Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
ty jo, 10 minut před odchodem, to je dobrý ;-) i prd velebnosti-vždyť jsi jí nezměškala, sice jste přijeli s malým zpožděním, ale konala se kde je zbytek nevěst? tu kecáme jen my 3 :-| Jitullka dovolenkuje v horách....a zbytek? kde jste ženský???
Odpovědět
No pohlaví dítěte je podle toho, kdo má mladší krev. Krev se ti mění po 7 letech. Mě je 24 a Danovi 25. Znamená to, že já mam teď mladší krev než on. Až jemu bude 28, tak bude mít mladší krev. Bohužel jen jeden rok, protože hned další rok bude 28 i mě, takže zase budu mít 6 let mladší krev než on..Chápeme?
Odpovědět
šmarjá tak to je na mě moc :-D já tamto včera jen slyšela s tím, že to beru s rezervou, ale tohle zní víc vědecky. je to nějak dokázaný nebo tak??? Tzn. že když máš mladší krev ty, tak bude holčička? a jak to je, když jsme stejně starý? :-N já ci holčičku
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš, já to vůbec nechápu :-N :-x já chci taky holčičku, ale v podstatě je mi to jedno...určo budeme mít stejně kluka...většinou to mají všichni takhle naopak.. :-)
Odpovědět
mně vždycky všichni říkali, že budu mít kluka, páč jsem ze dvou holek, že je to vždycky opačně....jenže jak to je, když já mám ségru-čili bych měla mít syna a Fanda má bráchu, takže by měl mít dceru:)))) znamená to, že jsme manželsvtím spojili nespojitelné??? ;-) a máma mi říká, že určitě budeme mít holčičku-nechápu, kde bere tu jistotu-asi byla u kartářky nebo co :-D tu píšu, jak kdybych byla těhu nebo co :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak si přečtete zase další výplod : http://www.novinky.cz/clanek/147154-d...
Odpovědět
:-D
Odpovědět
já jsem to počítala a tak z 99% mi to na všech vyšlo..když jsem se zeptala kamarádek, kolik jim je a kolik partnerovi a vždycky mi vyšlo to, co měli. Mojí mamče bylo 20 a tátovi 30. Počali mě v lednu. Takže mamča měla krev starou rok a 7 měsíců. A můj táta měl krev starou rok a 10...takže to vyšlo..narodila jsem se já. U těch co mají stejně starou krev to je fakt těsný o měsíce.. Ale u těch co jsou od sebe třeba o rok..o dva..už je to lepší, protože mají na to delší dobu :) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
miško, ono je hezký si to takhle naplánovat, i já to měla, že do svatby budu těhotná, ale realita je pak trošku jiná - zase jak u koho.
Odpovědět
Profilova fotka
miško, a nechceš mi spočítat jak jsme na tom my tenhle rok? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Misull, mohla bych se zapojit do tvého výzkumu. Můžeš mi to propočítat? Mně je 26 ( narozená 3.1.1982) a Pavlovi teď bude 38 (narozen 28.8.1970) já tomu totiž vůbec nerozumím :-N
Odpovědět
takže- Fanda je listopad 82, já březen 83- teď je nám oběma 25.... kdybysme teoreticky chtěli holčičku a šlo to všechno jak má bez problémů (zdravotně, příroda si nepostaví hlavu).... znamená to, že do 28 let když to stihnem, tak budem mít holčičku? nebo těsně před Fandovo osmadvacetinama. A pak už mám "smůlu" a bude klučík dalších 7 let???? logika mi moc nejde, proto se ptám i vás, jestli to počítám správně :-D já to asi moc nechápu :-( tak jsem si na pomoc nakreslila přímku s datumy:-)))) takže já mám starší krev vždycky jen od listopadu do března a pak zas mladší-každý to sedmiletý období, že jo....jo???? takže máme doooooooost velkou šanci mít holšišku že jo? jupí :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Odpovědět
holky, počítala jsem mý rodiče, švagra-a jim to sedí podle Misullky takže mám radost:) pokud jsem teorii pochopila dobře :-p
Odpovědět
takže kdyby fanda chtěl kluka, tak bysme ho museli počít od listopadu do března 2011, jinak bude mít doma jen samý pipinky? ;-) anebo pak až v roce 2018, když mi bude 35-to nevím teda, jestli se to shoduje s jeho teoriema o počtu dětí. Jééé, Misullko, to jsi mě potěšila
Odpovědět
Profilova fotka
A kolik máte v plánu dětí?
Odpovědět
já 3 holčičky a fanda 2 kluky
Odpovědět
ale kdyby to šlo dle mých představ, tak 2 holčičky a pak v těch 35ti toho kluka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tři děti :-N ? No já mám v plánu dvě + Pavel má kluka, ale ten už je velký, byl na svatbě v kytičkaté košili.
Odpovědět
není nic hezčího než táta, co kope fotbal se třema milovanejma culíkatejma holčičkama ;-)
Odpovědět
Misando a kdy jste narození vy?
Odpovědět
Profilova fotka
lucí, já chci taky 3, ale Fanouš ne :-( spočítej mi to taky :-) já 5.4.1983 a Fanošek 30.6.1982 :-)
Odpovědět
no vy to musíte mít podobně, máme podobný data narození-jak ty se mnou tak naši Fandíci. manžové maj stejný roky narození a my taky-akorát se to šoupně o pár měsíců-vy máte víc měsíců na toho kluka:) až bude Fanošovi 28 tak vám začne to klučičí období (v tý době bude mít právě tu mladší krev, když se mu vymění, ty budeš mít tu starší)-než bude 28 i Tobě-čili 30.6.2010-5.4.2011 kluk, jinak holčička asi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
joooo, já chci hooooolkuuuu, říkám to furt všem, že budu mít dvě...mám to na ruce ! :-)
Odpovědět
hele to by bylo aby nebylo-budem kočárkovat spolu a budem mít holčičky ;-) a je jedno jestli vám se zadaří dřív-furt to vychází na ty holčičky taková Monča, ty maj na kluky roky a my jen 4 měsíce jednou za 7 let:) holky, mě to baví počítat-asi si založím živnost :-D :-D :-D Misullko, moc dík :-D
Odpovědět
no spíš než ty ruce na to Fanoš něco jinýho, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucí, asi dáme rande a vysvětlíš mi to jak pro blbečka :-D
Odpovědět
jasný:-) hele, já si musela kreslit na papír, abych to pochopila :-|
Odpovědět
jezdíš do CV často? tu máš maminu, ne? není problém, zajdem na topču
Odpovědět
Profilova fotka
:-) já se na to pořádně podívám doma...a taky zkusím kreslit :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?