Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jituss, tak vidíš, že s tím pupíkem to bylo nakonec v pohodě...myslela jsem na tebe, když jsme jeli ráno do chomutova a kolem nás kolona, tak jsem si říkala, jestli to náhodou nejste vy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když ono to s těma fotkama chvilku trvá.
Odpovědět
když ta chvilka je pro nás zvědavé taaaaaaaaak dlouhá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A víš jak je ta chvilka dlouhá pro mně :-D .Akorát mám strach, že na těch fotkách bude vidět, že jsem malinko podrážděná :-( . No uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem ráda, že jsem měla fotky hned v neděli ráno :-D - výhoda známostí :-) Lucí, už jsi ok?
Odpovědět
Profilova fotka
Ona by nám je také dala dřív, jenže se nedostaneme do Prahy dřív jak ve středu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to je debilní...my jsme to měli k dispozici ke stáhnutí na netu...cd nám dal potom...rovnou jsme si z toho netu i vybírali, které chceme upravovat.
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, to jo. Tak uvidíme jak to dopadne u nás. Možná se bojí, že by jsme jí to potom nezaplatili :-S
Odpovědět
Profilova fotka
mončo, budou dokonalý, neboooj!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
to mi připomíná, že si taky musím vyhrát s těma našima a udělat je nějaký hezký v graf.programu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já doufám, že to udělá ta naše fotografka. Potřebuji zmenšit nos a ubrat 10kg, Pavel zase vyretušovat kruhy pod očima ;-) :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ty jsi prdlá!! vždyť jsi hezoučká!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hmmmmmmmm :-D . No mohlo být i hůř. Znáš to, člověk je pořád nespokojený a hlavně od požádání o ruku a svatbou nás dělí 12kg :-N . A vůbec, když si může na váhu stěžovat Míša, tedy misullka, tak já tuplem. Ale musím uznat, že jsem se sama sobě ve svatebních šatech líbila. Na to jaký byl na nevěstu použit materiál si myslím, že to bylo ještě dobrý :-D . Holky ty šaty schovají tolik věcí, já chci žít v období baroka :-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mončo, já myslím, že i bez šatů ti to moc sluší a každý jsme jaký jsme...lepší jak umírat na rakovinu, jak psala Jitulka. Navíc já si myslím, že jsi fakt kočka a jsi prostě taková...máš jiskru! takže si toho nech 8-)
Odpovědět
teda holky, co to tu je za debatu? :-p přeci se nechcem vzájemně dostat do stavu, kdy se každá budem sledovat....každý deko, vráska atd....fuj, pryč s tím! :-S Misando, dík za optání, je mi líp, ale uplně zdravá nejsem, pár dní budu v práci, dám do kupy to, co mi leželo na stole a pak uvidím, k doktorce si ještě zajdu, furt mi to vrtá hlavou :-| sem ukazovala fandovi fotky Monči a rozplýval se nad autama:))))
Odpovědět
Profilova fotka
To je fakt. Pryč od nějakého sebesledování. Auta byli fajn. Jedno je majitele firmy u které Pavel pracuje ( byl mu za svědka) a druhé jeho bráchy, ten tam vůbec nebyl. Původně jsem měla jet černým mercedesem, ale tím obrovským jeepem, ten je taky Pavlovo šáfa a Pavel naší barčou. Naší barčou nakonec jela přítelkyně Pavlovo šéfa a manželka jeho kolegy, který řídil auto Pavlovi. Tohle bylo překvápko. Ale já stejně chtěla lokálku Amálku z lesoparku, ale bohužel byli zrovna nějaké slavnosti :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no, mončo, já jsem si říkala, cos to chtěla, jestli autobus, nebo co to bylo a dokonce jsem si myslela, že ten bus s dójč turistama je tvůj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je jasný, jsem to musela zpeněžit, tak jsem pozvala němce na pravou českou veselku :-D . Ta Amálka byla můj sen. Jenže tím, že odvolali ředitele a trochu se to tam mlelo, tak se to nedalo vůbec domluvit. A nemá technickou, ale to už bych zařídila, dělala jsem na dopravce 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holka dnes ráno jsem měla na televizi vzkaz, protože Pavel jel dřív do práce. Byl tam přilepený list papír se srdíčkem a nápisem : MILUJI SVOJÍ MANŽELKU. To bylo fajn probuzení.
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo!! Nádhera! Závidím romantickýho manžela...chjo |-|
Odpovědět
to je fakt krásný kde jsou ty časy, kdy jsem nacházela vzkazy :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky to je fakt, že Pavel taková gesta dělá docela často i po skoro devíti letech co jsme spolu. Den před svatbou jsem dostala orchidej v květináči. Ale holky já jsem také taková. Dokážu vymyslet různé věci, rozvěsit po lese balonky, když má narozeniny někdy si musí dárky najít, jsem schopná se i postříkat šlehačkou a do pupíku si dát svíčku a víte jaká je fuška to pak slízat a nezaflákat celou ložnici ;-) .
Odpovědět
:-) to je fakt krásný
Odpovědět
Profilova fotka
tak já nedostala vzkaz nikdy...FAnouš na tohle vůbec není a můj úžasný duch seberozvíjení uhasl...no jo...
Odpovědět
Profilova fotka
Fanouš se zase rád potápí, do toho bych šla taky, ale jen do malých hloubek, pak se bojím. No holky Pavel když má starosti, tak je také pěkný morous. Jednou jsem udělala véču a sedím tam jen s mašlí na intimních místech a jeho reakce byla : Co blbneš ;-) . Ale to je mi jasné, že má velký problém a zase se o tom nechce bavit. Většinou reaguje dobře. A to by jste koukali co dokáže vymyslet po dvaceti letech táta :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jen tak zběžně dočítam fofrem. Moni opravdu jsi byla nádherná nevěsta o těch kg bychom si mohli povídat taky mam navrch 11 kg od února - no snad se to po porodu rychle ztratí. Jinak fotečky máte moc pěkné, já hned nějaké přidam až je budu mít pohromadě, zítra se jdu vyfotit na novou občanku a snad už budu mít i od profíka svatební fotečky tak sem něco šoupnu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) nevíte jestli mají v Deltě nějaké kabátky,bolerka......prostě přehoz přes ruce? :-D Vím,že Monča si ho nechávala šít,ale už nevím jestli proto,že ta žádný nemají .....
Odpovědět
čoveče Moni, ty jsi fakt "hustá":) to se manžílek má
Odpovědět
Profilova fotka
;-) no, není to každý den :-D leontyna83 já si ho nechala šít, ale na září jim volala nějaká slečna, že ho u mně viděla, takže si ho nechali a budou ho půjčovat. Oni tam mají asi dva kabátky. Jeden jen volány okolo ramen a druhý bílí bez volánků, jen krajka. Já chtěla ten originál od St.Patrika, tak ho ušili a cítila jsem se v tom dobře. jittuss, ale já nejsem těhotná :-D :-D :-D Holky vypadá to, že nám klapne dovča v Dominikánské Republice. Jsem nervózní, protože z té cestovky pořád nevolají a před svatbou mi takhle utekli dvě dovolené. Už jsme poslali i peníze, ale je to z Drážďan, takže to prý vyřizují s Němcema.Držte palečky.
Odpovědět
Profilova fotka
Takže Moni myslíš,že si můžu půjčit i ten tvůj ;-) .......zítra tam jedu,tak jim řeknu,že chci ten Moničky kabátek 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?