Svatba v červnu 2014

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj budoucí nevěsty, svatbu máme naplánovanou na červen 2014. tak všechny, které jste na tom stejně SEM :) můžem si předávat nápady a rady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alouette ???
Odpovědět
Tož jak už všechny všechno máte:), my začali teprve vymýšlet kde! =-)
Odpovědět
@markyzkaaa a máte něco kromě vybraného termínu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adina85 my taky 21.6. ;)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám šaty:DDD snad do nich neztloustnu,ale mám tam ještě nějakou vůli, fotografa máme a místo taky už je rezervované :)
Odpovědět
Holky, co jste čekaly na matriku na leden - doufám, že se vám ta data podařila zarezervovat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že červnových nevěst je opravdu hodně, tak se taky přidávám, máme termín 21. 6. od 14 hod. :-) zasnoubení jsme od září, tak jsem už nějaké věci stihla zařídit - obřad a hostinu na Býkově u Plzně, šatičky, boty, doplňky, většinu dekorace, kapelu, fotografa, květinářku, dárky pro hosty, dort, cukroví a koláčky :-) teď budu akorát vyrábět vývazky, oznámení, jmenovky a rekvizity na focení... hlavně, aby nám v tom červnu vyšlo počasí 8-)
Odpovědět
Milé červnové nevěstinky :-) přidávám se k Vám..My máme termín 28.6., dost věcí zařízených, jen počasí není 100 % nasmlouvané.. když vidím, jak je příroda zblbá, začínám mít obavy, že místo venkovní letní party s osvěžujícími drinky, budeme topit v krbu a zahřívat se svařákem :-/
Odpovědět
Profilova fotka
My máme termín.A nic víc :D Ale ono toho ani už moc nebude.O prstýncích mám představu,tak to zvládnem za jedno odpoledne.Oběď Domluvíme také během chvíle,jelikož víme kde.Takže vlastně jen šaty :D
Odpovědět
Pridavam se...Termin mame 7.6. A NIC VIC ;-) Jak tak koukam asi bychom meli zacit..
Odpovědět
@kaaacaaatkooo No tak já byla dneska na matrice a celej červen zabranej, a dokonce i myslivna na které chceme mít oslavu tak celej červen není volná. :( Tak jsme se nakonec dohodli na matrice že to posuneme z 21 na 12 takze to budeme mít až 12.července, a to v 11 protože pozdější hodiny taky zabraný. Tak snad to od rána vše stihnu :-) hrůůza hrůůza, si tak říkám, že jsme měli začít už loni v létě :/ závidím vám všem ten červen no :) ale tak v červenci to snad bude taky hezky počasí. :-)
Odpovědět
tak jsem si říkala, že po novém roce se začne něco hýbat, nebo spíš já se začnu hýbat :D a začnu toho více zařizovat.. už po novém roce je a mě se pořád do ničeho moc nechce :D ale tak máme místo na hostinu, faráře s křtinama, fotografa, kapelu, koláče domluvené kde se budou péct,možná už mám i auto, ve kterém pojedu... co se ještě zařizuje předem??? šaty chci nechat na poslední chvíli, nevím jak budu vypadat..
Odpovědět
Článek se načítá
a prstýnky máme, ale chceme si je nechat předělat, nejsou námi kupované, ale dostali jsme je od babičky. to si taky myslím, že nemusíme řešit hned ne??
Odpovědět
holky a jaké máte dárky pro hosty???
Odpovědět
@kika1991 Žádné a žádné ani nebudou. Tato novodobá "tradice" mě pěkně točí. Dostanou výslužku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den budoucí nevěsty, pro inspiraci se můžete podívat na nové vydání magazínu Marriage Guide - je v online podobě zdarma na našich webových stránkách ;-) Inspirativní čtení přeji!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky budete si nechávat šít? Pokud ano nevíte o nějaké dobré švadleně z okolí Mladé Boleslavi?
Odpovědět
Přidávám se termín máme 7.6., rezervován hotel s ubytováním, vybrány šaty a už se šijou na míru, Máme fotografy a DJe. Jsem šťastná, že tam v předstihu, většinou nechávám vše na poslední chvíli. Plno dekorací už mám také nakoupených :-)
Odpovědět
Profilova fotka
I já se přidávám s termínem 7.6.2014 :-) a tím taky končím, ještě nic jiného nezařízeno. Tedy máme předběžně zamluvený Porčův mlýn, ale jdeme tam na schůzku až 18.1. tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Máme v plánu oběd pro cca 30osob a veřerní raut do 40 osob - jen nevím s jakou cenou můžu počítat....Snad nezjistím, že žiju v mylné představě s hostinou cca 30-40tis za vše... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaaacaaatkooo u nás nebude ani výslužka, ani dárky :) príde mi to úplne zbytočné dávať piect x kg cukrového naviac. druhý den po svatbe si spolu posedíme, podojedáme zvyšky a čau parky...
Odpovědět
Profilova fotka
Všem gratuluji k červnovým svatbičkám, tak i já se přidám, s přítelem jsme vybrali datum 13.6. 2014, tak snad nám ten pátek přinese štěstí :-) šaty mám vybraný, koncem ledna je objednávám, prstýnky taky vybraný, hotel, kde bude i venkovní obřad taky zarezervovaný a myslím, že jen ženich bude hledat oblek :-D snad máme jinak vše důležitý zařízený :-) já jsem bláznivě v předstihu jak jsem se do toho vložila :-N jen to počasí si z nás trochu utahuje, tak uvidíme jak vše dopadne :-)
Odpovědět
ak i my se svojí troškou do mlýna, termín jsme se shodli, bude to 28.6.2014. přesně 9 měsíců od našeho zasnoubení. Máme termín, místo obřadu a "předzajištěnou" hostinu. Na šaty se chceme s doprovodem vydat teď někdy v lednu-měli by jim navést nové kolekce. Mám docela strach, protože rozhodně nejsem drobná nevěstinka, tak uvidíme. O kytici taky přemýšlíme. Líbí se nám umělá kytice od Lejky. A jak už tu bylo řečeno, mám obavy z toho poblázněného počasí-skoro abych si pořídila i nějakou teplou pelerínu :-D
Odpovědět
holky tak sem byla na matrice a obřad v Brně na Nové radnici 21.6. v 11:30 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík přidávám se k Vám chystáme svatbu taky v červnu 2014...termín zatím 7.6.2014 v Jindřichově Hradci,ale ještě čekáme na vyjádření termínu v Praze a pak se rozhodnem... šaty se mi již šijou (nechávám šít aby mi padly mám172 cm a velikost xs až s a v salonu mi moc žádný neseděly) a mám zamluvenou kosmetičku a kadeřnici v jednom má kámoška...jinak představa oběd 25 lidí celkem do 50 lidí zatím jak počítáme tak do 90 tis.
Odpovědět
Ahoj, tak my už máme na matrice potvrzený termín - 28. 6. 2014 ve 13 hodin, zamluvenou restauraci i cukrářku, šaty si jdu nechat šít někdy během února. Pak mám sjednanou kosmetičku (mamčina kamarádka dělá Mary Kay a co jsem viděla ukázky, tak je moc šikovná), bohužel moje kadeřnice je už 3 měsíce na neschopence, a sama vůbec neví jak to dopadne :-| ale nechci nijak složitý účes, tak si to kdyžtak spíchnu sama :-D no akorát vůbec nevím, kdy pojedeme s chlapem pro oblek, protože mu teď začlo nějak moc chutnat a přibírá (je teda fakt, že to potřebuje jako sůl), tak abychom se v červnu nedivili, že nedopne oblek :-D a ještě do toho za 12 dní státnicuju, vůbec mi to neleze do hlavy a jestli to nedám a budu muset jít v červnu, tak se z toho počtverečkuju :-D Jinak máme v plánu cca 50 lidí na oběd a dalších 20 na večer, hostinu nám zaplatí rodiče napůl jako svatební dar a počet lidí je tak trochu jejich práce (my chtěli malou svatbu) :-D takže to nějak neřeším
Odpovědět
Ahoj nevěsty, přidávám se k Vám. Termín máme na čtvrtek 26.6.2014 ve 12 hodin. Zatím máme vybráno místo, fotografku, kameramana. Kamarádka (svědkyně) se mi nabídla, že mě učeše, zároveň k ní chodím i na nehty. Takže to mám taky vyřešené. Prstýnky máme vybrané, jedeme pro ně začátkem února. Máme objednané svatební razítko a placky. Koupeny máme lízátka a marshmallowny do candy baru a nějaké dekorativní věci. Mám vytvořené oznámení a pozvánky. Musím koupit na vytištění papíry a budou hotové. Koláčky máme vyřešené. Zítra si jedu poprvé zkoušet šaty, ve středu jdeme do restaurace potvrdit menu a raut a také na matriku s potřebnými papíry. V sobotu jdeme dořešit dort. A dnes se ještě snoubenec staví v květinářství ohledně kytek a květinové výzdoby. Je toho hodně...do toho bakalářka, zkoušky... Hostinu máme pro 25 lidí. Večer ještě dorazí asi 10 lidí. Co se rozpočtu týče. Nějaké penízky nám nabídli rodiče (obě rodiny stejně), zbytek si budeme hradit sami.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík nevěstinky tak u nás se během pár dnů vše hodně pohnulo....takže obřad na zámku Jindřichův Hradec bude 14.6. 2014 ve 14.30 hod, restaurace v podhradí s penzionkem zamluvena, jídlo a raut dojednáno, prstýnky objednané, hudba a fotograf zamluveni, kadeřnice plus líčení také domluveno, šaty se šijí, koláčky výslužka a dort jedeme příští týden vybrat, oznámení a cedulky na zasedací pořádek hotovy...zbývají jen kytky, výzdoba salonku a drobnosti...hoste 24 na hostinu plus 25 dalších lidí na raut. Vše si sice hradíme sami, ale od rodičů máme slíbeno peněžní věno. Jo a svatební cesta již zamluvená a zaplacená.
Odpovědět
Ahoj, tak my máme svatbu 14.6.2014 v 11:30 a bude venku. JInak máme dohodnutou matriku, máme zamluvené místo kde bude hostina, večer budeme grilovat, máme kapelu a zamluvené cukroví. Teď řeším kytky a výzdobu, kamarádka mě objednala u kadeřnice a vizážistky, tak to je taky zařízené. No chybí nám šaty a prstýnky. No na hostinu máme 45 lidí a večer dojde ještě 10 lidí. Holky a kde máte zamluvenou svatební cestu? Potřebuju nějaké nápady. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janinka2014 mi jedeme do Egypta milujeme šnorchlování a potápění a jedeme na rři týdny :-D
Odpovědět
@charlottca nov Egyptě už jsme byli... :-) jinak už mám dohodnutou prví schůzku ohledně svatebních šatů :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?