Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo,zbylo mi 7 krabiček na výslužky.Chceš je?
Odpovědět
Profilova fotka
Hilde, krabičky beru všemi deseti ;-) :-D . Kam si pro ně mám přijít. S tou hlášenkou si nejsem jistá. Já jsem ti jí ani nechtěla dřív posílat, protože nám to neustále mění a pak ty staré tiskopisy nechtějí brát. Poslední změna byla teď v červenci. Misill : můj osobní recept je 6 tabulek čokolády +1 máslo + 1dc oleje je to v tom albu Červený Hrádek pod družičkami v textu. Ten tuk zní hrozně, ale pokud tam není, tak jsou v čokoládě cucky a ucpe se. Ty nemáš fontánku, tak se možná obejdeš bez 1dc oleje. Já tam chci dát ještě malinko nějakého alkoholu, asi rumu. Dnes jsem v Plusu sehnala zlatou barvu ve spreji za 10Kč, jsem šťastná jako blecha, protože tím stříkám krabičky a jedna mi stačit nebude. Já jí kupovala za 79Kč v Chomutově. Tak jsem dnes vzala hned 3kusy po 10Kč :-) . Jdu Vás dočítat, jste hrozně ukecané :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Misill jsem ráda, že nakonec vše okolo prstýnků dobře dopadlo. Nakonec jste na tom i vydělali :-D . Děkuji za kontakt na vína. Holky na kolik korun vyšlo jedno a máte je vyzkoušené? Doporučíte mi nějakou dobrou odrůdu? Já mám ráda červené a spíš sladčí. Hilde takové zmatky přesně očekávám já. Jsem hrozný nervák.
Odpovědět
Profilova fotka
holky prosím o pomoc mimo téma svatby. Neznáte někdo nějakého šikovného právníka? Děkuji za jakýkoli typ
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo,můžeme dát klidně spicha u Tesca,napiš čas a den,kdy se ti to bude hodit.Mě se to od středy hodí kdykoliv v odpoledních hodinách.Uděláme výměnný obchod :-) ty mě hlášenku,já tobě krabičky,ju ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Jasný ;-) . Takže. Já Ve středu můžu být u Tesca v 18:15. Hodí se ti středa? Jestli ne. Já můžu po práci každý den. Právníka? Přímo ze třídy z gymplu znám tři a z ročníku cca. 6, ale ani jeden nezůstal v CV a jsou chvilku po škole. Jinak jsem ještě neměla tu čest. Já zase sháním nějakou solidní notářku, kvůli předmanželské smlouvě. Na co potřebuješ právníka, jestli se můžu zeptat?
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo,tak spíš ve čtvrtek po práci.V tuhle dobu už malá plave ve vaně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš, mně to nedochází :-N .Tak předběžně ve čtvrtek, 15:20 vyhovuje? Dřív nemůžu jsem v práci, ale jinak kdykoliv, mám to přes silnici.
Odpovědět
Profilova fotka
kvůli tomu autu jak jsem tu psala. Ten autobazar už ho má skoro dva měsíce v servisu a pořád nikdo nic neví. Nevíme co se s autem děje. I ten největší nešika by to už dávno opravil. Auto je ještě v záruce ze zákoniku mají povinnost to do 30-ti dní opravit ale to nikohoo nezajímá. Už nevíme co máme dělat. Potřebujeme právně poradit co máme dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo,píšu si:čtvrtek,15.20.Mě poznáš určitě-184cm vysoká paní s,určitě hlasitější- v projevu,holčičkou v kočárku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hilde , já si myslím, že mně také poznáš;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Pavel už byl v Chrámcích. Vínko je za 25 Kč. Prý už jsme asi šestí, co to chtějí. To jsme asi všechno my tady z diskuze že? :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
My jsme dávali za vínko 35..měli nám tam nalepit etiketku, že jde o nějaký lepší vínko, ale nic tam nemáme. Nechci je pomlouvat..spíš já jsem takový cimprlich, ale mam ráda čistou práci a když jsem viděla nějaký etiketky, jak dopadli..tak jsem byla akorád naštvaná! Lepší si to nalepit sama...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem nakonec ráda, že jsem řešila jenom ty čokoládky :-)...každopádně z nich byli všichni nejvíc nadšení - já je dávala do výslužek - takže určo budou i z vínek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem na to zvědavá. Dala jsem jim raději víc etiket, kdyby náhodou. Vzali jsme to vínko za 25Kč, myslím si, že to stačí. Vzali jsme jich nakonec 40. Pro každého jedno + něco navíc.
Odpovědět
Profilova fotka
každopádně Míšo, koukám, že se vás tam sejde tuhle sobotu na hrádku víc, mají tam svatbu dva ex-kolegové :-) a ty se současným kolegou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To víte holky. Lidí je tu hodně a termínů málo ;-) :-D
Odpovědět
to jo :))
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem zvědavá na tu svatbu Fando-bratránka na tom Selském dvoře, mají to tam i s obřadem, tak pak budu referovat!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jitullko kontakt na právníka bych měla ale pouze v Praze. Za týden touhle dobou asi už trošičku nervozní,hrozně to letí! Misulko budete mít krásné počasí vid, ja se modlim aby ty vedra nevydrželi do příštího pátku budu splavená jak krisa :-) no ale pořád lepší než aby lilo! Tak nějak si už přeju aby ten obřad byl za náma a zábava byla v plném proudu. Jdu k tetě na bazén mějte se krásně papa
Odpovědět
Profilova fotka
Jittuss, dneska jsme na to ráno koukaly s holkama v práci, pač máme příští týden dovču a vedra tam jsou i celý příští týden...ale tak fakt lepší, než déšť!!
Odpovědět
Profilova fotka
Hilde, ty jsi tu hlášenku vypsala jménem za svobodna :-D , ale podepsala jsi se jako vdaná ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo :-D :-D :-D ,mám to přijít přepsat,nebo je to OK?
Odpovědět
Profilova fotka
Hilde : :-D:-D:-D
Odpovědět
Hilde, to je dobrý:))) to chce čas:) Holky, nechtějí mi vyměnit kartu v bance! byla jsem nahlásit změnu bydliště a jména a paní mi řekla, že když mi karta na dívčí jméno bude končit v listopadu, že mi jí nechá a vymění mi jí, až když projde platnost té současné...ale že si musím dávat pozor, jak se podepisuju...je to normální? já si myslím, že bych s tím mohla mít akorát problém, kdybych se třeba spletla a chtěli po mně doklady, kde už nejsem Či... ale Sm.... jak to máte vy už vdané?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky teda to vedro je děs. Jsem celé dny zalezlá doma a jsem jak noční pták protože ven chodím jen večer. Začíná mi to lézt na mozek chce se mi pořád brečet. Ale to budou ty hormony.
Odpovědět
Profilova fotka
Cluci,já bych raději vyžadovala novou kartu hned.Proč jako čekat do konce platnosti???Co kdyby ti končila až za rok,to bys taky čekala a podepisovala se jako za svobodna?Trvej na změně,ať pak nemáš nějaké problémy... Holky,co všechno musím oběhat,kvůli změně jména?Zdratovní pojišťovnu(kvůli průkazce pojištěnce),dopravku(kvůli řidičáku),matriku(kvůli občance),možná i na bytové družstvo???víc mě nenapadá....
Odpovědět
Právě právě, co jim pak budu vykládat, až mě čapnou, že to nejsem já, sice na občance je i jméno za svobodna-ale říkat jim, že mi tohle řekli v bance-nikdo mi neuvěří a budu za kačenu k vyřízení: občanka, řidičák, byťák, pojišťovna, banka pas-asi...na ten teda zatím nespěchám, pak mi taky bylo řečeno, že se to týká i všech smluv na penzijní a životní pojištění- pojišťovák mi řekl, že až budu mít občanku, mám mu zavolat a napíše nějaký dodatek nebo co, aby smlouva zněla na moje nové jméno...a ono se něco časem asi objeví, na co člověk zapomene
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Cluci,já teda nevím,ale už jsem to dělala několikrát,že jsem rušila kartu a dělala novou,kvůli změně jména.Tak ti nevím jestli se spíš paní nechtělo.... :-| ......je fakt,že zase nevím ty postupy jinde,ale myslím,že to je podobný
Odpovědět
musím do tý banky skočit já tam byla 2 dny zpátky a celý 2 dny na to myslím:) asi se jí fakt nechtělo díky holky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?