Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
mončo, super, držím pěsti...splníš si sen, tak to má být!! Jo, jituss, my nejsme těhotný !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leontyna83 no určitě. Je šampaň, jakou máš barvu šatú? Míšo opravdu by se mi částečně splnil sen. Chtěla jsem vždy Thajsko, ale to je drahé DR teď vychází z exotických zemí nejlevněji. Mám zamluvený ten hotel, který mám v albu Červený Hrádek, ale stále z té cestovky nikdo nevolá :-(. Je to na 15 dní, odlet 20.8. z Drážďan All inclusive za 26 900 na osobu. Palmy jsou tam skoro až v moři. Tady na té stránce jsou fotky od lidí, kteří tam byli. http://www.tripadvisor.com/Hotel_Revi... Akorát jsme bez peněz :-( :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mončo, fakt je Thajsko dražší, jo? tak to bych nečekala...nářez!!! Můj sen je Indie a čína, tak uvidíme - kvůli památkám - miluju :-) tak vy jste vybrali dost na tý svatbě ne? jednou tolik co my :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Mončo,tak to ti moc přeju,aby to klaplo,to bude krásný :-) Mám zamluvený šaty šampaň ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, ale také ta svatba dvakrát tolik stála :-S . To přeháním, ale víš kam mířím ;-) . Míšo, kdybych už nebyla v Egyptě, tak by jsme jeli také do Egypta, to byl můj sen č.1. Thajsko je většinou bez jídla.Levně vyjde pokud si koupíte jen letenky a ostatní si zařídíte. To já bych neuměla. leontyna83 tak to je super ;-) , pak hoď do alba fotečku ze zkoušky.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky takže odlétáme 20.8. Nástup je v Drážďanech a odlet z Berlína. Babička bude hlídat kočky :-o , ještě to zajistím sousedkou.
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, super, gratuluju :-), hlavně hoooodně foť :-)
Odpovědět
Moni, to je super, že to vyšlo! nemáš náhodou kousek místa v kufru? že bych se ti tam přibalila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, Mončo, s tou svatbou to chápu, myslím cenově...my to aspoň pak už tak nějak věděli týden dopředu :-D ale tys to měla jako bonus překvápko, takže super. Neměli jste limit třeba na alko? My jsme dali 20tis a pak si každý platil sám..nekrademe...bohužel.
Odpovědět
Profilova fotka
já se taky balím!!
Odpovědět
Moni ty budeš mít dva kufry?:) do jednoho se Míšo nevejdem :-D :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cluci : :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jdu číhat na Bucifálka a Brambase :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já Vás klidně přibalím. Teď jsem malé nedorozumění se jménem . Smlouva je na Rabochová Mondoková, ale pas na Mondoková. Holky z diskuse o DR mně na to upozornily. Kluky v cestovce to nenapadlo, ani když věděli, že se jedná o svatební cestu. Možná mně to bude stát 30 euro :-( . No, hlavně aby jsme odletěli. Jednou nám zrušil dovolenou na Majorku Pavlovo šéf ( byl mu za svědka) stálo nás to dost peněz a já se chtěla rozejít, jak jsem byla vzteklá. Byla to naše usmiřovací cesta po půl ročním odloučení.
Odpovědět
Profilova fotka
no, já jela do Egypta na starý pas, a smlouva byla na Fanoška. Tak nevím, ale jelikož sis nechala obě jména, tak by to nemusel být zas takový problém, nee?
Odpovědět
Profilova fotka
Já nevím, jsem ráda, že mně na to holky upozornili. Já bych se v tom Německu nechtěla s nikým dohadovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, založila jsem svatební album, foteček zatím moc nemam vložila jsem jen 3 od mé svědkyně takže kvalita nebude nejlepší. Další doplním od fotografa až je budu mít pohromadě.
Odpovědět
Ahojky Jitu, a kde máš to bříško??? :-) moc vám to slušelo....až budou další fotečky, šup tam s nima
Odpovědět
Profilova fotka
;-) cluci taky mi všichni říkali že jsem ho odřízla! na to že jsem v 6-tém měsíci šaty to dokonale zakryly.
Odpovědět
Profilova fotka
Jituss, už jsem koukala...bříško nikde nevidím... :-p psala jsem ti gratulaci :-) těším se na další fotečky!!!
Odpovědět
AHojky holky, posílám malou ochutnávku fotek.. http://www.fotograficke-sluzby.cz/fot...
Odpovědět
Profilova fotka
Misullka: náááádhera x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miško, zrovna jsem je viděla, Dan posílal taky odkaz. Jsou moc moc krásný!! ty holoubci, to je děsná romantika x-)
Odpovědět
no hlavně ta moje fotka s holubem..jsem tam dobře v křeči :-D
Odpovědět
Míšo, to je nádhera!!!!!!! nejde říct nic jinýho než nádhera!!!! moc vám to slušelo a prostě nádhera:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě se hrozně líbí 11 :-)
Odpovědět
Klobouk dolu, jsou fakt profíci..jsem z těch fotek fakt hotová :)
Odpovědět
děkujeme moc :) Doma bych jich už měla mít cca 2,5x víc, tak to proberu a večer hodím něco do alba :)
Odpovědět
no já jsem z nich taky unešená, je to opravdu krása! dobře jste vybrali! to jich máte tolik? to je super, budete mít na co vzpomínat a já si jdu užít svou depku :-| proč jsme se taky nefotili před? :-(
Odpovědět
znovu jsem to zkoukla, a všechno jste měli krásný všichni usměvaví, pohodová atmosféra,výzdobna pěkná-v jednoduchosti je krása, kytička nádherná ....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?