Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já od toho právě očekávám tohle. Já latinu měla i na gymplu a částečně jsme měli latinu i v biologii ( byla jsem humanitní větev, přírodovědná měla pouze latinu) A kde to studoval, také v Lednici? Tvůj Dan měl výhodu v tom, že umí dělat rysy, já sice měla technické kreslení na vysoká, ale přiznám se, že zápočtovou práci mi dělal někdo jiný :-N, proto si vyloženě na architekturu netroufám.
Odpovědět
Profilova fotka
Víte co mi řekla kolegyně, když jsem jí pověděla, že si píšu se samýma krýsnýma ženskýma, který studují VŠ, nebo staví baráky ....................." Prosím tě a to se nemůžeš bavit s normálníma lidma" :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
No my jsme vyloženě nenormální viď?? V dnešní době:) MOni, takže ty už si něco studovala???
Odpovědět
Profilova fotka
Jo :-D :-D :-D . Já dělala environmentální inženýrství hned po gymplu, ale dálkově. Tenkrát jsem dostala byt a začala pracovat. Kromě problémů s fyzikou to byla buď práce, nebo škola ( tenkrát t jsem byla šťastná, že jsem sehnala práci, kterou jsem vždycky chtěla dělat). Byla jsem v Chomutově místo mateřské a dostala jsem nabídku na smlouvu na dobu neurčitou ( čekalo nás tenkrát na ní pět ), ale do Klášterce. Z Klášterce jsem se neměla jak dostat do Mostu, protože jsem neměla auto a naši profesoři odmítali jezdit o víkendech. Úřad práce samozřejmě studium nepodporuje, to je stejné i teď, proto to chci zkusit, když plánuji mateřskou. Ovšem koupě auta je pro mně teď ještě větší nutnost.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, teda vy jste to tady rozjeli, skoro za měsíc nám to vypukne co Moni? Misulka bude týden před náma. Já ležim doma s rýmou a bolestí v krku tak jsem ráda že už můžu takhle odpočívat a nemusim v práci sedět 8 hodin a koukat do počítače. Dnes jedu na zkoušku šatů do Mostu tak snad budu odcházet s dobrým pocitem, a v sobotu mě čeká zkouška účesu. S těma pozemkama je to fakt na pytel, je jich dost ale ty ceny jsou fakt šílený, my máme jeden rezervovanej v Libědicích (asi 2 km od Nechranic) ceny za něj je víc než směšná tak proto jsme se rozhodli jít do stavění, teď jsme s Alešem v malém bytečku v podnájmu. V září bychom měli ten pozemek odkoupit a podmínkou je do 5-ti let začít stavět což je super, Barách chcemem už jen z toho důvodu že jsme oba vyrůstali v domečku a navíc ceny bytů jsou šílený , to už radši připlatit a postavit si svoje vlastní hnízdo kde nebudou otravný sousedi a nebude nikdo v neděli po obědě vrtat do zdi. nevim kdy poprvé kopneme ale zatím co půjde budeme dělat bez půjčky mezi tím nám prcek vyroste a pak už půjdu do práce tím bude víc peněz a můžem si tu hypotéku dovolit. No máme to naplánované hezky teď ještě jaká bude realita. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pozemek je základ. Mně by se líbilo někde v hezkém prostředí nedaleko od města se základní vybaveností. Jenže pokud je člověk omezen cenou, tak se rapidně snižují možnosti něco podobného sehnat.
Odpovědět
Ahojky, přeji krásný den všem..Venku je tak nádherně...hned bych vyrazila někam k vodě. Jituš vy máte pozemek v Libědicích?? My s Danem taky včera koukali na ty pozemky tam...jak to chystají rozšiřovat..to je super a o ceně ani nemluvím :))) Takže držím palce, aby se Vaše sny stali realitou!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky tak ještě oběhnout úřady a máme hotovo. Včera jsme si vyzvedli oddací listy tak už to máme černé na bílém. Jinak hostů bylo nakonec 40 + 4 večer. Vína jsem dělala na osobu přece jen jsou to malé lahvičky a byly za hubičku akorát spousta lidí nevěděla že si je může vzít tak radít to vyhlásit nebo oznámit. Včera jsme dostali fotky od fotografky jsou úžasný dala nám je v albu + ještě na cd pak si k tomu sednu a dám je sem na net. Mončo ty kytky jsou z ruské dala jsem za ně komplet i s myrtami a kytkou na stůl 3800 jsou nádherné a pořád drží. Nejvíc se líbili koním voněli jim ty frézie:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Musím s tebou souhlasit Moni, my jsme vsadili na to, že stejně máme oba auta takže ten přesun z vesnice do města nebude zas takovej problém. Misullko Libědice se nám moc líbí a místo pozemku taky, oba toužíme mít baráček a užívat si ho, tak snad všechno půjde podle našich snů. Venku je přímo na padnutí, ani mě to neláká jít ven! už by vážně mohlo trošku sprchnout aby se ten vzduch pročistil!
Odpovědět
Jituš tak to je hezká cena. Já se tam dneska taky chystám. Kolik si teda nechala vázat kytiček? Já protřebuju jednu pro sebe, jednu pro svědkyni, dvě pro mamči a dvě pro babičky. No a pak ty myrty a na stůl..tak snad se do toho taky vejdu. Měla si ten leták z Delty na tu slevu?? Platí to tam, nebo musíš jít do kopretiny naproti v delvitě?
Odpovědět
Profilova fotka
Měla jsem kytku pro sebe, svědkyni, 2 pro matky, 1 pro babičku, 2 na klopy ženicha a svědka, myrty do klop + věnečky na auta a velkou kytku na stůl žádnou slevu jsem neměla nikdo mi nic nenabídl. Jinak myrty jsou už se stuhami na auta a jestli budeš chtít tak i s vývazky ale ty jsem rušila protože už jsem je měla doma tak se s nimi domluv aby je nedělali zbytečně.
Odpovědět
ok a dávala si nějakou zálohu?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak včera jsem byla na zkoušce šatiček a nakonec budu mít uplně jiné, ty co jsem měla původně zamluvené už mi vůbec neseděli, přeci jenom to bříško už jde dost vidět, ženský v salonu byly fajn pomohli mi vybrat jiné ikdyž už nebylo z čeho moc vybírat na tento datum, jsem jim fakt vděčná!
Odpovědět
Ahojky, tak to je mi líto. A líbí se ti ty nové? Určitě budeš krásná nevěsta. Nic si z toho nedělej...já nezhubla ještě ani kilo, tak se do těch mých taky nejspíš nevejdu :(
Odpovědět
Profilova fotka
No ani mi to nějak moc nevadí oni jsou všechny ty šaty krásné a ty co budu mít jsou taky moc hezké a pěkně mi sedí , nakonec nemůžu si moc vybírat když se mi takhle mění postava, do alba jsem přidala fotečku. jsem ráda že mi vůbec nějaké padli! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo zálohu jsem dávala ale jen minimální víc jsem totiž u sebe neměla. Jíťo ty šaty jsou krásné. U mě už bylo bříško taky vidět a všichni mi ho chválili a hladili je to moc hezké. Holky přidám do alba fotky od profi fotografky.
Odpovědět
koukám koukám a nemůžu se vynadívat..jsou fakt krásný!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ta fotografka byla úžasná protáhla nás po celém hrádku a pak lesný. Můžu vřele doporučit
Odpovědět
Profilova fotka
Jitul fotečky máte moc pěkné, oboum Vám to tam moc sluší! ;-)
Odpovědět
Holky já už chci domů...jsem utahaná jako kotě, hlava mě bolí, chce se mi spinkat 8-(
Odpovědět
Ahojky holky, Jitullko, máte moc krásné fotečky!!!Jak dlouho jste se na tom Hrádku fotili? myslím, že my takové mít ani nebudeme:(Část rodiny remcala a byli nepříjemní, že nám to focení prý moc dlouho trvá-nejvíc samozřejmě tchýně:(že prý si sem máme skočit v neděli, až tam s námi nebude taková skupina lidí-to je logika, co?:(, tak jsme udělali jen ty skupinové a jen pár fotek nás dvou:( vše v rychlosti. byli jsme si to focení připravovat a zkoušet týden předem, kde všude se budem fotit a pak jsme toho dost vynechali, fakt mi tím kazili náladu, přitom nám to trvalo cca 45minut- a každý samozřejmě ví, že si chceme udělat plno vzpomínkových fotek na ten den. Celkově těch fotek máme moře, ale těch z Hrádku moc nebude:( chjo, to mám teda pěknou náladu:( ale jinak to bylo super, když vypustím to focení a to dlouhé čekání na obřad-ta oslava potom byla báječná!!!a svatební cestu jsme si taky mooooc užili, takže celkový dojem je dobrý:)
Odpovědět
Ahojky všem a úspěšný start do nového týdne. Cluci takže ta hostina byla super povídáš?? V kolik jste dorazili k těm Camprům?? A Kolik jste měli lidí? Mohla bys mi pak prosím do IP poslat cenu,kolik jste platili, jestli nejsem moc drzá?? Já totiž vůbec nemám představu. P. Campr mi říkal, že mam počítat tak 800 na hlavu, ale mě se to nějak nezdá... Máš nějaký fotky s výzdobou?? A v Římě teda dobrý? Museli jste mít krásný počasí, doufám, že nám pak ukážeš nějaký fotečky. Tak už chybí jen Míša a můžeme naplánovat ten srazík, co říkáte??
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Cluci ta Míša je zvědavá co? :-D :-D :-D .......a mohla bys mi prosím tě to info o Camprovi poslat taky,i ty fotečky by mě zajímali :-) :-) , já byla u Campra v pátek,dali jsme si jídlo a chvíli seděli pak jsem šla nenápadně juknout do salónku a měli tam vínový závesy a bílo-vínový ubrousky... ;-)
Odpovědět
Ahojky, no pan Campr je hostitel jedna báseň, stará se, ptá se, je všude, kde je ho potřeba, prostě super! a hlavně-přichystal nám překvápko:))) O čase, holky, ale nemám ponětí:) obřad jsme měli místo od 3 až od půl 4, pak nějaký to focení, takže myslím, že jsme dorazili kolem páté, nebo něco málo po páté-ale nemůžu zaručit přesně:) ale mezitím se nám roztekl dortík-nebo prostě ztratil svůj tvar a krásu-bylo moc teplo a nejsem si jistá, jestli ho dali do lednice. Mimochodem-dortík jsme si představovali malinko jinak-na fotce vypadal líp-ale všem se líbil, takže jsem to neřešila:) měli jsme 33 lidí včetně nás dvou. Cenu holky pošlu-mrknu na to doma a písnu vám to. Fotky výzdoby mám, pošlu až budu mít chvilku víc času,ju. V Římě nádherný, fakt pohádka, až na to dusno, který jsme se snažili nevnímat-ty památky to vedro přehlušily:)naštěstí, máme přes 500 fotek, bylo tam toho na každým kroku tolik co fotit. jojo, srazík musí být:)
Odpovědět
Já vim, jsem strašně zvědavá..ale mě těch 800 na osobu přijde fakt málo..já nevim no..je pravda, že p. Campr má trochu jiný ceny (což je super), ale stejně :))) Cluci a vy jste dělali tu výzdobu v den svatby nebo jste mohli třeba už v pátek večer??? A jak je to s výslužkou a dortama?? To jste taky přivezli až v den svatby nebo předtím? Je tam nějaká velká lednice, kam se to může dát?? Budeme mít koláčky a rolády (ve výslužce), tak by to mělo být v chladu... Jinak jídla bylo dosti, pití chutnalo?? Toť snad vše (pro tuto chvíli), já si ještě na něco vzpomenu neboj :))
Odpovědět
Jéé, ty už si mezitím odepsala :)) Ta cena nemusí být přesně, stačí, když to zaokrouhlíš na tisíce nahoru :)))
Odpovědět
Mišullko, nás ta cena vyšla ještě levnějš!:)teď jsem to počítala:)písnu do IP. Výzdobu jsme si dělali sami v sobotu ráno, v pátek měli nějakou akci, ale bylo to za půl hodinky hotové. On se nabídl, že to vyzdobí sami, ale nechtěla jsem to svěřovat do rukou nikomu jinýmu, když jsem sama věděla, jak to přesně chci mít:) přijeli jsme tam na devátou a za chvíli jsme odjížděli. Tam už jde pak asi i o to, kdy máte obřad, no, my ho měli celkem "pozdě". s tou lednicí nevím, právě si myslím, že tam žádnou velkou nemají-měli jsme 3 dorty a ten jeden jaxi nevydržel a zkysnul:(takže asi nemají. my jsme dávali jako výslužky vínka, čoko, perníčky, takže o to jsem starost neměla....a druhý den jsme pak rozdělovali sladké co zbylo do krabic-taky nebyl pro ně problém, že tam jsme o chvilku dýl než jen na zaplacení účtu, fakt jsou bezvadní! jídla bylo dost, kus tý kejtičky zbylo i na druhý den, takže jsme si říkala, že ten raut ani nemusel být a aspoň by se to celý snědlo už večer. Ale zas to pro hosty bylo něco dobrého a jiného než jen raut. Co jsem trošku nepochopila bylo objednávání pití během proslovu. Hned jak jsme přijeli, usadili nás a před jídlem měl být proslov. moje sestra-svědkyně si s tím dala práci a při tom chodili servírky a ptali se, co si kdo dá k pití, tak je pak manžel:)) požádal, aby počkali- to byl asi jediný rušivý element je toho koukám dost o čem psát:)
Odpovědět
No vidíš, proslov...to jsem zvědavá, kdo bude mít proslov u nás :) Tak to je docela pech s těma výslužkama...s tím jsem nepočítala..My máme obřad až ve dvě, takže to taky budeme mít ten dort rozkydlej..no fuj..to nechci. To musíme nějak vyřešit.. Ty závěsy tam byli i během tý svatby nebo to sundal??
Odpovědět
Omlouvám se, že mam pořád nějaký dotazy, musim vědět všechno a asi řešim i zbytečný kraviny, tak se předem omlouvám :)))
Odpovědět
Já normálně přemýšlím, že ty hosty objedeme už v pátek a rozvezeme ty výslužky. Aspoň se s tím pak nikdo nepotáhne a nebudeme se tím muset zabývat. Moje kamarádka bydlí hned naproti camprům, tak bych se dohodla, že bych si dala dorty k nim do lednice a její mamča by mi je tam pak kolem třetí hodila, aby tam byli jen po dobu nezbytně nutnou a neskysli. My chceme mít dorty z kysaný smetany, tak si nevodu představit, že by tam stály už od devíti od rána..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?