Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
To je totiž česká justice - úplně k ničemu. Zabije - sedí - za dobré chování jde dřív ven- zabije znova - tak co s takovým systémem je to chyba našich čínitelů.
Odpovědět
Profilova fotka
Ne ne,nevzali se. Ještě jsme se nedávno smáli,že jsme si to rozdělili- my svatbu, oni dítě. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky vrátím se a tohle. To je hrozný, kdo byl ten kluk? Asi bude stejně starý jako my. Je mi z toho na nic. Jinak dovča byla krásná, ale když teď vidím, co se děje na Haity, tak mám malinko výčitky z našeho obžerství. Jestli si chcete něco přečíst o Dominice, tak jukněte sem, abych to nemusela psát znovu http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Mony no to je dost že ses vrátila:-)) málem tady po tobě bylo vyhlášeno celostátní pátrání. Nás spíš zajímají fotky z dovči a osobní dojmy.
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, náááádhera!!! Asi se tam taky vydáme :-), až uvidí Fanoš to moře jenom na těch třech fotkách, tak se zblázní :-). takže kolik vás to pak celkově vyšlo? Úplně jsem hltala tu tvojí stořku...ty jeskyně...no to musela být romantika!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
No taky jsem si zaslintala paráda.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky zájezd na 54 tisíc pro dva z Drážďan a asi 17 000 na výměnu, ale já to chtěla procestovat, protože už se tam nepodíváme. Když jsem viděla ty služby, tak si říkám, že cena zájezdu je velice adekvátní, hodně, ryb, mořských plodů atd., litry alkoholu, žádná omezení ( na Djerbě jsme směli objednávat jen 3 pití po 15 minutách¨a jídlo nebylo během celého dne k dispozici) pořád uklizeno, večerní programy ne velice vysoké úrovni, mají tam baletky a artisty z Ruska. Ale z Čech je to tak drahé, že to vůbec nechápu. Holky z diskuze o DR mi to psali, že mně sháněli, hrozně mně to dojalo, já o těch hrůzách co se dějí okolo nic nevěděla. Ty bouře co nás zasáhli byli teda opravdu velké a děsivé, ale byl to pro nás spíš nezapomenutelný zážitek, než stres, oko hurikánů šlo jinudy. Fotky budou tak do týdne, udělám pro to co se dá. Míšo řekni Fanoušovi o tom rejnokovi, ten byl bomba, ale potápění v Egyptě je záživnější, tady mluvím o pobřeží, jinak lekce se dělají přímo v hotelu, zadarmo to můžeš zkusit v bazénu a pak se dělají potápěčské výpravy.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj holky, tak jsme se vrátili ze zoo v Ústí , bylo to super :-). Teď máme v plánu začít jezdit hledat po celé republice kešky - až bude to nové autí. Tak se hrozně těším. V neděli asi půjdeme zkušebně hledat nějaké kešky tady v okolí - pěšky...moc se těším!! Mončo, tak ten zájezd teda super cena, fakt? prosímtě, a jak dlouho jste letěli? to si nedovedu představit, i když já teda problémy s lítáním nemám. Je fakt, že když jsme letěli do Egypta, tak hrozně klimošili, až mi byla zima :-( , zpátky to bylo super a v pohodě. Mončo, Fanouš si dělá ten kurz a bude s emoc potápět kdekoli po světě :-), ale jelkož plánujeme to mimi, tak jestli nááááhodou 8-( budu příští rok těhule, tak teda nás moc veliká dovča asi nečeká. Kluci se chtěj potápět v tom Chorvatsku, tak uvidíme... jinak mončo, už taky zaděláváte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky tak včera jsme byly na oslavě 60 tchýně kupodivu to bylo fajn a vydržela jsem tam dlouho ale malej mě pak strašně tlačil. Dneska jsem jak když ze mě někdo vyndal baterky jsem hrozně unavená a pořád bych spala. Zítra mám narozky už 25 hrůza a Aleš mi prý koupil nějaký velkolepý dárek tak jsem napnutá jak struna co to bude. Doufám v tu pekárnu ale o té jsme začali mluvit až později. Míšo asi jsem natvrdlá ale co to jsou Kešky?
Odpovědět
Profilova fotka
Jitu, vše nejlepší k narozeninám, hlavně hromadu splněných snů a přání!!! Kešky jsou takový jakoby poklady, jsou schovaný různě po ČR a i Evropě, světě...vždycky taková krabička, do který něco dáš a něco si vezmeš a furt to točíš, zapisuješ to na netu a sleduješ, jak ti třeba putuje mince nebo tak...po celým světě...je to zajímavý. Hlavně teda poznáš krásy české země x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ahoj Moni, jsem ráda že jsi zpět, fotečky jsou fakt lákavé. Misul o těch keškách to také slyším poprvé - to je asi dost dobrodružný vid? Jitul včera mi bylo taky hrozně,až jsem si z toho musela jít lehnout večer jsem zase nemohla usnout - už se t ěším až prcek bude venku jsem jak neohrabaná.
Odpovědět
Profilova fotka
díky Tak už jsem zase o něco chytřejší o tom jsem nikdy neslyšela. Jitul musíme to vydržet taky už toho mám plné zuby nedokážu najednou ani uklidit byt hned jsem zadýchaná a unavená. Ale to nejhorší nás ještě čeká. Holky dneska jdu dát na stavební úřad žádost o přiklepnutí pozemku tak snad to vyjde
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak holky, víte jaká jsem, jak nesnášim, když mi někdo říká, že na to mimino moc myslíme a proto to nejde...nevěřím tomu a nikdy nebudu...a teď se mi to potvrdilo...máme oba nějakej druh mykozy, kterej způsobuje neplodnost...dobrý, ne?
Odpovědět
Misando cože???? to jako i chlapi můžou mít? a kde vám to potvrdili??? jaký vyšetření jste měli?
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí, je to nějaký drahý vyšetření, který dělá gyn. když přijdeš po roce, že vám to nejde...a jak to má jeden a dojde k sexu, tak to maj oba...
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo to je mi líto ale mykozy se dají dobře léčit ne? Já mám mykozu vždycky když jsem ve stresu (ztráta práce atd) Holky mě je dneska blbě předchvíli jsem doobědvala jen maso, brambory,ledový salát a rajče a už je všechno ze mě venku nechápu proč včera jsem měla to samé a dobrý. Cítím se hrozně zesláblá. Nečekala jsem že budu mít žaludeční problémy v 7.měsíci. ach jo.
Odpovědět
víš co je nejhorší, myslím, že tyhle vyšetření by se měli dělat hned, aby lidi neztráceli čas a nedoufali zbytečně...pokud je to léčitelné, tím hůř-myslím tím tu ztrátu času:( a co s váma teď?
Odpovědět
Profilova fotka
Jituš, ale to je jiný druh mykozy, ty klasiku jsem mívala taky...kolikrát. Ale tohle je absolutně bez příznaků. holt dostaneme ATB a budeme se léčit :-( a budu doufat, že budu v pořádku, pak budu muset jít znovu na kontrolu. Proto jsem prý při tý kontrole i krvácela..to se mi nikdy nestalo! Lucí, taky si myslím, že pokud někdo vyšetření chce, měli by ho dělat...pro nás bylo tím páde´m 7měsíců totálně ztrátových :-(
Odpovědět
a řekli ti, z čeho se to chytne? jako když je to bez příznaků, tím spíš by to měli dělat hned, když ženská řekne, že chce dítě.... boha márja, to mě fakt dokáže naštvat takový věci:( Držím pěsti, aby to dopadlo dobře. no fakt mě tyhle věcitak štvou!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou naši doktoři neumějí dělat komplexní vyšetření udělají běžné a možná něco navíc ale jen když si řekneš a ještě za to chtějí zaplatit. Míšo já myslím že ty ATB určitě zaberou. Ještě mě napadlo jestli nejsi alergická na Fandovo potvůrky taky jsem o tom někde četla že mykloflóra v pochvě může určitý typ odmítat a ničit místo aby je pustila dál. Ale držím ti palce aby zabraly a bylo to v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak mě te´d uklidnila kamarádka, že to měli s manžou taky...ufff... Lucí, zatím nevím, z čeho to je, to se dočtu všechno zítra. jako ona by mi tohle měla dělat správně až po roce..díky bohu za tu doktorkuk že mě vyšetřila dřív...a díky bohu, že jsem šla a nedala na to, že na to jenom moc myslíme!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Mišo to je síla. Tak to já budu mít určo taky, trpím na mykózy a ještě k tomu jsem pořád krvácela. Dnes jsem si po dovče dělala jen tak test a těhotná nejsem.Škoda, jinak už bych se do práce nevrátila. Asi zajdu na gyndu na preventivní prohlídku, pro jistotu. Já tam totiž moc nechodím :-N .Míšo, to bude O.K., dobře za tu tvojí doktorku. Holky marodím, ale jen z virózou, příšerně jsem v letadla nastydla. Nechtěla jsem ani paralen, nechci se cpát práškama, když chci miminko. Možná je lepší, že nejsem těhu, holky my tam vypili tolik koktejlů, že by to mimčo bylo notorik od narození :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, super, držím pěsti!!!! Určitě se mimi brzo povede, ze mě si příklad neber, my takhle máme smůlu úplně ve všem 8-( My si taky dávali do rypáčku v Egyptě koktejlky...akorát teda oni jak neznaj alkohol a neví, kolik tam toho má být, tak nám lili hrozně moc alko a nealko džusíku tam skoro nic nebylo :-), takže jedno nasátí a byla jsem na mol :-p Moni, tak se hezky vylež, já taky byla z klimošky v letadle kantáre a nějak mi nastydnul krk - jestli je to možný, že jsem s ním nemohla hýbat atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, ta cesta letadlem je prostě děs. Já cítím příchod mých dní, takže na 100% nic. Musím se přestat pozorovat.
Odpovědět
Profilova fotka
mončo, naopak pozoruj se!! podívej se na nás :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Teda misando dočítám a nestačím valit oči, to slyším poprvé že by mykoza mohla způsobovat neplodnost, nezbývá než držet palečky, věřím že se brzy vyléčíte a mimísek bude ťukat na pupík. Jitul třeba ti to jídlo prostě jen nesedlo- hodně odpočívej , ja zase trpim nespavostí 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky koukám že je tady baby boom:-)) moc vám držím palečky at vám to všem vyjde. Jituš mě je špatně už skoro po jakémkoli jídle no aspon moc nenaberu. A jak se zařizujete už všechno máte? Nám poslední velké věci jako postýlku, přebalovák dodají až na začátku října takže jsem ještě v klidu ale hrozně to letí. Pořád se mi o malém zdá.
Odpovědět
Profilova fotka
No Jitul nevim jestli je to dobrý aby ti takhle bylo zle, nabírat musíš aby byl mimísek zdravej. Akorát nám chybí kočárek, postýlku a přebalovací pult už máme a pokojíček už je relativně vybaven. Holky dnes jsem si byla pro svatební knihu u fotografa a je fakt úžasná - super vzpomínka na ten den!
Odpovědět
Profilova fotka
No mám celkem 7kg nahoře to při mé váze úplně stačí. Já ještě potřebuju 2 povlečení a flaštičky a to by bylo snad všechno. Teda vy mě tady s tou foto knihou pořád navnazujete.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak flaštičky a takové ty detaily taky ještě nemam kompletní, počkam na ten veletrh tam by to mohlo být levnější. Jakej máte kočárek jitull?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?