Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
holky, my máme 600 profi fotek...ufff...prohrabat se tím dá pěknou práci!! a to jsme se před taky nefotili...lucí, určo máte taky krásný...kde je vůbec furt máš? :-)
Odpovědět
no když si to tak uvědomuju, taky jich nemáme málo, ale chtěla jsem jich víc, jsem náročná :-D - dle plánu, když jsme se byli zkušebně fotit týden před na Hrádku jsme jich udělali tolik-protože jsme na to měli plno času.....pitomý remcalové, na který jsem dala a to focení stopla:( Míšo, odkaz na všechny fotky mám ve svatebním albíčku. kuk na: http://picasaweb.google.cz/fafaluta2806
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, tak to já zase nevim...jdu koukat...hurááá!
Odpovědět
Profilova fotka
haha, jak tam papáš kytičky ta nemá chybu :-) tu udělej velkou FAndovi na noční stolek...já taky nechám mýmu FAnošovi udělat takovou jak dělám pěstí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zkoukla i tvoje fotečky a na co si stěžuješ? :-) nádherný.,..máš pro mě (samozřejmě až po mojí :-) ) bezkonkurenční kytičky...je hrozně zajímací a skvělá! Jinak jste tam měli soutěže který i my chtěli, ale nějak se to nestihlo :-( : tanec s balkonkama - my měli nachystaný jablíčka, a provlíkání vajíčka nohavicí :-). My jsme měli nevýhodu, že byla polovina lidí rozlítaných venku - na obří trampolíně :-) a plaváčci skákali do bazénu :-)...mám taky momentky a ty jsou super :-), jak tam skáče celá banda kluků najednou :-) a tak :-)...myslím, že u nás měl bazén a trampoška a karaoke největší úspěch :-)
Odpovědět
Míšo, díky:) musela jsem se na ně teď taky podívat a jo, jde to:)))soutěže jsem neměla přichystaný žádný, ty zařídila ségra jako překvápko, nemusela jsem se o nic starat a to bylo super, jen jsem se zúčastňovala jako soutěžící:) u nás právě bylo taky plno lidí venku na terásce, takže sál byl poloprázdnej.....naštěstí toho ségra měla připravenýho dost, takže se bavili všichni příště bych ale asi pozvala i polovičky mých kamarádek-zvali jsme všechny kamarády samotný, ale teď už bych je pozvala i s drahouškama, aby bylo víc soutěžících-holky jaxi nechtěli provlíkat vajco nohavicí cizího kluka:) což chápu
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já bych provlíkala :-D
Odpovědět
cozího??? vždyť si vdaná paní, hmmmm? :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
to neva ;-) sranda musí bejt...vždyť je to jenom sranda...nic vážnýho, ne?
Odpovědět
to jo no...já jsem asi malinko konzervativnější...bych asi musela bejt trošku lízlá
Odpovědět
Lucí, taky jsem teď projela to album a máte plno krásných fotek..:) My zas nemáme žádnou z domova a z příprav. Fotografové na nás čekali už na Hradku a pak se jelo rovnou k camprovi....
Odpovědět
Profilova fotka
lucí, tak to já taky, samozřejmě :-D Miško, ani nefotil nikde "neprofi" fotky doma? já mám i jak jsme dělali výslužky, od kadeřnice a pak už viszážistka atd jsou profi. Kolik jste vůbec nakonec platili za tyhle z Prahy?
Odpovědět
Článek se načítá
No z příprav mam amatérský fotky..ale nemam vůbec fotku, jak mi Dan předával kytku a jak mu já přidělávám voničku do klopy..ale tak to je jedno...hlavní je, že si to pamatujeme :) Za tyhle jsme platili 4.000,- rovný.
Odpovědět
teda ještě neplatili..mamča říkala, že ještě nedorazili :(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je skvělá cena! určo brzo dorazí, neboj.
Odpovědět
holky, já těch svateb nějak nemám dost........asi se vrhnu na podnikání v této oblasti :-D ta cena za ty fotky-super, to bych čekala víc
Odpovědět
Profilova fotka
lucí, jdu do toho s tebou :-D...já bych chtěla fotit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Misul ty fotky jsou dokonalý. Opravdu nádhera. Máš tam některé, které jsem chtěla fotit i já, ale nějak se zapomnělo. Myslím tím se všema holkama, klukama, ty ze spodu a ještě jsem chtěla jako žárlivou s družičkami. Prostě se to nestihlo. Pavel byl fotky vyzvednout dnes. Nevím kolik toho je, ani jak vypadají. Stálo nás to 12 000 i s vyvoláním a albem. Jsem napjatá. Misull ty máš tak krásnou kytku, že se mi z té mé chce zase brečet. To snad byla jediná vada na kráse naší svatby.Holoubci super. Kde jste je zařizovali? Já jsem je našla na jedné stránce na internetu, ale nějak jsem to nedozařídila a pak jsem na ně zapomněla. Trošku mi jich v tom vedru bylo líto.Opravdu Vám to moc sluší. Holky moje družička Lenča zase nepustila dovnitř kameramana, když nám naši dávali požehnání. Prostě ho neznala a basta :-D .
Odpovědět
takže zakládáme podnik, supeeeer :-D holky to je hrůza, že každý se něco v ten den "nepovedlo"-mělo to být dokonalý ne? aaaaale co, hlavní je ten celkovej dojem a ten byl u všech krásnej, ne? neoustila kameraman? hihi, to je vtipný, no co, bála se o Váš majetek:))) vy jste dostávali požehnání?
Odpovědět
aha, překlepy:( nepustila kameramana to mělo být:))
Odpovědět
Profilova fotka
holky, už taky nahrávám na google momentky, to se posmějete...halvně těm pupkatým z bazénu :-D
Odpovědět
tak pošli odkaz pls
Odpovědět
Profilova fotka
jj, neboj, až to tam bude :-)
Odpovědět
Míšullka má fakt krásný albíčko, holkyyyyyyy, já se chci zas vdávat :-o
Odpovědět
Misando, není náhodou maminka toho Davida učitelka?
Odpovědět
Profilova fotka
lucí, je :-)
Odpovědět
ahaaaa:) známe, já i Fandík:) Fandu učila na základce, a babi s dědou jí tak nějak znaj asi blíž. sem si všimla jména u misullky v albíčku
Odpovědět
Profilova fotka
no já se picnu... :-) koukám, že se většina lidí co znám zná mezi sebou... :-) Monča zná taky polovinu mých kamarádů :-D
Odpovědět
no já sí říkám, to příjmení je mi povědomý....říkám ho Fandovi, proč mi připadá známý a on, to je ta tamta ona....a je to jasný:) čoveče, fakt je to tu malý
Odpovědět
Profilova fotka
no Chomutov, co chceš :-) nesmíš být tak náročná :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?