Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Moni pořád dokola projíždím ty vaše fotky a jsou moc krásný opravdu. Nechápu, jak někdo může napsat, že je to kopie jiný nevěsty..tak jsou fotografové, který mají svůj styl focení a ten aplikují na všech foceních, ale každá fotka je přesto jedinečná...Byla jsi moc krásná a Pavel taky..moc vám to slušelo! Jinak ti teda pěkně závidím tu bohatou hřívu..ta nemá chybu!!!
Odpovědět
dobré ráno holky, Misullko, to tě obdivuju, že jsi taková akční, taky bych chtěla mít tolik energie, já radši taky ten gaučing:-) ikdyž je pravda, že jsem se dokopala a od září budu chodit na jumping - na ty trampolíny:-) jsem na sebe zvědavá, jak dlouho to vydržím!
Odpovědět
Lucí a už si to zkusila? Já byla jednou..je to pěknej záhul..hlavně to udýchat..já jsem typ člověka, který moc nesportuje, takže s dechem je to na mě na prd a po chvíli se mi dělá blbě...bohužel jsem se tomu nevyhnula ani na trampolínách, kdy jsem po 20 minutách měla černo před očima a probrala jsem se na zemi...asi jak jsem padala, tak jsem se chtěla chytit a tu vzala jsem s sebou to držátko, takže jsem jí docela slušně rozložila... Byla jsem tam jednou a naposled...na to fakt nemám... Já chci zkusit od příštího týden fitbox nebo jen fitko..ještě uvidím. Tady v revoluční znovu otevíraj fitko pro ženský, předtím tam bylo jen fitko a spinning a ted toho slibujou mnohem víc, tak jsem zvědavá. Ve středu to otevíraj, tak tam hned naklušu a zjistím jaký mají cvičení :)
Odpovědět
no ještě jsem to nezkoušela, ale chodí tam teta, která jak bych to řekla......? "cvičení opravdu potřebovala" :-D a taky to zvládla a za pár měsíců shodila 7 kilo a jde stále s váhou dolů, takže jsem na svou první hodinu zvědavá. Říkala mi, že je to záhul, ale tak uvidím...já se právě taky nehejbu, takže se tam tu první hodinu asi zblázním, ale uvidím no ;-) to jsi jako fakt omdlela? to je teda pěkný :-( já bych třeba taky chodila do fitka, jenže bych si mězi těma svalovcema a zkušenejma profíkama připadala jak debííííl, takže radši volím tohle. v posilovně jsem byla všehovšudy 2x-poprvý mi mohlo bejt tak 17-asi....no a dopadlo to tak, že jsem se tejden nemohla hejbat, v noci se otočit z boku na bok bylo sci-fi, takže jsem to na dlouhou dobu vzdala a pak zas až tak v cca 22 s Fandou, kterej je zvyklej, udělal mi cvičební program-lehkej, no ale po tom, co mě tam furt buzeroval a popoháněl, že ještě musím a že mám přidat atd....tak jsem se na to taky vybodla-ztrapňovat se před nabušenejma chlapama fakt nemusím, na to tak vysoký sebevědomí nemám ]-( navíc jsem se pak taky nemohla hejbat dřív jsem taky občas chodila na aerobik, jenže mi to přijde hrozný - jako bavilo mě to, vyblbnout se na píšničky, ale tady to nemá úroveň, asi jsem moc náročná, no:) a hlavně-potřebuju k sobě parťáka, sama bych se na to asi brzo vybodla, nemám vůli a někdo další mě dokope určitě.
Odpovědět
No tak to má teda můj obdiv..já když jsem tam byla, tak tam byla jedna holčina, ta jela jak fredka a pak asi 3 ženský ve věku od 35-50 let a ty jeli bez problémů..tak mi tam bylo pěkně trapně..já už po pěti minutách rudá, upocená..sotva jsem se nadechla...tak jsem si říkala, nesmíš přestat, dělej jeď..přece nepolevíš, když tyhle ženský jsou silný a starší a zvládaj to..no a pak bum..byla jsem na zemi..takže tak.. Já taky nerada chodim do fitka, kde jsou nabušenci, ale v tý revoluční je jen ženský fitko, tak tam je to fajn :)
Odpovědět
Profilova fotka
áá, koukám že jsme u cvičení...holky, já bych tak chodila!!!! ale kdyz já nemám s kým :-( a navíc bych musela jezdit až do Chomutova a to je naprd :-(, chjooo!
Odpovědět
Profilova fotka
holky, úplně ve mě hrklo, přišla kolegyně, jestli jsme některá nenechala prstýnek na záchodě!!! samozřejmě že já, snubák!!! pač si ho sundavám, když si myju ruce, protože to nemám ráda mokrý pod tím...už ho sundavat nebudu. ještě že ho nenašel někdo jinej!!! to už bych prstýnek asi neměla :-( já jsem tak blbá, fakt!!
Odpovědět
no to chápu, že sis říkala, že když to zvládnou ony, tak ty taky-to jsi asi pak zírala, když tě sbírali ze země, což-no tak hlavně, že sis nic neudělala. myslíš jakoby naproti Medvídkům? tam někde? no nejhorší je, když nemá člověk s kým chodit, to jo tak si založíme nějaký beremese fitko:-)) co vy na to? holky, tady je to dneska frmol, že to nechápu :-|
Odpovědět
ježíš, tak na to bacha!!! fuj, je mi špatně za tebe, jen to čtu :-|
Odpovědět
no trošku níž..je to bývalý brooklyn myslim... Tak jo..založíme :) Lucí a co ty děláš v Tušimicích? Ty si v Čezu?
Odpovědět
Holky jdou vám nějak aktualizovat alba?? Mě to vůbec nejde. pořád mi to píše,že poslední aktualizace byla 13.8., ale já tam včera prohazovala dvě fotky a nic..
Odpovědět
aha, tak to neznám:) fajn, tak já se hlásím za bar a budu míchat zdravý koktejlíky:) nejsem v ČEZu, jsem u Siemensu a předěláváme právě pro ČEZ elektrárnu :-D a já jim u toho "asistuju" ;-) s tím albíčkem ti asi neporadím... jo a zítra by měla dorazit fotokniha!!!! taxem napjatááááá
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky. Já byla jednou s tetou na kolech a myslela jsem, že chcípnu :-D . ona jela jak fretka, a já pořád odpočívala, protože jsem měla mžitky před očima a myslela jsem si, že my vybouchne srdce. Dnes mi psala ta Adélka ze Slovenska, že nám to slušelo, opravdu mně potěšila. Holky tak ráno ve tři vyrážíme. Držte mi palce. Koupila jsem si v Plusu slovníky, páč mám doma jen mega rychle, tak se snad neztratíme. Včera se nám rozložil kufr, tak mi teta veze novej a půjčí mí i foťák, páč ten náš se také rozbil. Takže snad máme všechno. Míšo dávej pozor na ten prstýnek, určitě by ti to bilo líto, kdyby jsi ho ztratila. Já přemýšlím, že ho nechám doma
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, já ho sice v Egyptě měla, ale schovávala jsem do trezoru, když jsme šli do bazénu nebo moře...přece jenom jsem se o něj bála, aby s ním něco neudělala sůl, chlor, nebo aby mi nesklouznul
Odpovědět
Ahojky děvčata:-) kde jste dneska? to máte všechny frmol jako já doteď? jsem totál vysosaná z energie :-( a Monča ta už by mohla být někde na pláži, což?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak jsme konečně tady vrátili jsme se v neděli ale zase mi nešel net až dneska mi to opravili. Dovolená byla úžasná počasí paráda všechno jsem zvládla i když někdy jsem měla co dělat.
Odpovědět
ahojky jitullko, už jsem si říkala, že jste na tý dovče nějak dlouho ;-) máte fotečky? a co mimís, nezlobil?
Odpovědět
holky, tak mi dorazila fotokniha a je super!!!! akorát, co je mi divný-objednávala jsem to na dobírku, ale balíček za mě přebírala sousedka, což je divný a žádný peníze po mně nikdo nechce :-) uvnitř nic, tak nevím :-p už jsem jim psala, tak jsem na to zvědavá-to by bylo, abych já neměla nějakou zvláštnost při něčem, fakt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fotky budou ale musíme si na to najít čas. Mimísek kope jako o život a hrozně mě tlačí do žeber. Jsem hrozně neohrabaná taky zapomínám slova a sedět můžu jen na měkkém gauči jinak cítím každou kostičku. Ještě dva měsíce musím vydržet.
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí a tys jim ještě psala, jo? :-D já bych tutlala :-D Jituš, vítej zpátky!!!! A jaký to bylo, povídej!!
Odpovědět
Jitu, tak je vidět, že se má čile k světu, a už se asi těší na cestu ven, tak to zkouší, kudy asi tak půjde :-D a okopává tě všude. no já stará poctivka, nedalo by mi to, kdybych to nechala jen tak-a nikdy nevíš, kdy na tebe přijdou z exekucí-jen qůli svatební knize ;-) kdybyste se chtěli mrknout, dala jsem pár fotek do albíčka z příprav, nevím, jestli je to vidět dobře, ale něco tam je
Odpovědět
Profilova fotka
no paráda příroda úžasná hladila jsme si krávu a sviště horského. škoda že jsem nemohla jezdit na koni příležitostí tam bylo hodně a já jezdím tak ráda. Byly jsme i na ledovcích myslela jsem že malýmu bude vadit změna nadmořské výšky ale to byl hodný. Nejhorší byla ta cesta to už jsem si nevěděla jak si mám sednout. Zítra večer vám sem hodím odkaz na fotky musím k tomu dokopat manžela a to víte ted běží fotbal tak se nechytám. Dneska to vidím na večer s knihou:-)) Malej je vzhůru tak tady nadskakuju. Koukala jsem na kolotoč nad postýlku od fisher price je nádherný ten bych si moc přála koupit ale stoji litra.
Odpovědět
Jitu, tak vy jste si takhle uživali, to je super, nadýchaní čerstvého vzduchu asi jste a je dobře, že vás mrňous nechal si takhle užívat-vlastně cestuje v máminým pelíšku, co:) máš odkaz na ten kolotoč?
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí, jsem nadšená!!! Takže teď to shrneme, chceš??? 1) kolik má album stránek 2) jak dlouho to nakonec trvalo 3) cena - když pomineme to, že jsi neplatila teda nic :-D 4) jak dlouho jsi ho tvořila Kujííí!! já se na to o víkendu taky asi konečně vrhnu!! My teď máme furt nějaký akce, tak to nestíhám. Jituš, těším se na fotečky, muselo to být nádherný. Úplně vidím tu rakouskou přírodu, romantika!
Odpovědět
čauky nadšenče:-) album má 30 stran, jak dlouho to trvalo? šmarjá- no i s výběrem fotek a zaučením se do toho prográmku asi 5 hodin-no jedno nedělní odpo? možná ani to ne. cena 1300+89 za poštovný-ta cena je asi za ten "obal" mám nějaký plátno nebo co a je velikosti XL-prostě to nej :-D -nemá ty desky jako knížka, ale je to obalený tím plátnem a bez fotky-jako fotoalbum bych řekla.a objednávala jsem ho v neděli 11. a včera dorazilo, takže celkem rychlíci, psali že za 10 pracovních dnů ho vytvořej a po 5ti pracovních mi psali, že mi ho posílaj. Jinak se mi to začlo líbit víc než klasický albíčka, takže všechny fotky z dovolenejch, který máme "jen" na CD, tak je postupně necháme udělat do těch knížek-už se na to těším:-) Fanda má plno fotek z USA(fakt miliony), tak říkal, že by je zkusil u happy fota, když tam teď maj ty velký slevy, tak uvidíme, jaký bude happy foto a pak někdy bysme zkusili i heysmile a budem moct porovnávat kvalitku. no jsem fakt moc nadšená a spokojená.
Odpovědět
Profilova fotka
no., Lucí, to je suepr nápad, taky mě to napadlo udělat takhle rovnou i tu svatební cestu. Výhoda je, že se ti to při prohlížení neušpiní atd, máš to krásně udělaný všechno v jednom, viď? stejně ty fotky jsou i tak drahý, tak si prostě přidám a je to. Prosímtě a kolik fotek jsi nakopala na těch 30stran? tam si můžeš na každou stránku navolit třeba jinou velikost atd???
Odpovědět
Ahoj Holky, jen se vtírnu, nezlobte se, jen jsem si všimla, že řešíte fotoknihy. My využili akce u Happy Fota, v prográmku jsem si připravila velkou knihu A4 s pevnou vazbou o 120 stranách, hezky s popisky...a je naproto úžasná, cena 999kč...akce! Doba dodání cca do týdne. Práce na knize..mne stála jedno celé dopoledne. Mějte se hezky. x-)
Odpovědět
právě, za vyvolání dáš bůhví kolik, nějaký to pěkný album taky něco stojí, takže to vyjde skoro nastejno. kolik tam mám fotek, nevím, ale dost, nemusela jsem se omezovat :-D . mrkla bych se ti doma, mám to v tom programu uložený, tady se do toho nedostanu. základní cena na 26 fotek je myslím 1170,- a pak za každejch dalších 8 je 130,- navíc... každou stránku si můžeš udělat podle svýho, jak počet fotek, tak i to uložení-otočení atd...myslím, že jde max.13 fotek na stránku, ale ty už jsou pak malinký - já jsem si udělala jednu dvojstránku s naším tanečkem a na každou stranu jsem dala 7 fotek i to vypadá zajímavě-můžu to vyfotit, jestli chceš...dokonce si na každou stránku můžeš dát jiný pozadí. Oni maj pro různej počet fotek i různý šablony-nejdřív si navolíš počet fotek a pak si můžeš vybrat, jestli ty fotky budou uložený tak, nebo tak....anebo tak :-) akorát bacha, musíš si ty počty jakoby přetáhnout jen na tu určitoiu stránku, jinak se ti to dá automaticky na každou levou (pokud jsi právě na levý) nebo na každou pravou-takže by sis mohla zhatit ty stránky, co už bys měla hotový-na to jsem přišla až když jsem si to právě několikrát zkazila :-| fakt se s tím dá vyhrát-akorát mi tam třeba chyběly rámečky-který maj u happy fota-ale to je jen maličkost. jé už se těším, až si zas udělám další:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jdu Vás jen pozdravit - nestíham dočítat, jsem pořád na chalupě tak vegetim a odpočívam a vstřebávam zážitky a dojmy ze svatby. Doufam že se brzy potkáme na koníkovi, mějte se krásně pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Jituš a jak ti je povídej přeháněj.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?