Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ofiko na mateřský ještě ne, ale jsem doma na neschopence. ;-) Taky bych si dala nějakej Řím nebo Paříž :-)
Odpovědět
O tobě vím :)) Já jsem myslela druhou Jíťu ;) Já jsem v Paříži už byla, je nádhernááá..můžu doporučit..Ale strasně mě láká ten Řím..to je můj sen :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky. Cluci já se jen vplížila a zase odplížila :-| . Mluvila jsi v souvislých větách ;-) :-D . To bylo jasné, že budeš řešit spoustu věcí :-) Já doufám, že se také na mně přijdete podívat a všechny, omlouvá vás pouze dovolená. Řím závidím, tam musí být teď nádherně. My jedeme v říjnu celá rodinka ( i naši ) do Paříže a v květnu, pokud nebudu těhu, tak do Londýna. Do toho října se moc zájezdy neorganizují a je to škoda. Hrozně ráda jsem to okoukala, protože už mám trochu představu, co s volným časem před obřadem a tak.Včera jsem měla zase depku a perfektně jsem to přenesla na mamču. Ona řeší úplně jiné věci než já, což je pochopitelné. Zajímá jí kde se budou¨předávat kytky, kdo s kým v autě a tak, to je mi teď upřímně úplně jedno. Také každému s oznámením chtěla poslat přesný plán dne a nechápe, že já sama ještě nevím, jak co bude probíhat a kde se v kterou dobu budeme nacházet. No zase mi bylo do breku a chtěla jsem se na to vykašlat. Jituš mně na té tvé svatbě hrozně pobavilo, jak ti vyfešákovali manžela. To bylo překvapení? Bylo to dokonalé. Já jsem byla i smutná z toho, že moje kamarádky nemají čas mi s ničím pomoct a moc se k tomu nehlásí. Dnes přišel malinký obrat. Jedna z družiček mi řekla, že si vzala na celý pátek dovolenou a to samé mi volala teta, takže jsem klidnější. S mamčou jsme si také ledacos vysvětlili a o víkendu tam jedu. Snad všechno dobře dopadne. Jitu dort a výzdoba na Lesné naprosto dokonalá. Já mám pocit, že nic podobného nezvládnu. Na to, že se mi zdálo, že kupuješ zbytečně moc organzy, tak jí tam bylo akorát.
Odpovědět
Já jsem si zrovna říkala, co to je na tý fotce, jestli to byl někdo z hostů a pak podle obličeje jsem poznala, že to byl tvůj manžel..Co to bylo??? Moni už organizuješ rozlučku? Mě jí naplánovali kamarádky. Jedna druhou trošku podtrhla, protože každá měla svůj nápad. Moje svědkyně se těšila, jak mi udělá překvapení a druhá kamarádka jí úplně obešla a naplánovala něco jinýho a pak to všem poslala jako hotovou věc. Zdálo se mi to jako dobrej nápad, protože jsem nevěděla, že se plánovalo něco jinýho, hlavně mi to bylo podaný jako že se na tom dohodly všechny, tak jsem souhlasila. Teď se dozvídám pravdu jak to bylo a vůbec nevím co dělat. Trochu jsem se vykroutila z toho původního plánu, tak je na mě ta kamarádka naštvaná a svědkyně se raduje, že mi vymyslí loučení se svobodou. Mimo jiné ty dvě bývali ještě před rokem nejlepší kamarádky. Teď jedna druhou nemůže ani vidět, takže bude skvělá rozlučka i svatba :(( Pro mě je hrozný hrát na obě strany, protože je mam obě stejně ráda a oni hází špína jednu na druhou...ach jo...Máte někdo stejný zkušenosti nebo jsem jediná? Leon tohle prosím Karolíně neříkej..je to pro mě fakt těžký!! :(
Odpovědět
Holky hodila jsem do albíčka fotečky našeho novýho miminka :))
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to je dotazů tak po pořadě. Míšo jsem doma na neschopence dneska ti ji napíšou hned jak si řekneš. A je pravda že je člověk v klidu a bez nervů a starostí které má v práci. Mončo to vyfešákování manžela vymysleli holky z onkologie vůbec jsem o tom nevěděla bylo to překvápko a jsem za nějj hrozně vděčná prtoože nikoho z příbuzenctva to nenapadlo od toho jsou asi hold přátele. Ještě jednou jim za to moc děkuji. Té organzy bylo opravdu akorát a to jsem ji brala 30metrů a nejlepší bylo že veškerou výzdobu co jsem kupovala si pani majitelka nechala neplatili jsme tak za vyzdobení stolů byl to výměný obchod.
Odpovědět
Profilova fotka
Misullko ty máš nádherné koťátko, je to papíreček? A ten stojánek na krmení, kde jsi ho sehnala, také ho musím mít ;-) To je škoda, že se holky takhle dohadují. Moje družičky jsou kamarádky hlavně přeze mně. Rozlučku si budu organizovat sama. Včera jsem holky poprosila, aby se starali o zábavu a organizování her i s různými návody, ale Lenča se toho děsí Katka se ještě nevyjádřila :-( . Jinak je s nimi v še v poho, jen jsem ani z jedné nemohla udělat svědka, už jsem psala proč, takže svědek bude bratránek. Jituš 30m organzy se mi zdá hrozně hodně. Já jsem dnes koupila dvě role zlaté 9m prodávala je jedna holčina v bazaru za 350 obě. Tak asi budu muset ještě dokoupit. Kolik jsi tam měla hostů, je tam hrozně moc židlí :-) . Ta fialová výzdoba je opravdu nádherná. Jo a mněla jsi dokonalé kytky, přesně to co by se mi líbilo, jen do růžova. Kde jsi si je nechala udělat v Kopretině v ruské ulici, nebo naproti Delvitě. Chtěla bych stejné kytky pro družičky jako měla tvoje svědkyně.
Odpovědět
Ne ne, není to papíráček, koupili jsme jí za 500 :) Byla hrozně hubená a nohatá a pořád polehávala. Dneska je taky nohatá, ale už má hezky napapaný bříško...nestačím se divit, kolik toho spořádá...podle mě musela doma strádat, protože hltá a pořád se otáčí, jestli někdo nejde. Člověk zvedne ruce a ona hned utíká...to samý pokud něčím zašustím nebo tak..hrozně vylekaná mi přijde..ale je to mazel..pořád za mnou chodí jak pejsek, už si i hraje a skotačí..je to fakt miláček. Má nás omotaný kolem prstu oba. Hlavně jí jsou 4 měsíce a je pořád hrozně maličká. Ještě jsem jí nevážila, ale počítám tak 30 dkg..je fakt lehoučká..:)) Na ten stojánek se ptají všichni, ten objednala mamča z Otta nebo Quelle nebo z Magnetu :( Víc nevím..kupovala ho Klouínce k loňským vánocům.. Já se včera snažila u Jitušky spočítat místa podle ubrousků a nějak mi to nešlo..taky jsem ale zírala, kolik tam muselo být lidí :))) Holky já už chci vidět fotečky....jsem fakt nedočkavá!! Jo, ještě jedna otázka..vy jste ty svatební vínka dělali na osobu nebo na rodinu (pár)???
Odpovědět
Profilova fotka
Misull: kočička je nádherná!....já bych taky chtěla všechny zvířátka :-) To mě mrzí,že máš takový mrzutosti s holkama před svatbou......já asi nebudu mít žádnou rozlučku....nebo půjdeme jen někam s Kájou,mám stejně jenom jí. Taky bych strašně ráda jela někam na dovču,ale vzhledem k tomu,že finišujeme s dokončováním baráčku,tak všechen čas a hlavně peníze jdou tam....ale už se tam moc těšíme,hlavně Amorek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leo já mít barák, tak klidně na dovolenou nepojedu 10 let, je to můj sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My už se taky moc těšíme,jenže jde spíš o to na týden vypadnout z toho kolotoče a vypnout. Když jsme na baráčku,tak stejně pořád něco dělám nebo i když odpočíváš,tak pořád přemýšlíš,co dřív udělat a za co.
Odpovědět
AHoj Leon, vy už končíte jo? Není to tak dlouho, co mi Kája říkala, že budete stavět barák a vy už finišujete..to hrozný jak to letí... Já jsem docela ráda, že jsme byly s Dančou na dovče před těma státnicema a svatbou. Aspoň jsme načerpali síly a oba se dost zklidnili. Dany mi celej rok chodil domu zdrchanej, věčně nervózní a nabručenej, že se mnou skoro ani nemluvil, sednul si k počítači a pak rovnou do postele a teď je jak vyměněnej..Je vidět, že mu to fakt prospělo, změnil se k nepoznání. Teď se pořád směje a je v klidu. Asi i ta škola dělá hodně, že člověk už se tím nemusí zatěžovat, nemusíš myslet a usínat s výčitkama, že dneska si se zase nic nenaučila..fakt pohoda.. Jenom já jsem vnitřně pořád ve stresu..asi kvůli těm prstýnkům, už jsem nervózní, že je nemam doma a taky nám chybí ještě spousta věcí. Nechávala jsem to všechno až na teď, že bude klid a oni jsou teď všichni na dovolený a nemůžu nikoho sehnat...ach jo.. Ale nezoufám...holky..ode dneška za měsíc....mam z toho husí kůži ;)))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Míšo: v průběhu měsíce se stěhujeme,sice budou trochu bojový podmínky,ale to je jedno,lepší než podnájem. Stihli jsme dostavět do roka a do dne :-) Je to fakt důležitý,zastavit se a zklidnit,přesně to co mi říkáš o Danym byl můj Venda......no a pak jsem se málem neměla za koho provdat.....fuj,je to hnus a zdraví je opravdu na prvním místě a nemělo by se nic podceňovat. Ty jsi školu dodělala a teď píšou na internetu,že jsem byla přijata.Tak mě to asi začne ;-) My jsme si vybrali prstýnky a chtěla jsem je nechat nacenit od zlatníka,který spolupracuje s Křivánkovýma(zlatnictví na náměstí), ale nějak se nemá k odpovědi,tak nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
No mně také přijali na vysokou. Dokonce na dvě a teď nevím. Buď do Mostu na ekologii, kterou už jsem jednou vzdala, nebo na Lesnickou obor zahradnictví do Brna, což je moje srdeční záležitost, ale v Brně, tedy v Lednici. Jak se znám, zase nedodělám nic. Já ti tak závidím Misullko, že to máš za sebou. Leo, ty budeš studovat při mateřské ? Kampak jdeš? Leo stavíte nový barák, nebo předěláváte starý. Já se hrozně bojím hypotéky. S Pavlovo platem je to sice trochu směšné, ale ten plat je dost pohyblivý a když budu na mateřské, tak ztrácím jistotu ve svém platě ( tedy spíš v almužně :-| ) Misullko, já to mám týden po tobě a také mám pocit, že nic nemám. Naštěstí už mám prstýnky, oznámení, šaty,domluvenou restauraci a zaplacený poplatek na Hrádku. Ovšem stále nemám nabití právní moci na Pavlovo rozsudku o rozvodu( asi ho zabiju) a ten přiblblý závoj. Stejně to bude hrozný zmatek, bojím se, že si to vůbec neužiji.
Odpovědět
Profilova fotka
Moni: nejsem na mateřské, pracuju. To miminko co mám na fotce v náručí,je kamarádky, je to poklad,ale ne můj. Stavíme nový dům.Koupili jsme pozemek, začali jsme se základy, pak přišla firma, a teď už nemáme peníze,tak zase doděláváme sami ;-) :-D ......je to dražší než jsme mysleli,ale když jsme si vzali hypotéku řekli jsme si,že oba pracujeme a máme slušný plat. Ovšem nevím nevím jak to bude až budeme mít miminko.Ale snad to zvládneme.Prostě ten barák je za všechny prachy ;-)
Odpovědět
Jéé vás vzali na školu...to je super :)) Já jsem si v sobotu schválně rejpla do Dana, že bychom mohli dát ještě to MBA, že už to bude brnkačka ;-) Tak mi řekl, že jestli před ním ještě jednou vyslovím slovo škola, tak že mam rozvod :-D Já jsem ale hrozná..jsem studijní typ po mamče, takže už bych zase chtěla něco studovat. Ekonomii už teda nikdy, ale hrozně by mě bavil cestovní ruch, marketing nebo psychologie...Ale to jsou buď bakaláři nebo ing a většina navíc prezenčně, což je pro mě pasé..Tak jsem se rozhodla, že se od září pustím do angličtiny. Chodila jsem už tenhle rok, ale skončila jsem v březnu, protože začalo zkouškový na vejšce, do toho diplomka a pak samotný státnice, takže jsem to nedochodila. Vím, že mam ještě co zlepšovat, takže se do ní pustím :)) Leon, můžu mít otázku?? Na kolik Vás vyšel ten pozemek v Droužkovicích a kde jste se o něm dozvěděli?? Dany taky škemrá..jeho rodiče mají krásný dům na okraji města a Dany je tady ve městě úplně nešťastnej a chce taky stavět. Jenže on chce i miminko a dovolený atd atd..a nekradem, takže se tomu bráním zuby nehty. Zas je mi jasný, že když ho nepostavíme teď, dokud nemáme děti, tak pak už horko těžko...Já mam totiž taky hrůzu z tý hypotéky. Bojím se, že min. 20 tisíc (vč. poplatků za energie, plyn atd.) měsíčně ten barák spolkne..Dan má tedy dobrou výplatu, ale já si tady moc nevydělám a tohle je na mě moc. A usínat každý den s pocitem, že dalších 20 let budu muset tohle platit...tak to bych asi brzo skončila v blázinci. Máme vyhodu, že bydlíme v baráku u našich, kde máme vlastní byt a svoje soukromí.. Když to sečtu, tak nás měsíčně vyjde cca na 3000 včetně všeho, což je paráda a můžem ty penízky strkat jinam..Až budeme mít mimi, tak budeme rádi, že nás ten byt skoro nic nestojí...
Odpovědět
holky koukám, že mam dneska nějakou upovídanou ;-)
Odpovědět
Ale je vidět, že se holky vdaly a zůstali jsme tu jen mi čtyři zkoufalky ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo:zasíťovaný metr nás vyšel na 250,- korun,takže celý pozemek něco přes tři sta tisíc.Je to vyborná cena,ve městě nemyslitelná a já se na tu vesnici vyloženě těšila a Venda taky,ten z vesnice je.Navíc je to kousek od centra,takže super. Holky mohly bysme někdy někam zajít,ráda bych vás blíž poznala. I když já už jednou Monču potkala ;-) Nevím jestli minulý nebo předminulý týden,ale vycházela s přítele od knihovny ;-)
Odpovědět
Leon, tak to je sranda ne? To je fakt za hubičku. Nevíš, jestli tam jsou ještě nějaký pozemky volný? Že bychom si koupili pozemek a barák až někdy...
Odpovědět
Mě taky znáš ne?? Miss Poupě ...co??? Bože to byla sranda..ještě dneska je mi trapně, když si na to vzpomenu :)))
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo za hubičku,je to dva roky,ale myslím,že by teď nějak extra nezdražovali. Na příští rok plánujou zasítit pár parcel za koupalištěm.Kdybych se něco blíž dozvěděla dám vedět. Jinak koukej na www.drouzkovice.cz. Já taky byla každý den na netu a sháněla jsem parcely. Přes realitky, pak přes obce. Pak jsem ty obce obtelefonovávala a v Droužkovicích se na mě usmálo štěstí, přijímali žádosti. No a rok se s rokem sešel a nás vybrali :-D jsem to obrečela ;-( štěstím ;-) no to je jasný,že tě znám .... a pamatuje se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leo tak to já jsem tě asi vůbec nepoznala :-N . Já bych určitě udělala sraz, novomanželky určitě také přijdou povykládat o svatbách. Nadhoďte termín. Příští týden tu nejsem. Leo já už se chtěla zase hroutit, že stavíte dům, do toho vysoká a miminko a já dřepím a nedělám nic :-) . Já zase tak studijní typ nejsem. Misull vždyť už Ing. jsi tak co blázníš, je fakt, že ten cestovní ruch by se ti určitě hodil. Já také vždy chtěla studovat psychologii, ale je docela těžké se tam dostat a studium a jsou opravdu většinou presenční. Studuje to v Olomouci moje spolužačka z gymplu a jediné co jsem z ní dostala je psychologického je to, že moje Netty je nervově labilní a trpí poruchou osobnosti :-S ( no, tenkrát byla v prvním ročníku) ona jí totiš kousla, když jí přestala drbat :-D :-D :-D Kde jsou Droužkovice? Ta cena je krásná. Já bych chtěla do Vysoké Pece, ale ty pozemky tam jsou dost drahé. Šla bych klidně i do staršího domu, ale co za ně lidi chtějí je neuvěřitelné, většinou to jsou ruiny. Miss poupě jo :-D , já tady mám v práci také jednu vítězku, jen už jí je skoro čtyřicet :-D . Misull, já mám také povídací, jen je zase čtvrtletí a chodí dost lidí. To koťátko je krásné. Já také sbírám takové nemocné jedince a pak se divím, že jsem pořád na veterině. Prostě mám to sociální cítění :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem koukala na ty stránky Droužkovic a docela jedou. Mně by se víc líbila Vysoká Pec, protože je tam kousek do lesa. U nás je to zatím jen otázka snu. Pořád se snažím doma lobovat o přestěhování k našim, tam mám les za barákem, ale Pavel tam nechce. Možná jsem trochu alibistka, mně se k mamce také moc nechce, ale představa bydlení v zařízeném bytě v baráku bez hypotéky mně dost láká. Ani bych už po mateřské nemusela do práce. Jenže vlastní je vlastní. Misullko, ty to znáš, je to prostě pohodlné.
Odpovědět
Profilova fotka
Když pojedes z města po pražský ke kruháku (na Prahu), tak je to první vesnice po levé straně.je to 5 minut do města. Do Chomutova blíž než z Jirkova. Tak to náš Amorek je asi taky labilní,ten by se pořád mazlil a nejradši se mi zahryzává do ruky, až mám pořád modřiny;-) Mě vzali do Ústí na fakultu sociálně-ekonomickou,tam taky můžu projevovat to sociální cítění ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je paráda, budeš to dělat dálkově? Učila jsi se hodně na přijímačky? Já měla štěstí, vzali mně bez. Tenkrát jsem dělala přijímačky z matiky, to už bych dnes asi nezvládla. Mně by se ten tvůj obor k práci hodil, ale já bych od téhle práce nejraději utekla co nejdál. Líbila by se mi zahradní architektura. Na to si nevěřím, ale ta zahradnická je dost blízko a pak bych ráda děla u těch krásných nových baráčků zahrady,zelené ostrůvky v obcích a tak.. Ach jo další sen, jsem hrozný snílek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně,že dálkově,musím vydělávat ;-).....Na přijímačky jsem se neučila,já vždycky všechno nechávám na poslední chvíli, no a 14 před přijímačkama mi odvezli Vendu do nemocnice,takže jsem neměla náladu.A co vůbec děláš za práci?Já chtěla studovat architekturu jako takovou,ale je taky jen prezenčně. Zahradní architektura je fajn,je to určitě příjemná práce a vzhledem k tomu,jak se hodně staví,tak to je žádáná práce. Já když vidím tu svojí "zahradu"....to bude práce. Napřed srovnat terén, pak zahubit to,co roste teď a pak teprve sázet :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Holky to by byla paráda koupit si pozemek a oslavit to svatbou přímo na něm viz. http://www.beremese.cz/album/album.ph... ten stan i s výzdobou je nádherný.
Odpovědět
Moni, zahradní architekturu studoval můj Dan, protože jeho táta má stavební firmu, tak měli plány, že to daj spolu dohromady. Předtím studovat stavebku v mostě a na tý architektuře vydržel rok, protože se prý musel učit latinský názvy stromů a kytek a pořád jen maloval strukturu lístečků atd a nic víc. Prý od toho očekával něco jinýho, tak to vzdal.
Odpovědět
Profilova fotka
Ten stan je krásnej, moc hezky vyzdobenej.ten návrh u nás padl,udělat hostinu u baráčku na zahradě,jenže to bych si tu svatbu vůbec neužila.Pořád bych jen lítala,každýho obsluhovala,uklízet,mít nádobí, ;-) no dej pokoj.....hospoda je hospoda
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?