Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
holky kde se flákáte to je bordel tohle. To si nezvykejte!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jitull já jsem zde, jak se daří mamino? my už pomalu začínáme zařizovat pokojíček. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky no jsem nemotorná cítím se nepohodlně. Našli mi zvýšený cukr tak čekám na výsledky. My už máme všechno objednané v říjnu by to mělo dorazit. Zítra jedu pro kočárek. A jak se cítíš ty? Víte co to bude?
Odpovědět
Profilova fotka
Mě naštěstí cukr dopadl dobře ale povim ti je to hnus to do sebe nalejt, ja mam zas trošku zvýšený tlak tak mě taky hlídají. Chceme se jet podívat začátkem října do letňan na ten veletrh kde bude vše pro miminka a dětičky. Zatím to vypadá na holčičku,teda pokud se někde neschovává pimpula, ja se jinak cítim fajn chodim plavat a to mi dělá hodně dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
jéé o tom veletrhu nevím kdy to přesně je? Nemáš nějaký odkaz na podrobnosti? Jéé holčičku no my snad příště. Já už nikam nechodím tady široko daleko nic nedělají pro těhotné.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.veletrh-hracek.cz/ mrkni sem, ja taky nechodím přímo pro těhotené je to obyč plavání pro dospělé tak se chodím ráchat. Předporodní kurz mám už za sebou
Odpovědět
Profilova fotka
jo už jsem to našla ale jsou tam spíš hračky ne? Jo ten už mám taky za sebou. Taky tě malý tak tlačí do žeber? Mě hrozně nejhorší je to v autě a když dlouho sedím.
Odpovědět
Profilova fotka
je to výstava i potřeb pro děti a hlavně výstavní ceny bývají o dost levnější než normálně, chceme tam ještě okouknout kočárky, sice už máme vybráno ale co kdyby? Do žeber ani ne, spíš se pořádně vlní až to někdy zabolí ale to spíš tlačí na slabiny kolikátý jsi vlastně přesně týden?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem dneska byla u dr a říkala, jak se snažíme a jak nic. Moc mi chválila, že měřím teplotku a ovulace je prý opravdu ukázková. Takže mám měřit dál. Dostala jsem doporučení na spermio, k nějakému prý výbornému sexuologovi v Mostě, takže se tam objednáme. když to bude v pořádku a do vánoc se nezadaří, tak pak čekají ty hnusný vyšetření mě :-( dělala mi i vnitřní ultrazvuk, koukaly jsme na folikuly :-) a dělohu...prý to vypadá vše tak, jak má. Ale tak vypadat může. Každopádně mám asi něco na čípku, udělala mi hodně stěrů i na různý mikroorganismy, který třeba snižujou plodnost a tak, tak uvidím za týden. Docela se toho čípku děsím, snad to nic nebud.e Moje mamča s tím taky měla problémy a přišla o něj :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jituss zítra začínám 30.týden hrozně to utíká nedávno jsem to zjistila a za chvíli budu rodit. Dneska tu byl truhlář změřit skříně a do konce týdne by měly být hotové tak pak můžeme zbourat tu v ložnici a začít připravovat pokojíček. Míšo je super že ti udělala tolik vyšetření držím palce aby to dopadlo dobře. Určitě to bude v pohodě neboj. A kdy budeš vědět výsledky?
Odpovědět
Profilova fotka
jituš, za týden...snad bude vše v pohodě! Sama jsem zvědavá, to zase nedospim!! Chjo!!! jsem zvědavá, jak bude dlouho trvat to objednání na spermio!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj misando, být tebou tak nepropadam panice hlavně bud v klidu, při tulinkování hlavně na to nesmíš myslet. Uvidíš že se brzy zadaří.Ta vyšetření určitě na škodu nejsou ale chce to klid! Jitul já jsem dnes přesně 29+5 takže za chvíli začínám 31.týden hrozně to letí viď.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jittuss, já jsem totálně v klidu, už mě nic nevykolejí. Nechci na to mimino už ani myslet, teď je mi přednější moje a Fanoškovo vyšetření. Zadařit se nemusí, pokud nejsme oba zdraví. takhle si to můžeme říkat třeba dva roky a nic. Proto je to vyšetření pro klid v duši dobrý. Ale hlavně, jsem ráda, že mám pochválenou svojí BT - hrozně ráda měřím, úplně se v tom vyžívám...miluju pozorovat svoje tělo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Držím palce!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jittuss, děkuji. a kdy budou nějaký další fotečky ze svatby???
Odpovědět
Profilova fotka
zapoměla jsem si cd s fotkama na chalupě a zítra by mi ho měla ségra přivést tak pak to vše doplním
Odpovědět
Profilova fotka
super, už se hrozně těším!!
Odpovědět
Profilova fotka
jdu dělat manželovi véču, už se nahlásil že jede z posilovny domu. tak krásný večer papa
Odpovědět
Profilova fotka
já už mám udělanou, dělala jsem kari stehýnka a k tomu opékaný brambory s cibulkou :-) teď ještě půjdu našvihat suroviny do pekárny a udělám - nebo spíš ona udělá :-D - tvarohovou buchtu...na snídani a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak cukr mám v pohodě sláva! To jsem si oddechla. Už jsme si přivezli kočárek krásně se s ním jezdí škoda že si tam nemůžu dát panenku a jezdit s ním:-)) Jinak je všechno v pořádku malej se mi akorát zleva převalil napravo. Dneska mě hrozně tlačí už nevím jak si mám sednout. Byla jsem na dobrovolné brigádě v práci pomoc kolegyni a opravdu bych tam těch 8 hodin nevydržela židle je nepohodlná, a jsem hrozně unavená. No jo slabý kusy odpadaj:-)) Míšo ty mě vždycky s tou pekárnou tak navnadíš uvidíme kolik nám zbyde až truhlář doveze skříně a možná bych si ji objednala i dřív než na vánoce a pak mi musíš předat rady.
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky nebo spíš Jitu :-D kde všechny jste furt ???? Sakra a to jsem říkala, že tady tak často asi nebudu a jsem tady pořád víc jak vy ostatní...styďte se!! |-| Jitu, tak to je super!!! Jsem v to věřila, že bude všechno v pořádku, tak ted už si zase můžeš užívat :-D Pekárna super, určo brzo objednej :-) a já ti pak naposílám recepty :-D Holky, včera se u mojí mamči střílelo, hned vedle v baráku, kde je dole bar - už je to i v televizi!!!!! ;-( Zabili barmana a policajta, kterej v listopadu čeká miminko :-( :-( :-( to je fat hrozný...já se úplně vylekala, když mi mamča volala...ona včera zaskakovala v baru hned vedle :-( to je fakt hrozný :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo, mi ani nemluv už jsem tu reportáž taky viděla, chudák manželka toho policajta ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, je to v prdeli.....ten zastřelenej policajt je můj kamarád.....vlastně byl. Je to strašný.Jeho Alenka opravdu čeká miminko,tak ten prcek ani taťku nepozná...nic horšího se stát nemůže.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky taky už jsem to četla. Je mi to hrozně líto. Já bych toho hajzla taky zastřelila dostane pár let a bude vysmátý.
Odpovědět
Profilova fotka
Jeden zavšivenej feťák zničí takovejhle život a ještě tim trpí spoustu lidí okolo, ty lidi nesnášim a proto říkám mrtvej feťák - dobrej feťak. Je to tragédie, Leon nezbývá než tvé kamarádce postat sílu aby vše zvládla! 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
On to byl feťák? A proč vlastně střílel? Vyřizování účtů nebo jen tak přišel střílel a odešel. Je to i tím že na každém rohu je takový pajzl kde se scházejí různá individua
Odpovědět
Profilova fotka
střílel pač mu nechtěli dát prachy, ty vjetnámoš :-( debil jeden,fakt že jo!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Je to fakt hrůza. To jsem zvědavá kolik dostane. Aspon že ho hned chytly.
Odpovědět
Profilova fotka
Ten hajzl hlavně už za vraždu seděl....pustili ho dřív a zabil zase... :-( .......je to nespravedlivý.....večer jdeš do práce a už se nikdy nevrátíš,neuvidíš svoje dítě.......fakt hnus....ani nevím jak podpořit jeho druhou polovičku...musí to být strašný,zvlášť když nosí jeho miminko....
Odpovědět
Profilova fotka
oni nebyly prý oddáni a tím pádem ona nemá nárok na odškodnění od státu tak se bude pořádat sbírka. Určitě přispějeme. Jo ta česká justice je na nic v americe se s nimi neprdí prostě si jde sednout a hotovo tady se s nimi pipláme a ještě pouštíme dřív.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?