Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já myslím, že Monča v pořádku bude, nehrotit!!! Jenom maj možná dál dovču a ještě užívají...!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-D hlásím, že oznámko je konečně v albíčku! ;-) Monča bude v pořádku! Určitě,musí!!! Teď si krásně užívá líbánky... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
dovču mají určitě a jsou v DR kam se blíží další hurikán :-S jen máme obavy..nic víc moc děkuji už jsme to vymysleli závoláme přímo do hotelu,jde o to že spousta holek se tam ted chystá a bojí se tak jsme chtěli info přímo od MAG
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že Monča už by měla být dávno tady...jeli přece jenom na 8dní...
Odpovědět
Profilova fotka
Misanda: fakt jen na 8 dní? Já jsem myslela, že chtěla nejmíň na 14dní. No uvidíme, každopádně podle U.S. National Hurricane Center šel Gustav přes Santo Domingo a Haity a Mag je úplně na opačný straně :o) A ten další Hanna jede zase "horem" nad Dominikánou takže by to mělo být ok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, říkala mi ještě než odjížděla, že jede na osm dní...nebo si to aspoň myslím :-D takže určo dovolenkujou ještě někde tady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky ještě si užívají líbánky kdyby se něco stalo tak by ve zprávách něco říkali o obětech nebo tak ale nikde nic neříkali. Leo to známko je moc hezké dobrý nápad:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leon, tleskááám!!! Nádherný!
Odpovědět
Profilova fotka
holky nejedete v sobotu do Kadaně na císařský den? My se tam ukážeme dopoledne. Jezdíme tam každý rok a bratránci tam celý den hrají (Úlet) pak to vememe za mamkou do nemocnice.
Odpovědět
Profilova fotka
mag jela na 15 dní 8-) !!!!vím to na 100 procent
Odpovědět
tak o obětech teda říkali! :-S včera říkali 9 obětí a dnes rán jsem četla. že už 60 obětí!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já mám fakt za to, že mi říkala v autě 8dní, chjo! :-( tak nevím...buď sem blbá, nebo si to popletla...pač jsme se bavily o našem Egyptě, kde jsme my byli taky 8dní. já myslím, že jsou v pořádku, není třeba strašit! jitu, na císařák nepojedeme. Máme oslavu, krom toho, dneska mě Fanošek vezl ráno do práce na šestou a jedeme a najednou se nám zvedla celá kapota a padla nám přímo na přední sklo :-( takže štěstí, že jsme nebourali, ale Fanoš jel a v šoku ani nemohl zastavit, musela jsem křičet :-( :-( :-( . Takže teď hledáme to auto, co jsme chtěli nechat až po vánocích, chjo, my máme fakt ve všem smůlu :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky stále nikdo nevolal, tak jsem tam teď volala. Prý to řeší s německou stranou, ten kluk je zralý na pěst. Mám pocit, že u toho umírá. Vyjadřovací schopnosti nulové. Nevím, jestli má nějaké starosti, nebo něco, každopádně hrůza. Je to na 15 dní od 20.8. do 4.9. z Drážďan, což máme blíž než do Prahy za 26 900. to psala Mag ;-) ale jé to tam vpořádku jedna holčina volala do DR takže je snad v pořádku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, hlavně aby byla Monča v pořádku...já se ještě ptala včera manžílka, s těma osmi dnama a o, že to fakt říkala :-D tak asi měla chudák cestovní horečku a sekla se, nebo my jsme poslouchali oba prdelí, když to musím napsat :-D každopádně hlavně že je v POŘÁDKU!!!!! ;-) to je to nejdůležitější!!! Mury, děkujeme za info!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím vás, poprvé sem něco píšu, asi jsem to tu měla prozkoumat dříve =-) Zdravim hlavně Mišandu, což je má spolužačka ze střední .... máte moc hezké fotečky.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj Magdi!!!!!!! Koukám, že už to máš za pár :-) nervozní? nebo se těšíš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Těšim se, zatim nejsem nervozní, i když o mojí mamce se totéž říct nedá :-D jen nevím, jestli mám všechno připravený, ale asik jo
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, rodičové :-) i ti naši plašili :-) ...já teda byla týdendopředu nervní jak pes a v den svatby nic :-) , maximálně jsem si to užívala jak to šlo! a co, nějaký podrobnosti...šaty atd? :-) jaký máš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bílou sukni a korzet s padlým rukávem ... když jsem si je vybírala, tak jsem se do nich zamilovala na první pohled a naštěstí mi padly ...snad bude hezky, máme to mít na zahradě Františkánského kláštera a pak máme grilovačku ... tak bych nerada měnila plány na poslední chvíli .... rezervní plán naštěstí máme, ale jelikož se nám rozrostl seznam hostí, tak bysme tam byli dost natěsno
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super měla jsem se šatama stejný pocity! jinak Františkán tam jsou fakt překrásný svatby!! na sobotu zatím píšou, že má být hezky a 26st., uvidíš, že to bude v pohodě!
Odpovědět
Profilova fotka
no to by bylo super ... ale myslim si, že si to užijeme i jako zmoklé slepice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a co vy, plánujete mimi???
Odpovědět
Profilova fotka
Magdi, plánujeme, ale ne vše se naplánovat dá...snažíme se 7měsíců a nic :-( ...četla jsem, že i vy chcete? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chceme a vypadá to, že se to už i podařilo ... zítra se dozvím víc ... takže pšššt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, ty se máš...závidím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a potichoučku gratuluju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky vám to určitě vyjde .... my jsme se na to zatim moc nesoustředili, jen jsem si našla na netu jak vypočítat plodný dny ... a bylo to ... možná i tim, že jsme se zatim víc soustředili na svatbu a ne na mimi. Budu vám držet palešky, určitě už to brzy vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
jj, stále v to pevně doufám, každopádně když to nevyjde do vánoc, v lednu nás čekají vyšetření, no |-| já si začala už i měřit min.měsíc teplotu a jsem hrozně šťastná, že funguju jak mám...! hrozně se mi ulevilo!
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě to pujde, držím palešky ... jinak ve středu přiletí Lenka Hlaváčová z Anglie ... na tu naší svatbu, tak už se na ni moc těšim. A co Káťa Šuli?? Vídáš se s ní???
Odpovědět
Profilova fotka
jé, Lenku už jsem taky neviděla ani nepamatuju! S Katkou se vídám pravidelně - nebo když je čas. Miluju malou Báju, nejkrásnější a nejúžasnější prcek, co jsem kdy viděla a zažila :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?