Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
holky a já jsem tý Majině jednou psala, jak má krásný fotky z tabla. Mončo, už tam máš taky vzkaz...jsem naštvaná!ˇAle všechno už tady bylo řečeno...já se z toho fakt po...u! Závist vládne světu!! huráá !
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo :-S :-( to je hrozný :-( takovej mladej :-(...to je mi fakt líto...a lidi tu řešej takový píčoviny..musim to napsat, možná to admin smaže.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem si říkala, že je to hrozný. Člověk se jeden den raduje a druhej tohle. Marcel byl minulý týden u nás na svatbě a do týdne bude bráchovi na pohřbu. Já ho vůbec neznám, ale Pavel ho měl hrozně rád.
Odpovědět
to je hrozný, jak se takhle mění člověku život, zničehonic.....proto je důležitý užívat si každý chvilky s těmi, které máme rádi, protože nikdy nevíte, život se s náma nepáře :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To je svatá pravda Lucí. Nemá smysl se zbytečně dohadovat, nebo dopustit, aby se člověk nudil, zítra už tu také nemusíme být. Teď jsem si zrovna říkala, že i ta svatba je událost, na kterou si člověk vzpomene, když je mu ouvej. Byla to taková čistá radost, tedy alespoň já jsem to tak vnímala. Nic jiného v tu chvíli nebylo důležité, na nic jiného jsem nemyslela.
Odpovědět
Ahojky, to je mi moc líto Moni, pozdravuj Pavla a ať se drží..je hrozné, že vzpomínky štěstí a radosti ze svatby jsou ještě čerstvé a do toho přijde taková rána...je to smutný...:( Holky trochu se nestíhám zapojovat, školím tu nováčka a sedí u mě celý den..navíc kamarád šéfa, takže se nemůžu vůbec připojovat a doma se k pc nedostanu..co je tu nového? Moni dívala ses mi na ten parfémek prosím? děkuju pa pa a držte se holky...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky moje.. Moni ani nevím co ti na to mám napsat....je to prostě hnus a vždycky to odnesou skvělý lidi a ty šmejdi tu budou furt. Jinak na ty "gratulantky" se vy..r!!!!Co si o sobě vůbec myslí hvězdy....holt mají všechno zaručeně original a z vlastní hlavy.....potom teda nevím co sem lezou!!! Já tady prostě čerpám inspiraci a tak když budu mít stejnej dortík jako Lucka, tak jsem ráda protože obě jsme si vybraly nádhernej a Lucka,protože je inteligentní na úrovni ;-) ....to chápe. Taky počkej Mončo až uvidíš moje oznámko!.....i přes děsnou snahu mít ho originál, stejně bude hodně podobný tvýmu,ale proč???........protože jsi ho měla prostě nádherný a každej normální člověk je rád,že se jeho výplody líbí a nebude dělat hérečku ;-) Tak a fertig......a mějte hezký den holky :-D
Odpovědět
Ahoj, Leontynka má správnej přístup:) Vždyť já bych se ani nemohla zlobit, protože ten dort jsem našla tady-sice v zeleným, ale není to můj nápad, je to zkopčený, tak co? každej si tu může vybrat, ne? holky, pa, dnes je mi nějak ouvej
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí jak to,zase je ti blbě? :-(
Odpovědět
no jo, zas se necejtím moc dobře a dneska se mi do toho přidala nějaká depka bez příčiny :-( ráno jsem se nemohla vyhrabat z postele hlavně nemám vůbec chuť jíst-což je u mě dost divný, protože jídlo je moje vášeň, jím jen proto, že vím, že musím, ale vždycky jen pár soust a víc to nejde a navíc mi to někdo musí strčit pod čumák(někdo znamená Fandík, kdo jinej taky:-)) prostě naprd - přitom nemám proč mít takovou náladu, vše doma je ok, fakt nevím snad bude zítra líp
Odpovědět
Profilova fotka
Leo tak to se těším na oznámení. Máte krásné fotky, takže určitě dopadne moc dobře. Lucí, nejsi opravdu těhotná? Dělala jsi si testy? Včera jsi zářila jak sluníčko, to je nějaké podivné.
Odpovědět
hele, 2x to bylo negativní, prášky beru, tak já ti nevím:( to by byla opravdu prča kdyby jo-baštila jsem antibiotika, dál se cpu antikoncepcí, takže doufám, že je mi jen blbě:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Koukám Lucí,že jsme s Mončou doktorky,viď? :-D .....jsme stanovily diagnózu bez prohlídky :-D ....taky hlavně ty antibiotika snižujou účinnost HA na minimum.....budeš muset radši za paní doktor Mončo oznámko musíme dodělat tenhle týden!Už je nejvyšší čas,nic na tom měnit už nebudu,jen musím koupit papír a dodělat mašličku......pak ho blejsku a vložím....mám to zatím v pdf a to sem vložit nejde
Odpovědět
no jste moje doktorky:-) hlavně zítra budem u tý naší jak 2 blbci:-), když už se jmenujem stejně:)) Fanda si totiž vymknul kotník - už v pátek a odmítal jít k doktorce, že si to doma jako statečně vyléčí sám, jenže jsem do něj ryla, že on takovej sportovec, kterej nemůže bez pohybu bejt by k Dr.radši skočit měl, aby si to nevyléčil blbě a nepřetrvávaly mu pak problémy a nemohl se hýbat - to by pro něj byla smrt, tak se vyděsil a zítra k ní prý nakluše-takže tam budem jak simulanti :-D Leontýnko, už se na to oznámko těším !
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčičky!!! Lucí, já myslím, že těhu nebudeš, to by asi fakt musela být náhoda. Třeba ti nesedly ty ATB?? Já jsem měla z toho kolikrát rozhozenou mikrofloru...tak uvidíš. držím palečky..každopádně by ani to těhu nevadilo, že? :-) ale to by ti test myslim ukázal...když už ti je blbě. Leontýnko, taky se děsn+ těším na oznamko. Mě psala do IP nedávno nějaká slečna nebo paní, že jestli nemám to naše navíc, že sbírá oznamka a chtěla by ho :-)
Odpovědět
taky si říkám, že by to byla náhoda jak blázen. ty jo, to je super, když ti někdo takhle vysekne pochvalu, že ho chce, viď, to je fakt milý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, akorát žádný nemám, máme doma jenom "šmoulí"..m.ěli jsme jich mít vytisknutých asi 50, což jsme teda měli, ale 20z toho bylo použitelných...ostatní jsou namodralý, fakt děs..a Fanouš to nechtěl jít reklamovat, pač ten pán, co má reklamní agenturu je vozíčkář...tohle nechápu!!
Odpovědět
no i vozíčkář by měl zaplacenou práci odvádět poctivě, ne?
Odpovědět
Ahojky, mě taky včera psala nějaká paní, že by chtěla to naše oznamko..tak jsem nad tím chvíli kroutila hlavou..jestli to myslí vážně...
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, že oni chtějí abysme s nima zacházeli normálně... a fanouš vymyslí tohle...a polovina rodiny s nim souhlasí..ale přitom jsme za to platili docela dost peněz!! a sotva jsme vybrali oznamko k nám do albumu, fakt! To mě tehdy naštvalo...že má zařídit jednu věc na svatbu a on to takhle s prominutím pohnojí. A na mě pak hudruje.
Odpovědět
Holky já tu mam tolik práce..do toho pořád školím..ach jo...chci dovolenou abych mohla dočíst asi tak 20 stránek tady a chtěla bych se jen tak válet a odpočívat. V sobotu poprvé asi taky po 5 letech jsem jen tak ležela a čučela na televizi. To se mi nikdy nestalo..vždycky jsem musela buď do školy nebo se učit na zkoušky, nebo jsme jeli k babi atd atd..prostě nikdy nebyla sobota odpočinkový den a teď...já nevěděla co dělat. Nic mě nebavilo..v televizi dávali prd..no to byl děs..jsem z toho byla pěkně rozhozená...pořád musím něco dělat.. Zrovna jsem říkala Danovi, že můj život momentálně "ztratil" smysl...vždycky jsem pořád měla co dělat..chodila jsem do školy, na aj, pak se plánovala svatba a státnice atd..a já vůbec nevím, co dělat teď..všechno už je za mnou..mimi jsme zatím odložili a co dál???
Odpovědět
Misullko, a nechceš teda dodělat školu za mě? :-D je to teď takový prázdný, viď, když člověk nestíhá, tak nadává, že je frmol a pak když je klid, tak se shání po nějaký akci
Odpovědět
Profilova fotka
Miško, doporučuju přeložit mimi :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně psali holky dvě, že chtějí naše oznámení. Také jsem se divila, že to někdo sbírá. Já už jedno darovalo mamči účetní, ta je také sbírá a to naše poslední nikomu nedám :-D . Misulll, jak můžeš žít bez válení u televize a tupého civění nikam. Já když přijdu z práce, tak takhle potřebuji trávit alespoň hodinu. Jsem vždycky totálně vyšťavená. Já kdybych měla takové pocity jako ty, tak jdu ještě studovat.
Odpovědět
Profilova fotka
já taky miluju válogaučing! takže soboty jsou většinou moje...teda hlavně dopolko, odpolko už chodí Fanošek. Ale teď jsem si koupila knížkuk takže zase budu číst, hrozně se těšim!! Je fakt, že mi ty soboty už začínají lézt trošku krkem, když je pak hnusně v neděli a jsme doma, tak je to úplně příšerný!! to si lezem na nervy vzájemně :-)..já jsem totiž starej provokatér a vyvollávač :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem přeborník v gaučingu a ležinku, škoda, že to není na olympiádě :-D. Ale baví mně to jen když není Pavel doma, když je doma, tak se mi chce courat a jezdit po výletech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, tak to jsme na tom stejně ...za chvíli ale začne zima, tak jsem zvědavá, co zase budem vymýšlet |-|
Odpovědět
tak to bych nemohla..jak jsem 2 hodiny bez nějaký zajímavý činnosti, tak jsem děsná..unuděná a znechucená...no děs.. Já bych ještě chtěla jít studovat..ale Dan si klepe na čelo, když před ním mluvím o škole..:) Už jsem se dnes přihlásila zase na AJ, tak se těším až budu chodit. Loni jsem chodila pravidelně, ale po tý srí lance začal takovej kolotoč, že jsem vůbec nestíhala..nejdřív fofr v práci, pak hned začalo zkouškový, dopsat diplomku..pak učení na státnice a byl konec června ani nevím jak..A taky jsem si dala předsevzetí, že začnu cvičit...Nechcete se některá přidat? Mimi bych chtěla, ale zatím jsme to odložili minimálně na příští rok. Uvažuju o změně práce a nechci se někde zapracovat a pak utéct na mateřskou..přišlo by mi to vůči té firmě dost nefér a taková já nejsem..tak uvidíme..
Odpovědět
Holky už máte některá hotovou tu fotoknihu? Právě si stahuju fotky..tak jsem zvědavá, co vyplodím :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych se na cvičení při¨dala, ale narušilo by mi to trénink v goučingu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?