Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Navíc já už Vendovi koupila bílou košili a teď mi paní říkala,že jestli si vezmu nakonec ty šampaň tak abych mu koupila taky šampaň košili :-| ......no další košile za 600,- ]-( .....mě by to vůbec nenapadlo,že to nebude sladěný ;-) ...
Odpovědět
Profilova fotka
ještě jsem dala do albíčka jednu fotku v bílých..... Míšo ta fotokniha to je bomba!!! :-) ....to potřebuju takyyyyy :-D
Odpovědět
Leon ty druhý bílý vůbec...ty byly in tak před dvěma lety. Jsi krásná ženská...a v těhle úplně zanikáš..Nad těma bych fakt ani nepřemýšlela... Přesně jak říkáš, být ty barcares bílé tak by to bylo super. Tak tam zajeď ještě jednou a zkus se nechat v těch šatech vyfotit venku. Pak uvidíš, jak budou vypadat na fotkách. Jak jsem psala, Jitullka měla taky šampaň a na fotkách byly ty šaty bílý. Já jsem měla ten samý problém..vůbec jsem nevěděla, jak to sladit. Měla jsem šaty vybrané dřív než jsme kupovali Danovi oblek. Měla jsem zamluvené ty šampaň, tak jsem ho tlačila do šampaň košile. Ale to vypadalo naprosto děsně, protože to vypadalo jak zapraná bílá. Řešit by se to dalo např. šampaň kravatou a kapesníčkem (jestli o něm uvažujete) nebo šampaň kravatou a třeba vestičkou. Ale jestli ti můžu poradit, tak si projeď různý svatební alba a zkus najít šampaň šaty. Když nemáš vedle sebe dvě nevěsty - jednu v šampaň a jednu v bílé, tak to na fotkách neuvidíš. Bude ti připadat, že mají všichni bílé. A poznáš to na 90% tak, že ženich má šampaň vestičku nebo kravatu a nebo i oblek..
Odpovědět
Teda to je děsný jak teď machruju ;-) Snažím se jen poradit, protože jsem řešila přesně to samý..Ty šampaň se mi líbili strašně moc, ale nevěděla jsem jaký k nim zvolit doplňky, jakou kytku...jak oblíknout Dana...s těma bílýma je to přeci jen jednodušší.. Ale Lúca, Moni i Jitullka měli šampaň šaty, tak by ti mohli poradit, jak to sladit :)))
Odpovědět
Leon, stačí mrknout do mýho albíčka ze svatby-jsem tam vyfocená s misandou - já šampaň a misanda má bílý-ty mý vypadaj jak zapraný :-D ale jinak byly krásný :-p JÁ JSEM FAndovi pořídila vestičku i s regatou šampaň, abysme ladili a vypadalo to pěkně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo,to je jasný,že ty druhý bílý vůbec :-) ....já je tam dala jen kvůli tomu jak na mě vypadají bílé(je to lepší fotka). Venda má šampaň oblek i s vestičkou, tak už mi připadalo moc k tomu ladit i košili,ale prej jo! ;-) Cluci,je to rozdíl,ale mě se stejně v těch šampaň líbíš,hezky ti sednou...i k vlasům a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Lucí,těď jsem si znovu projela tvoje svatební albíčko a všimla jsem si,že Fanda měl taky bílou košili,viď? A vypadalo to pěkně,takže žádnou novou košili kupovat nebudeme a je to 8-) :-D ....Navíc budu mít kytí i z bílých kal a Vendovi jí dám do klopy,takže s tou bílou košilí bude ladit a "zbytek Vény" :-D bude šampaň a bude ladit ke mně :-D .......takže už jsem se asi rozhodla pro šampaň ;-) .....holky díky!!!
Odpovědět
jo, Fanda byl v černým obleku, košile bílá a do toho jen vesta, aby ladil ke mně, myslím, že mu to moc slušelo :-) tam se ty barvy netlučou-upřímně, asi by mi přišlo už moc, aby byl šampaň i s košilí, nějakej ten kontrast asi musí bejt
Odpovědět
Lucí vy jste krásně ladili...ta bílá košile k tomu je parádní..já bych taky nekupovala šampaň!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak bílou košili měli i my, původně jsme chtěli do zelenkava, ale Fanošek v tom vypadal jak vyblitej :-D...takže bílá košile s manž.knoflíčkama, zelenkavá kravata a vestička - ta mu fakt sekla... :-) jinak co novýho? já se většinu času už zdržuju spíše na koníkovi...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky No Míšo ne že nám budeš dávat košem a přejdeš někam jinam na to zapomen určitě se zvládneš věnovat oběma fórům. Vrátili jsme se z chajdy houby opět nerostou a letos asi ani nezačnou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Jituško my jsme byli na houbách minulý týden a našli jsme toho spoustu....houby ale žádný :-D ! Já se právě vrátila z výletu ;-) Byla jsem s mýma klukama obšlápnout trochu terén na Hrádku :-D . Dám do albíčka nějaké foto.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a kde ste na nich byly?
Odpovědět
Profilova fotka
Jeli jsme směrem na Horu sv. Šebestiána.....nikde ani prašivka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jituš, no neboooj :-) jsem furt tu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jinak oni mykologové už někde psali, že houby vůbec nejsou, proto my jsme se ani nevydali...koukám, že se nám to nakonec vyplatilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo a jakou máš tu pekárnu můžeš mi poslat obrázek? A pak na tobě budu loudit i recepty.
Odpovědět
Profilova fotka
Jituš, ahooj, já mám Domo pekárnu..výhoda je displejová :-) ale hlavně!! má dvě formy...jednu na jeden veliký chleba a ta druhá je půlená, na dva maličký chlebíky, takže můžeš péct dohromady dva různý druhy chleba, nebo buchtiček..je prostě fakt skvělá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to sem v krámech neviděla. Uvažovala jsem o Moulinexu ale ta forma se mi zdá malá. Od jaké firmy je tahle?
Odpovědět
Profilova fotka
Bielmeier, nebo něco takovýho :-), lidi si jí hodně ve forech chválí...najdu ti jí. Moulinex je hrozně malá, to ani nemá cenu kupovat!
Odpovědět
Profilova fotka
jituš : http://www.vitalshop.cz/domaci-pekarn...
Odpovědět
Profilova fotka
prej je dokonce nejprodávanější v ČR :-) to koukám :-), ale chápu to, je skvělá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky moc už na ni jukat
Odpovědět
Profilova fotka
no je fakt krásná. Díky za tip.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si volala o výsledky cukru a prý ho mám zvýšený mám naklusat ve středu do poradny a prý mě pošlou ještě na dovyšetření ach jo a to jsem si myslela že tohle se mě týkat nebude. Jsem z toho docela vyplašená
Odpovědět
Profilova fotka
Jituš, klid...to se někdy asi stává, no. jen hezky klusej, ať jste v pořádku anestrachuj se!!
Odpovědět
Profilova fotka
no jen mě vyděsilo představa diety a počítání kolik jsem snědla sacharidů. Přitom moc sladký nejím a tučný už vůbec ne. Ach jo. Byla jsem si zlepšit náladu objevili jsme v Roudnici úžasný obchůdek s dětským oblečením tak jsem brala a brala a házela to Alešovi do náruče a nakonec jsme tam nechali skoro 2tis ale mám nádherné věcičky hlavně na zimu bundičku a overal no paráda tak jsem si zlepšila náladu.
Odpovědět
Profilova fotka
jituš, tak šup, vyfoť a dej do albíčka na koníkovi, se ráda podívám, víš jak jsem do toho zapálená, ne? :-D koukám, že taky chodíš do Chomutova :-) jdeš na sraz? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no chodím tam jen občas holky üž jsou tam rozjeté tak o nich moc nevím. Na sraz nejdu. Mamina dneska nastupuje do nemocnice takže budu tam. Kdy se má vrátit Monča z té dovči?
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že monča už by mohla být pomalu tady, zítra, ne? teda aspoň si myslím. SE bude určo vytahovat :-D já taky na srázek nejdu...jo,ale Jituš, od tebe mám slíbený další šáhnutí...to první nezabralo :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?