Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak přeji k dnešnímu svatebnímu dni Moni a Jituš, ať jim vše vychází dle plánů x-) x-) x-) a už se na vás těšíme na MK :-DEl
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky Tak počasí se umoudřuje-budete mít krásné počasí na focení...Držíme palečky,celá rodinka,ať vše klapne podle představ ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, takže ...Monča byla překrásná!!! a když jsem viděla to její nazdobené auto, tak jsem s prominutím, málem padla na prdel :-D...a pak vystoupila ona, jakožto princezna. fakt krásný!! Potkali jsme se tam s Lucí - Cluci - a drželi jí pěstičky...krásně to zvládla :-)...ale měli nějaký zpoždění, tak jsem zvědavá, co nakonec napíše proč a jak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé,Monče to muselo moc slušet,mrzí mě,že jsem tam nemohla. Už se moc těším na fotečky!Míšo Monča si dávala na auto květinovou výdobu,viď?
Odpovědět
straaaaaaaašně moc to Monče slušelo, jak princezna.......hned bych si to zopákla:) autíčko nádherně nazdobený, kytička kouzelná, šaty jak z pohádky, ona vypadala šťastně, její teď už manža byl dojat-prostě nádhera, pohádka a ta její mamča, jak ségry a ne jak mamina s dcerou joj, vdávala bych se zas
Odpovědět
Profilova fotka
leon - měla tam kytičku, ale jak to měla krásně "ošerpovaný" - to já jsem se na auta vlastně vykašlala a chlapi to nazdobli příšerně, ale tak co jsem moha dělat, no :-( moc jim to slušelo...chjo..já ci eťe:-( jo a maminka úžasná, fakt jak ségry a my se divily, proč má Monča na sobě klobouk, když jeli v autě :-D
Odpovědět
no jo, sem si Monču s maminkou spletla:) jenže pak nám došlo, že nevěsta asi nebude sedět vepředu:)
Odpovědět
Profilova fotka
No už abych viděla fotky tý princezny ;-) ....holky já už se tak strašně těším,že to asi nevydržim :-D :-D
Odpovědět
drž:) holky a co fotky Misulky? nějak na nás hází bobek, a já jsem zatím taaaaaak nedočkavá :-N nám už nezbývá, než se těšit na tvou svatbu:))))
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to jsme zrovna říkaly, vi´d? že ještě Leon, že se těšíme :-)...a zase ti budeme závidět...my, už vdaný paničky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) ...jenže to určitě děsně rychle uteče.......a pak už jen samý pozitiva a sociální jistoty :-D :-D :-D teď teprve vyrábíme oznámko,taky si říkám,že ten můj desátej říjen,je ještě daleko :-D
Odpovědět
no budeš se divit, jak ti to do toho října uteče:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
říjen a daleko? ani náhodou...ještě si to pěkně užij!! dáme ještě nějakýho srazíka, a bude..uvidíš, jak to rychle uteče...a pak už se budou plánovat miminka :-D
Odpovědět
dobrej nápad:)
Odpovědět
Profilova fotka
no, Lucí, teď je řada s vysazováním HA na tobě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo,já to nechám na příští rok ;-) .....na ten srazík se teda teším,zkouknem další fotky ;-)
Odpovědět
no do dalšího srazu snad budem mít i albíčko:))) nějak na to nezbývá čas.)
Odpovědět
Profilova fotka
no, pohni kostrou, kolegyňko :-), nám ho dlužíš :-) holky, Monča a Jituš asi teď pěkně řádí a užívají si, co? x-)
Odpovědět
jeeeeeee, třeba teď házejí kytičku, nebo draží podvazek.......nebo tak něco :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak teď tu měla nějaká svatba nádherný ohňostroj!! romantika hadr! :-x
Odpovědět
kde jsi? doma? nebo v CV? tady teď totiž taky byl....
Odpovědět
Profilova fotka
No Monča měla mít na Spessartu ohňostoj ;-) ......to je romantika :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ohňostroj teda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem doma, v "Klacíkově" :-) Monča bude mít taky ohňostroj? no, holky, kdo to tady říkal, že nacpe lidi do autobusu? :-) byla to Monča, nebo nebyla? :-) pač dneska tam autobus na svatbě měla, ale s německýma turistama :-D
Odpovědět
no pěkně jsme na to skočily, což:) a voni to tůůůůůůůůůristi:) Klacíkov jako Klášterec, ju?
Odpovědět
Profilova fotka
holky tady nic :-( a to je určitě u Campra zase svatba ;-)
Odpovědět
ty brďo, stejně je hustej, mít takhle narváno na rok dopředu-njn, když ho každej chválí(což si zaslouží).... si piš, že u něj dneska nějaká je, takový datum....to je něco pro kšeft.)
Odpovědět
Profilova fotka
klacíkov = klášterec, cvalíkov = chomutov :-) jj, na Campra taky slyším chválu, dneska ho chválil i David, co byl se mnou na svatbě - dělal jim taky DJ - Míše myslím. njn, kdybych to věděla, tak to taky radši udělám tam...ale tak nějak jsem o tomhle vůbec neměla přehled :-(
Odpovědět
to je dobře, že jsi o tom neměla přehled, díky tomu jsme to tam mohli mít my :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D potvoro :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?