Menu Forum

Svatba v Chomutově a okolí

5. bře 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Leo děkuji. Pavel tu mojí kytku zapomněl v autě, takže pro ní doběhla družička Kačka emoticon
16. srp 2008 ve 12:51  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cluci
Registrovala se 22. února 2008 na beremese.cz. Přidala 348 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
cluci
 Leon, tak aspoň že se snaží......u mně se nesnažil nikdo emoticon
ke konci teda pomohla, ale to bylo poslední 2 dny-počítá se to, ale....
takže buď ráda.....anebo jí to chce nějak jemně vysvětlit, že je třeba být akční jinde emoticon

já jsem si myslela, že si dám na odvahu taky poránu panáka....ale neměla jsem na to ani pomyšlení!

Moni, ty fotky jsou fakt kouzelný!
16. srp 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Cluci děkuji.

Holky já si celou svatbu zařizovala sama, protože jsem jí chtěla podle svých představ. Pavel pomohl,ale je permanentně mimo Chomutov. Ale je pravda, že stačilo písknout, že něco potřebuji a naši i babička byla okamžitě připravený. Naši hold bydlí daleko, ale kvůli svatbě měli týden před dovču a stihli se mnou zařídit vše, včetně zápisu emoticon . Bez nich bych se picla. Hodně v den svatby pomohli i družičky a teta. Jak mi bylo ze začátku líto, že to nikoho nezajímá, tak sem se pak nestačila divit, jak si lidičky brali dovolené a pomáhali, náš kameraman přijel z Moravy, je to tátovo bývalý kolega a na poslední chvíli sehnal kameru a jel jak dráček. Strejda mimo dary, zaplatil benzín při rozvozu hostů a zařídil řidiče, zařídil lodičku na focení a restauraci na zdobení aut a teta byla jako cikánka k nezaplacení.Ovšem nepřekvapila mně Pavlovo rodina. Bylo jich tam celkem 6 a svatebním darem jsme sečteno podtrženo dostali 3000Kč.Já spíš čekala nějakou ptákovinu, než že bych čekala horentní peněžní dary. To by mi až tolik nevadilo, ale ani se ani nezeptali, jestli nepotřebujeme pomoct. No teď nás alespoň neteř odveze naším autem na letiště, za to jsem byla ráda.
16. srp 2008 v 17:22  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cluci
fotoportrét
fotoportrét
cluci
 no holky, já jsem si taky zařizovala sama, Fanda ten pomohl, akorát když jsem dala velmi důrazný povel, jinak se "mých" příprav nikdo nezúčastňoval, všechno jsem se snažila zařizovat tak nějak průběžně, ale nějak se to na konci ukázalo jako nedostačující a posledních pár dní bylo na čočku. mamina přijela ve čtvrtek, aby mi trošku pomohla-nebydlí v CV, ale moc to nestačilo, byla jsem nervózní jak pes. pomoci ze strany manželovo rodiny jsem se jaxi nedočkala, ani se nikdo neptal, jesti něco nepotřebujem pomoct zařídit nebo tak, všechno to zbylo na mě, a pak poslední 2 dny před pomohla mamina a ségra, protože viděli, že se jinak zblázním. Ségra toho měla na zařizování a vymejšlení dost, takže jsem po ní nic nechtěla-postarala se o zábavu na hostině, o proslov a celkově to měla v ten den organizačně "na triku"-stačilo říct, prosím udělej a ona šla a zařídila....mamina ta teda pomohla hodně psychicky. Nikdo nevěděl o vínkách, o čoko, o prvním tanci, který měl být přeqápko, nikdo netušil ty detaily, ty jsem chránila, ale pak jsem si to vyčítala, protože kdybych to řekla, někdo by určitě pomohl-z mojí strany určitě a já bych si ušetřila pár stresových situací.
a pak se ještě objevili remcalové...chjo:(ale pak mi to všichni pochválili.ti "moji" a byla jsem šťastná, že se jim to líbí a to pro mě bylo zadostiučinění a odměna za tu mojí snahu.
Leon, určitě se nedej!
16. srp 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hildegarda (37 r.)
Registrovala se 13. prosince 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 259 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 26. července 2008
    V Jirkově,na Červeném Hrádku, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
hildegarda (37 r.)
Registrovala se 13. prosince 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 259 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Chomutov.
 Ahojky holky,
hlásím návrat z dovči,která byla super relax....Až budou fotečky,tak dodám emoticon
17. srp 2008 v 09:21  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Ahojky. Já ten relax také budu potřebovat, páč teď mám z té dovči akorát nerva.
17. srp 2008 v 10:35  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misanda (33 r.)
1
Registrovala se 31. prosince 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1106 příspěvků. Má 90 přátel.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
misanda (33 r.)
1
Registrovala se 31. prosince 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1106 příspěvků. Má 90 přátel.
    Region Chomutov
 ahoj holky,

mončo, jakto, že nerva?

Včera jsme měli tu svatbu, obřad i hostina na Selském dvoře...ještě že vyšlo to počásko, fakt jsme se děsili!
17. srp 2008 v 10:53  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misanda (33 r.)
1
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
misanda (33 r.)
1
    Region Chomutov
 mončo, cukrovíčko výýýýborný, včera jsme to měli k snídani, moc díky!

A ten parfém ani nemluvě, fakt super trefa emoticon
17. srp 2008 v 10:54  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misanda (33 r.)
1
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
misanda (33 r.)
1
    Region Chomutov
 fotečky super, přijde mi to ale jako styl Lada Baladová, viděla jsi? ani bych to od sebe nerozeznala...
17. srp 2008 v 10:55  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Míšo , my jsme se rozhodovali mezi L. Baladovou z Loun a p. Šebestovou. U p. Šebestové se nám líbilo to rozmazané pozadí a tak., ale Baladová je také výborná, teď jsem jí doporučovala mojí vedoucí, protože v říjnu žení syna. Jen škoda, že nemohl přijet i manžel paní Šebestové, to jsou potom ty fotky mnohem nápaditější.

Já ten parfém také miluji, momentálně vede i před Paris. Asi jsem tu Paris používala dlouho.Ten Hugo je také pěkný.
17. srp 2008 v 11:48  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Tak jsem do alba přidala ještě pár fotek, škoda, že jich tam nejde dát také 100. V gratulacích mně lidi linčujou, že nejsem originální. Já teda nevím, ale kdybych chtěla být originální, tak nelezu po stránkách na bereme se a nehledám inspiraci. Já nechtěla být originální, chtěla jsem si tady vyzobat to pro mě nej a pokusit se, aby to bylo pěkné. Je mi to trošku líto, ale čert to vem emoticon
17. srp 2008 ve 12:50  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Omlouvám se za pravopis, byla jsem trošku rozrušená
17. srp 2008 ve 13:58  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cluci
fotoportrét
fotoportrét
cluci
 Moni, vykašli se na to, s jednou z těch "tvých gratulantek" si od včera dopisuju, ptže jsem si toho všimla a je to prostě zabedněná nafrněná osoba!!!!!
podle ní jsi prý kopírovala na 100% nějakou slovenskou nevěstu-a nedocvaklo jí k čemu je tu beremese-pro inspiraci a když mají 2 lidi stejný vkus, tak se to prostě spojí a nedá si říct. vždyť je to všechno dokola-.stejný šaty, boty, dorty stejný fotky-fotografové nevymýšlí každý den nové styly, všechno je tu tu podobné.....to je jak kdyby mi Misanda vyčítala, že jsme měli stejný dort!!!! od toho tu bermko je a originální je tu málokterá nevěsta a když už, tak ta si to sakra musela zaplatit, jenže některý si prostě musej rejpnout
VYKAŠLI SE NA NĚ!!!!!!!!
17. srp 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Cluci děkuji. Občas je mi to líto. Smazat jsem nechala jen jednu gratulaci, protože byla fakt hustá. Jinak to tam nechávám. Já nikomu netvrdím, že jsem si všechno vymyslela sama. Dokonce mám v albu odkazy na holky od kterých jsem inspiraci čerpala. A ty šaty, to byla náhoda, jiné my v Mostě neseděli emoticon . Teda kromě jedněch dortózních a pak šatů, které měla kamarádka. Ten dortík do kostky je prostě hit, stejně jako zelená, nebo zlatá svatba, před rokem to zase byla růžová a lososová. A příští rok to bude zase jiná barva, šaty, účes. V osmdesátých letech měli všechny nevěsta trvalou.
17. srp 2008 ve 14:44  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cluci
fotoportrét
fotoportrét
cluci
 ajo, koukám, že jedna zmizela, včera jsem totiž posílala upozornění adminovi na 4 "gratulace" a teď už jsou tam jen 3. nechápu, proč ti to ty lidi musej tak kazit, víš jak jsem byla naštvaná, když jsem to tam včera objevila? a ne vyloženě qůli tobě(to taky), ale qůli všem nevěstám, které to od takových kritiků může potkat...nechápu je, vždyť nevěsty si tu všechny načerpaly inspirace od již vdaných-kolik z nás by mělo ty kytky, jaké jsme měli, účesy, boty, výzdobu-nebýt beremka, a co teprve čoko a vínka, kterou z nás by to napadlo, kdybysme beremko neobjevily? od toho to tu je, jenže to si ne každý uvědomí:((( jsou hloupí a závistiví, že to bylo tak krásný!
hele, to je jak kdyby mě někdo kritizoval za to, že jsem měla šaty, které má delta most na vizitkách-každý kdo si něco najít chce, tak si to najde!!!!jenže ty jsou ubohý, víš.
Která nevěsta nechce být kopírovaná a nechce být inspirací pro nás ostatní, tak ať sem ty fotky nedává a je to vyřešené, každá z nás s tím musí počítat, že se někomu bude něco líbit a že si to pro sebe "ukradne"-každá to chcem mít dokonalé!
17. srp 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hildegarda (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
hildegarda (37 r.)
 Mončo....závist byla,je a bude-tak ty negativistky hoď za hlavu emoticon emoticon
17. srp 2008 v 15:03  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Holky víte kolika nevěstám jsem dávala kontakt na pyžamo a Oli Kopalovou kvůli šperkům, nespočetně. Jedna nevěsta ty šperky měla dokonce dřív než já, protože já už je mám doma rok. Já osobně jsem měla radost, že jsem mohla pomoct a že se to líbí. Vína, miničokoládky, létající přání atd. měli obrovský úspěch a nikdo kromně Petry Vitvarové, která tady má album o tom nikdy neslyšeli a byli nadšení. Ta nevěsta co jsem od ní získala kontakt na p.Šebestovou, protože se mi líbili její fotky z Hrádku mi tenkrát vyprávěla, že jí někdo ke gratulacím napsal, že ty silikony jsou nekvalitní práce a neměla by to takhle vystavovat. Když té slečně napsala, tak ani neodepsala.

A jinak, to máme dnes venku krásně co?
17. srp 2008 v 15:14  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Lucí hned ti jdu do gratulací napsat, že ty šaty teda vůbec nejsou originální a že jsi líná hledat a bereš hned to, co je na obrázku emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon . Já si toho vůbec nevšimla, že jsou to ty tvoje šatičky.
17. srp 2008 v 15:16  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cluci
fotoportrét
fotoportrét
cluci
 je nádherně emoticon

Moni, všechny to tu berem, jak to je, ale holt se někdo nepovedl a musí se tu vyjevit jako totální nevychovanec a hrubián, který musí říct svůj názor, aniž by tě znal...
pochopila bych, kdyby tě na to upozornila kamarádka v soukromí, pokud by ten pocit měla, ale proč uplně cizí lidi???? ať radši nic nepíšou a nekoukaj po inspiracích, no ne?
17. srp 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cluci
fotoportrét
fotoportrét
cluci
 já si toho všimla, to víš, jak myslíš, že jsem si ty šaty vybírala? emoticon beru hned to první co vidím, žádný zdržování emoticon

jenže to pochopíš ty, že je to náhoda, ale kdo na to nemá buňky, tak se prostě projeví tak, jako u tebe, no emoticon

odkud jsem vzala účes? kde jsem objevila kytku?
ale to asi většina z nás tady

mimochodem, ta slečna gratulantka, se kterou si píšu, má stejnou kytku ve svém albíčku, má tam stejné věci na výzdobu, botky jako milion z nás tady - prostě originalita sama emoticon takže na to hoď bobek
17. srp 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 A kdo to je, ať se pokochám. Jinak ta Slovenka, od které mám účes, ho také někde okoukala , dokonce její sestra měla rok před ní skoro stejný účes, ale u Adélky se prostě mimořádně povedl, ani nevím, jestli jsou to její vlasy. Holky já bych nemohla být slavná, mně by tyhle negativisti totálně otrávili život.Lucí žádná kamarádka mně na to neupozorní, protože pokud se o to zrovna nezajímáš, tak jsou to pro tebe novinky. Naopak budou čerpat ony ode mne. A já přeci nebudu vymýšlet účes, když se mi tenhle líbí, jen proto, že už ho měla jedna nevěsta na Slovensku a jedna v Českých Budějovicích emoticon . Tímhle klíčem by nebyla originální ani pleš. Jo a měla jsem mít i stejné auto jako koblížek, i když jsem ho nechtěla. Naštěstí má Pavlovo šéf mercedesy dva emoticon
17. srp 2008 v 15:36  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 A nedaj pokoj a nedaj emoticon
17. srp 2008 v 15:45  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cluci
fotoportrét
fotoportrét
cluci
 je to nějaká majina
nemyslela jsem že by tě na to měl někdo upozornit, to ne, mně se to líbiloemoticon ale myslela jsem to obecně, když už na to někdo upozorní -jakoukoli nevěstu, tak ať jsou to její přítelé a ne někdo cizí
právě, teď nemůže být originální nic, všechno tu už jednou bylo-i ta pleš emoticon
17. srp 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Holky já si myslím, že horší by bylo, kdybych se nacpala do minišatů, jen proto, že je nosí Verešová. Šaty sedli, protože vyrýsovali pas a zakryli zadnici, účes jsem si mohla dovolit, protože na něj mám vlasy, kytici mi nikdo vyčítat nemůže, protože jsem si jí neobjednala emoticon , šperky, tedy kromě čelenky jsem si navrhovala podle obrázků sama a dotvořil je výrobce,lodičku mi přitáhl strejda a na svatebních fotkách nic moc vykoumat nejde.Ještě mi nikdo nezkritizoval výzdobu sálu, to bude tím, že kudrnatá vrba se na stůl moc nedává, ale ani to není můj originální nápad.
17. srp 2008 v 16:42  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cluci
fotoportrét
fotoportrét
cluci
 emoticon
všechno sis vybrala dobře! líbilo se to tobě, manželovi i nám! a že to je něčemu podobný - a co?
důležitý je, že to sedlo tvýmu vkusu a v případě šatů, tvý postavě emoticon
Moni, měla jsi to krásný, tak se na ně můžeš víš co emoticon
17. srp 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Holky hodila jsem tam ještě fotky z interiéru zámku.

Lucí dík emoticon
17. srp 2008 v 18:05  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misullka
Registrovala se 3. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 282 příspěvků a 3 alba. Má 3 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Na Červeném Hrádku v Jirkově, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
misullka
Registrovala se 3. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 282 příspěvků a 3 alba. Má 3 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Na Červeném Hrádku v Jirkově, Region Chomutov
 Zdravím paní Rabochovou emoticon)) Moc Vám to na fotkách sluší, jsou nádherný a kytička je dost podobná jako jsem měla já. Mě se teda strašně líbí, je fakt krásná..no a vy dva..ani nemluvim..úplně jak z pohádky..ta loďka je fantastická!! MOc moc Vám oběma gratuluju a do života přeju hodně štěstíčka, lásky a porozumění a hlavně kopu dětí!! Fakt nádhera!
17. srp 2008 v 19:02  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Děkujeme emoticon
17. srp 2008 v 19:30  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Holky brácha Pavlovo svědka, Pavlovo kolega z práce a majitel auta, ve kterém jel Pavel se dnes v tom autě zabil, bylo mu 33 let emoticon .
17. srp 2008 ve 20:44  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cluci
fotoportrét
fotoportrét
cluci
 Moni, to je mi líto, to je hrozný emoticon co se stalo?
17. srp 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš