Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
anebo klíďo i v Kadani, co je pro tebe lepší-dělám v tušimicích, jezdím přes kadaň...
Odpovědět
Profilova fotka
mě je to fuk...klíďo v Kadani, nebo přijedeš za mnou na návštěvu :-)
Odpovědět
tam jde o ty osmadvacetiny (v našem případě nejbližší výměna krve)-když je chlap oslaví, mění se mu krev (asi ne uplně na den, ale dejme tomu), tzn. že v tý době jí má mladší a zplodí kluka......ale jakmile budeš slavit osmadvacetiny ty, mění se ti krev a máš jí mladší a bude holka......a pak celou dobu holka, než zas Fanošu bude slavit pětatřicet-zas mladší krev-kluk......do tý doby než bude pětatřicet tobě-pak zas holčička
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak ty fotky nejsou tak hrozný, teď jsem konečně shlédla CD. Jen já bych na vyvolání vybrala jiné fotky. Ona to asi brala z hlediska kompozice, já to beru podle náboje fotek, některé malinko ořežu a pokusím se na lodičce zamazat nápis Lipno a uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to znamená, že já aspiruji na kluka, když mi ještě není 28? Já to fakt nechápu :-( .
Odpovědět
no vidíš, to je dobře, že jsi spokojená!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsme z Chomutova zpět, ještě se stihl i Fanošek nechat ostříhat :-) a já si stihla koupit knížku, takže paráda. Mončo, ten parfém je totálně úúúúžasnýýý!!! Moc děkuju!! Už se těším až sem hodíš nějaké fotečky!! Určitě budou skvělý!
Odpovědět
moni zkusím ti to spočítat,ju
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, tady někdo machruje :-D :-D
Odpovědět
to víš, hned se mi zlepšila nálada, když jsem si spočítala tu holčičku, tak mě to teď baví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mně je celkem jedno, co to bude. Jen moje mamča prohlásila, že ten princeznovský pokojíček na baráku, který byl pro mně, předělávat kvůli nějakýmu klukovi nabude :-D :-D :-D A Pavel se těší na holčičku. Já bych opravdu raději kluka a potom holčičku, ale to se asi nepovede :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsi prdlouš :-D počkej až ta tvoje holčička bude mít pinďoura :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Moni, takže: teď má mladší krev Pavel -tobě se měnila naposled v 21-před pěti lety a Pavlovi v 35-před třema lety-chápeš?takže teď je to na kluka......tobě se bude měnit krev v 28-v r.2010 a to budeš mít mladší krev než manža, páč ten už jí bude mít starou5 let-takže by to byla holčička.....až do jeho dvaačtyřicátin-než se mu zas bude měnit krev a bylo by to na kluka
Odpovědět
moje holčička nebude mít pindíka!!!!! ustříhnu :-D
Odpovědět
takže holčičku máte šanci udělat od 2010 do 2012:-) to máte dost dlouho čas
Odpovědět
Profilova fotka
tak to bude už Monča zadělávat na druhý mimčo..jé, holky, já se těším až budeme spolu kočárkovat :-D My jsme si říkali, že si nenecháme jednou říct, co to v bříšku roste...stejně jsou jenom dvě možnosti :-p
Odpovědět
nenecháte? já bych to asi nevydržela, jsem zvědavec a nedočkavec :-) a 9 měsíců je straaaaaaaaašně dlouhá doba
Odpovědět
Profilova fotka
vždyt je to jedno, hlavně že bude mimi v pořádku...stejně vím, že to bude holka, jak říkám, mám to napsaný na ruce :-)
Odpovědět
jo takhle v ruce-já to odpo nepochopila:) byla jsi u kartářky?
Odpovědět
Profilova fotka
ne, umím to sama :-), teda doufám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jdu spinkat...zítra toho máme hodně. tak držte palce, ať to ve zdraví přežijeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,všechny vás moc zdravím!!!!! Člověk tady chvíli není a vůbec nestíhám dočítat. :-o Mončo jestli jsem správně pochopila tak voně nebudu :-( .....holt to budu muset vydržet.....a to jsem ti chtěla ještě napsat o pánskej boss ;-) Byla jsem v Deltě zkoušet to tvoje bolerko,je nádherný,ale mě je velký a k těm mým šatům to prý vypadá přepláceně :-( ....hlavně je fakt,že mě asi v říjnu nezahřeje,takže to budeme řešit asi nějakým kožíškem nebo co ;-) Dneska jsem odnesla svůj prstýnek,aby mi ho o číslo zvětšili a stavila jsem se v Jirkově v cukrárně Petra a vybrala jsem si úžasnej dortík :-) ..........a pak jsem zjistila že némlich ten samej měla Lucka :-D ...tak snad neva.....Lucí jakej byl????? Holky já jsem asi natvrdloň,ale těm vaším výpočtům vůbec nerozumím :-D :-D ....a to mě včera zapsali na vejšku(ještě mě neznaj :-D :-D ) Venda mi naplánoval ;-) ,že po svatbě vysadím HA abych se pročistila a příští rok se prý budeme snažit ;-) .... a já si ani neumím spočítat co to bude :-( ..... :-)
Odpovědět
čauky, no dneska jsme to tu rozjely:-))) Leon, vůbec neva, Misanda ho měla taky, akorát v původních barvách...je to asi hit letošního roku. Byl vynikající, piškotovej, mňam. Ve skutečnosti byl menší než jsme si podle fotky představili, ale i tak pro naši bandu stačil a ještě zbyl! jakou vejšku sis vybrala? holky, vy tu všechny otěhotníte a co já? zbydu jak stará panna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí super,já nesnáším ty těžký máslový,takže mňamka,jo? ;-) :-) Vzali mě do ústí na soc.ekonomickou....tak uvidíme,uvidíme...... Nebudeš sama panna!Jěště já taky!Já si pořád připadám na to rodičovství děsně mladá ;-) :-D :-D .......i na svatbu jsem si připadala,jenže mě Véna vyvedl z omylu :-D
Odpovědět
no nějakej krémík tam je, ale je to spíš o piškotech.... jo, tam jsem se po gymplu taky hlásila, to by mohlo bejt fajn, to půjde, určitě-jen mít vůli a koli ti je? na vdávání není člověk nikdy mladej-pokud mu je teda víc jak 18 :-) ....ale to dítě je větší závazek, tam už člověk musí přemejšlet...já furt jaxi nevím, někdy si řeknu že určitě chci, pak někde něco vidím, slyším a zas si říkám, že ještě počkáme....je to složitý, když o tom člověk přemýšlí
Odpovědět
Profilova fotka
Je mi pětadvacet........ale cejtím se na dvacet :-D :-D hlavně mi se teď přestěhovali a není to domek na klíč,takže spousta věcí nedodělanejch,včetně zahrady,takže to bude stát ještě spoustu času a peněz......takže mimi až pak .....když jsem byla požádána o ruku,tak jsem z toho byla vykulená,ale za týden mi to došlo a od tý doby se děsně těším.......teda když mi do těch svatebních příprav nikdo nekecá ]-( ;-)
Odpovědět
a někdo do toho kecá?
Odpovědět
Profilova fotka
Leo to je škoda, že je ti velké. Já měla pocit, že je takové univerzální. Já jsem se oblékla do všech, které tam měli, ale žádné se mi nelíbilo. Kožíšek bude krásný. Já se ozvu po dovče a dáme ty parfémky dohromady. Musím tam zavolat, protože toho dámského BOSSE dlužím třem zákaznicím + parfém pro mojí kadeřnici za melír fakt mně to naštvalo. Tak to já budu mít kluka. Už jsem to oznámila. Pavel byl zklamaný. Ale po mých osmadvacátých narozeninách jsem mu slíbila holčičku ;-) Míšo co cukroví, chutná? Já jsem si neuvědomila, že zítra dostanete další ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
HOLKY UŽ JSEM UDĚLALA ALBUM. NEJSOU TAM JEŠTĚ VŠECHNY FOTKY, ALE UŽ NEMŮŽU, JDU SPINKAT. PA ZÍTRA.
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí, no moje máma.....se snaží tam kde to nejmíň potřebuju :-( Mončo, no mě zase přišlo,že mi jsou velký všechny.... :-| ....ale snad něco seženu,kdyby ne mám náhradní plán ;-) .....ráno paňáka pro zahřátí :-D Album nádherný, sluší ti to úplně všude, mě se líbí jak se válíte po těch schodech :-D ....a Véna se smál,když viděl tu Pavlovu fotku jak neví,která kytka je která......myslím,že na tom bude podobně ;-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?