Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
http://aldaralda.mimishop.cz/detail.p... tady je ten odkaz na ten kolotoč.
Odpovědět
Profilova fotka
http://ziky3.rajce.idnes.cz/Rakousko_... a ještě jeden odkaz na fotky z dovči
Odpovědět
Jitu, ten kolotoč je kouzelnej!!! a ty fotky,prostě pohádka, ta příroda, prostě krása-ale pěkně jste si mákli, což?
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí, tak já na to mrknu a to Happy foto je na tom kvalitou jak ??? rámečky jsou totiž super věc! tak teď jako nevím :-N Pavlí, doneseš mi tu knížku ukázat ten příští týden??? prosím prosím!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, Lucí, ten taneček v knížce nafoť :-) a pošli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jituš, to Rakousko je nádherný, jak z pohádky a ty sochy!!!! úúúžasný!!
Odpovědět
Profilova fotka
no vřele doporučuji a co tam je atrakcí pro děti no prostě pohádka Mákli jsme si dost ale atrochu aktivnější dovču jsme potřebovali. Kolotoč je fakt užasný svrbý mě prstíky na kolonkou objednat:-)
Odpovědět
no hele, já si stáhla jak program na happy, fotolab i heysmile a vybrala jsem fotolab-taková střední cesta-happyfoto mi přišlo nic moc když bych hodnotila vzhled-a to pozadí taky nic moc, ale to je můj pocit, zkus si to stáhnout taky, okouknout a uvidíš, co vybereš, heysmile nebyl moc kreativní, happy takový moc obyč-teda aspoň na svatbu-jinak bych se tomu taky nebránila! kdybych srovnala všechny ty 3 SW-tak heysmile bezkonkurenčně krásný, ale málo prostoru na tvoření, happyfoto levný, super rámečky, ale pro svatební knížku jsem si představovala něco víc a fotolab se s kvalitou blížil heysmilu, ale bylo to bez rámečků prostě kdyby tyhle 3 SW byly 1, tak je to dokonalý:-))
Odpovědět
Jitu, je fakt nádhernej!!! je fakt, že při takový dovče se krásně čistí hlava, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
tam se čistí všechno krom žaludku protože jídla tam bylo mraky:-)) Holky začínají mi chutě můžu se utlouct po moučníkách tak jsem si na netu našla recept na kefírovou buchtu tak ji odpledne zkusím
Odpovědět
Ahoj Jitul, no fotky jsou nááádherný.musela to být paráda.. Přes koho jezdíte? Já bych chtěla příští rok na jaře taky. K Vánocům jsem si poručila sport. oblečení a crosový botky, tak bych taky chtěla vyrazit na dovču..
Odpovědět
Profilova fotka
Jituš, kefírovou buchtu dělám a je výýborná. Lucí, ještě mi to pořádně vyfoť, písnu ti emal kam mi to pošleš, chceš? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky Jen tak letmo zdravím a zase letím....Fotky z dovči zatím nejsou-dodavatelé nějak nestíhají,či co :-) ... Jitullko,mám kolotoč nad postýlku od Fisher Price-žirafu,jestli ti to něco říká....my ho používali tak 3 měsíce s tím,že Niky na něj koukala jen po ránu,než jsem se stihla zkulturnit :-D.Je to perfektní věc pro mimísky od věku 3-6 měsíců-pak mi za něj začala tahat,taj jsem ho raději odklidila-určitě ti ho doporučuji :-) .Nám se ještě líbil i ten s projekcí...
Odpovědět
Profilova fotka
a fotky z Rakous......úžasnýýýýýýýý-móóóóóóóc závidím :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=6... to je ten náš žirafí kolotoč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Denis ten je taky krásný ale mě se víc líbí ten s těmi hvězdičkami:-) jsem vybíravá. Prosím tě ještě řešíme jakou matraci jestli stačí molitan nebo z kokosového vlákna a co by si mi doporučila za plýnky už bych chtěla koupit něco do zásoby. Míšo jezdíme přes Datour jukni na www.rakousko-dovolena.cz ale nemají pobočku v Chomutově jen v Praze a okolí ale jsme s ní zcela spokojeni zatím nebyly žádné problémy.
Odpovědět
Profilova fotka
jitullka: ty fotky jsou nááádherný :-) my jsme byli loni ve Slovinsku a tam je taky parádně 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky moc za pochvalu. Slovinskem jsem jen jednou projížděla musí tam být taky krásně.
Odpovědět
Profilova fotka
Jitullko my jsme pořídili matraci s kokosovým vláknem.A s plínkami jsme začínali,s Pampers-newbaby,nebo newborn-teď přesně nevím ten název....a pak jsme pokračovali plenkami Háppy.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak koupíme taky kokosový. Tak manžel objednal ten kolotoč super mám z něho větší radost než bude mít malej:-)) Upekla jsme tu buchtu tak to tady voní už aby b yla vychladlá:_))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!!! Jitullko vítám tě zpátky z dovči :-) ,máš nádherný fotky,ty hory,to je dokonalý. Mě se děsně líbí ta fotka s tou kravičkou na silnici :-D Holky tak už jsme dodělali oznámko,vytiskli jsme.....a jsou tam pruhy protože je asi špinavý toner :-| ......volala jsem do Akordu,tam mi řekli,že za vytisknutí jedný stránky 30 korun.Nevíte některá,kde taky tisknou,abych mohla porovnat ceny u konkurence? Díky!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Leon, tak to nevím, neporadím, leda v Kadani je ještě Color 3P, tak možná to??? My to nechávali v KL a tam nám to lehce řečeno zkopali! 30korun je docela dost :-(. a Ty to tiskneš na nějaký silnější ozdobnější papír??, Jituš, ten kolotoč je krásnej, určitě se bude mimískovi líbit :-). já se těším, až budu taky takhle jednou nakupovat :-) to mě Fanošek asi zabije :-) Jaká byla buchta? já tu kefírovku miluju, je vláčná a fakt jednoduchá a dobrá. Já včera pro změnu zkoušela bábovku v domácí pekárně.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky buchta super akorát jsem na polevu dala moc kakaa tak je spíš hořká než sladká ale to neva. A jak jsi spokojená s tou pekárnou? Já bych ji taky moc chtěla nechám to na ježíškovi.
Odpovědět
Profilova fotka
jitu, jsem spokojená moc moc, dá se tam dělat snad všechno, budu zkoušet i sekanou. Jinak i buchty z toho jsou hrozně dobrý, sice vypadaj jak chleba :-), ale jsou nadýchaný, křehoučký...fakt výborný. A chlebík jedna báseň. Dělám ale domácí - ne kupované směsi - chutná nám to víc, dají se udělat fakt famozní. Třeba pizza chleba, kde máš uvnitř zabalený salámek a sýr...mňami. Polevu mám výbornou, dělávám zakysanou smetanu s rozpuštěnou čokoládou...to je ´mňamka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leon, to líčení je úúúžasný!!!!
Odpovědět
Ahojky, hodila jsem do alba z příprav malou ukázku fotoknihy. Dala jsem na doporučení a stáhla si program u Happy fota. Mam 96 stránek a vyjde na 849. Objednala jsem rovnou tři. I pro rodiče... Leonko líčení nádherný..budeš krásná nevěsta!!! pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo díky ,cítila jsem se v tom super. Nebyla jsem "zmalovaná",ale bylo zvýrazněný to co mělo být. Líčila mě teta-je to šikulka. Dnes jsem byla ještě jednou v Deltě,nedalo mi to ;-) ,chtěla jsem vidět jak vypadám v bílých šatičkách,protože mám vybrané šampaň. Bílá barva je nádherná,myslím,že mi i víc sedí (i ta paní to říkala).....,ale mě se tamty moje stejně asi líbí víc :-p .........Hodím fotku za zkoušky do albíčka...(teď dokonce myslím,že to jsou stejné šatičky co měla Misullka :-) ) Těch 30,- je nakonec za oboustranný tisk,tak nevím,asi to tam odnesu.....mám to na obyčejném,trochu silnějším papíře,ten je levný.....ale je fakt,že ta barva je drahá
Odpovědět
Tak šup šup...už se těším :)) A na ten jeden papír se ti vejde jen jedno oznámení?? Můj známý má reklamní agenturu, ale nejsem si jistá, zda je i nich možný jen samotný tisk.. Koukám, že máš stejné pocity jak já. Já si první zamluvila ty bílé, ale Dany mi pořád říkal, že se mu víc líbili ty šampaň a je fakt, že byli i pohodlnější. V těch bílých jsem byla upnutější už na začátku. tak jsem si je změnila na ty šampaň. Ale nedalo mi to...moje mamča chtěla, abych šla v bílém a já sama jsem se o to nechtěla připravit...přeci jen vdávám se asi jen jednou:)
Odpovědět
Leon..tak teď fakt nevim...Ty šampaň se mi líbí víc střihově..ale jsou šampaň no.. Je fakt, že je šampań a šampaň..Třeba Jitullka měla taky šampaň šaty a na světle vypadali jak bílé.. Ale ty bílý ti taky slušeli..jen je škoda, že je to na tý fotce takový tmavší..Ty jo...fakt bych teď nevěděla který.. Ty šampaň jsou takový princeznovský..ty bílý zase takový střihově zajímavý..to si budeš muset rozhodnout ty ...:)
Odpovědět
Profilova fotka
Na jednom papíře budou 2 oznámka.... asi už nebudu vymýšlet,přes víkend udělám mašličky, v pondělí to odnesu do Akordu. Pak už jen mašle nalepit a bude ;-) Fotky jsou tam...Kdyby měli ty moje barcares v bílém,tak není co řešit......,ale takhle :-D ,to abysme to neměli tak jednoduchý :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?