Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No to bude hlavně opálením:-)) ale na fotky jsem zvědavá tam se člověk jen tak nepodívá Není problém na konci září jede Aleš do Ruska na dva dny tak budu asi u našich takže se můžeme sejít a můžeš si mě osahat jak budeš chtít. Akorát že malej je pěkný stydlivka jakmile začne kopat a někdo na něj sáhne tak přestane. Aleš ho cítil zatím jen jednou:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jituš, beru tě za slovo, se pak ozvi, ju ? a já bych přijela..mě stačí šáhnout na pupíka :-D... holky, v lednu mě čekaj doktoři, jestli nic. docela se toho bojím...tak mi držte palce :-( ...snad tam problém nebude...ovulku mám krásnou a pravidelnou...tak uvidíme. Jituš, už ti dorazil ten kolotoč?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nedalo mi to a chci se zeptat jestli magnolie jeli na svatebku do tý dominikánský republiky, ráno ve zprávách bylo že je tam nějaký hurikán či co. To bych jim moc nezáviděla.
Odpovědět
Profilova fotka
neboj čekají tě dlouhé zimní večery to se těhotní nejlépe:-)) No doufám že i pokecáme ty pupíku. Viděla bych to na pondělí 29.9. ale ještě se dohodneme. Aleš ho šel dneska vyzvednout abysme ušetřili na poštovném už se ho nemůžu dočkat. Dám Vám sem foto. Ted se rozmýšlíme mezi dvěma kočárky chtěli bysme vybrat to nejlepší ale nevíme co je nejlepší:-)) mělo by na to být nějaké školení nebo něco.
Odpovědět
Profilova fotka
jituš, jela :-( fakt hurikán, jo? o tom nic nevím!! jdu hledat na netu...snad jsou v pohodě!!
Odpovědět
Profilova fotka
jo, kočárky, to je téma, to probírám snad s každou těhu kamarádkou nebo koníkařkou :-D určo sem šoupni foto a chci vidět pupíkový fotky, tak honem zapracuj na albu na koníkovi! to už tam mám víc fotek snad já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak počkej hodím tam dva pupíky co mě fotil Aleš ale nelekni se:-)) S tím hurikánem to je něco snad jsou v poho. Jo někdy je lepší nevytáhnout paty z ČR. Ale člověku to nedá.
Odpovědět
Profilova fotka
tak už tam máš fota
Odpovědět
Profilova fotka
jdu na to, drž :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jituš, až takhle jo! ? jsem se snad až styděla, taková eroťárna na mě vybafne :-D :-N no, bříško kouzelný..musíš bejt šˇastná..já taky byla, chvíli..písnu IP.
Odpovědět
Profilova fotka
ale nic krom břicha tam vidět není ale stáhnu ji dala jsem ji tam jen kvůli tobě. To víš fotil to Aleš. No štastná jsem ale už je to bříško moc velký a funím u všeho. Při sexu se musím hlídat abych se neudusila nebo nepozvracela no je to spíš komické než erotické:-))
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... foto kolotoče je prosně nádherný a ty melodie. Myslím že jsme z něho měly větší radost než bude mít malej:-)) Kde se dneska všichni flákáte?!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jitu, já jsem ho viděla hned jak jsi to přidávala, krafaly jsme s holkama, tak jsem koukala i po albíčkách :-)...no nádhernej!!! chválím!!
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem ted osiřela Aleš šel na kulábr s kamarádem. No kdyby si nás viděla zalezli jsme si do koupelny a tam si ho pouštěli ve tmě aby sme viděli jak ty motýlci létají na stropě:-)) a pak jsme se "hádali" kdo ho bude mít na nočním stolku. JInak hrádek měl úspěch. No jo nevydržela jsem to a práskla to
Odpovědět
Profilova fotka
kecáš!!! :-D já se z tebe picnu :-D já to teda vydržím, nebo se aspoň pokusím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no se znám ne:-) je to za dlouho tak trochu to nadšení pomine a pak se začneme těsně před těšit ještě víc. Koukala jsem na ten Selský dvůr a ceny mají ještě jednou takové.
Odpovědět
Profilova fotka
mají ale je to tam krásnější...i to prezidenstký, nebo novomanželský apartmá, nebo co to je :-) ale je to drahý no :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak až budeme slavit nějaké významné výroči za dva roky nás čeká 5 let to už bude moc být mladej i u babičky. Kde jsou dneska holky ty to flákaj.
Odpovědět
Profilova fotka
jak pět let za dva roky???? teprve? :-) jsem myslela, že jste spolu snad odjakživa :-D no vidíš a to jsem psala, že jsem víc na koníkovi a přitom jsem furt víc tady než holky, i když jsem teda víc na tom koňovi...pochopilas to, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to si myslím taky ale statistiky ukazují něco jiného 3 roky chození a 2 měsíce od svatby. Teda to to letí. Pochopila jsem tě naprosto. A jéjej malej do mě zase tlačí nohy čekám že mi to žebro jednou praskne.
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, my už máme teď šest let :-N závidím tlačení i žebro :-D hele, jdu ještě něco poklidit a pak chrnět...to víš, někdo pracovat musí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jasně někdo na mě vydělávat musí:-) akorát mi usínají baterky tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
čau děcka, kde se flákáte? koukám, že z diskuze je dialog mezi mnou a Jituš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes jsem si vyzvedla z tiskárny oznámka a přikoupila obálky :-) ....teď mi zbývá jen nalepit mašličky,pak ho blejsknu a dám ho do albíčka k nahlídnutí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak jsem zpátky z města zplavená fuj. Cukr mám zvýšený o 1,0 v pondělí mě čeká ten test nesmím celé dopoledne nic jíst to někde zkolabuju jak se ráno nenajím tak omdlévám a Aleš ještě ke všemu bude v pondělí jmenován vedoucím tak se mnou nebude moc jet tak to vůbec nevím jak to zvládnu. Byly jsme v mateřském světě ozkoušet si kočárek měly jsme vybrané dva typy ale nakonec jsme koupili úplně jiný dobrý ne. Ale důležité je že se nám vejde do auta je to odzkoušené na místě. Jukněte ta zelená barva je sytější než na obrázku http://www.modrykonik.cz/album/album_...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, leon, tak šup šup, jsem děsně zvědavá :-)...ti to tak závidím, že tě svatbička teprve čeká!! I když je fakt, že to nadšení už ze mě tak z poloviny opadlo...nebo nadšení...spíš ten stesk! jituš, v pondělí se drž..kdybych mohla, pomohla bych, ale bohužel musím do práce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobrý musím si nějak poradit díky
Odpovědět
Profilova fotka
HOLKY prominte že Vám padám do diskuze,ale nemáte některá tel.číslo na MAG???? :-o měla by být v DR kde řádí hurikány a máme o ní strach,prosím bud jestli se někomu ozvala nebo byste jí mohli napsat nebo mě do IP napsat její tel.číslo,všichni od nás z diskuze budem rádi....!!!!!!moc děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Bohužel číslo na ni nemám. Jedině až se tu objeví Misanda. A kdy se měla vrátit?
Odpovědět
Profilova fotka
jela minulý týden a vracet by se měla až kolem 4.9 jeli na 15 dní :-S ,ted se tam blíží jeden hurikán který určitě půjde přes DR |-| nechci vyvolávat paniku jen jestli je v pořádku :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?