Svatba v červnu 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj budoucí nevěsty, vím sice, že je ještě "spousty" času, ale ráda bych založila diskuzi na toto téma. :-) Můj přítel mne požádal na dovolené o ruku a domluvili jsme se na červnové svatbě roku 2013. Kameramana bych chtěla Leoše Brabce (jen ho musím ještě protlačit kvůli ceny u snoubence:-) Pročítala jsem si už nějaké diskuze a začala se poohlížet po fotografech. Je tady ještě nějaká nevěsta, která se bude vdávat až v roce 2013? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) my chceme taky pátek 21.6., nevíte jestli někde v Praze už mají termíny? jak to řešíte, objednáváte fotografy a restaurace bez termínu nebo čekáte?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty :-) my máme favorita 1.6., ale ještě to není jisté... tak snad nevadí, že se k vám přidám... jinak zatím teda nemáme nic, když nemáme rozhodnuto... v pátek jdeme ještě na jednu svatbu, tak nabereme poslední inspiraci a zamluvíme už snad místo, hostinu a fotografa... ostatní pak v klidu během roku, tohle mi přijde to hlavní... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Ano, ten červen 2013 :-) i my... Zatím střádám plány v hlavě a rozmýšlím, jak to celé přežije můj drahý ženich, introvert, který by nejraději po 2 hodinách šel domu :-) No, smůla že si přeje vzít extrovertní ženu :-) Místo již máme zmerčený, v podstatě už jen čekám na potvrzení ze strany pronajímatele. Stále se nějak nedokáže vyjádřit k veledůležitým otázkám (výše korkovného, celková kalkulace apod...). Termín 29.6.. Zamluvila jsem si fotografa, o kterého bych nerada přišla a momentálně řeším šaty. Jinak mi to přijde jako príma zábava, již se těším na zimní večery, kdy budu pořádat kroužky výtvarného a užitého umění pro kámošky :-) :-) Velkovýroba pom pomů a jiných nezbytností nesmí zůstat opomíjena! Všem vám přeju mnoho zdaru, málo trablů a úsměv na tváři!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :), tak my jsme vybrali 15.6. a jsme moc spokojení. Zatím máme zajištěné místo pro obřad i hostinu, DJ, fotografku, rozjednány nějaké kontakty ohledně občerstvení z našich zdrojů (alkohol :D ), domlouváme se s mamkou, tchyní, tetičkama a pod. na brigádu - pečení koláčků :D, i když to je teda ještě hoodně brzy :D, jinak už jsem objednala nějakou výzdobu, doma mám nachystaný materiál na tvorbu vtipných rekvizit na focení....Taky přemýšlím, kdy je ta nejvhodnější doba začít řešit šaty :). Oznamko se pokouším vytvořit sama na PC, není to špatné, ale asi oslovím nějakého odborníka a poprosím ještě o radu.
Odpovědět
červen 2013 :-D
Odpovědět
Ahoj holky! My plánujeme na 22. 6. 2013. Zařízené toho ještě moc nemáme....jen termín a místo obřadu, ten bude v kostele. Jinak hodně věcí máme přes známé/příbuzné jako např. fotografa/květinová výzdoba/snad i prstýnky. Takže nijak s tím nespěcháme, protože víme, že nám nikdo nic nevyfoukne. Co nejdřív však musíme zajistit místo hostiny a kuchaře. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@venena jůů první se stejným termínem :-) my máme matriku i zámek už zarezervované - ne teda v praze.. až potom jsem začla zamlouvat "dodavatele". už mám rezervovaného DJ, kameramana a nechala jsem si zaslat několik nabídek od fotografů..
Odpovědět
Profilova fotka
@niikkis my jdeme ve středu zarezervovat matriku a pak zámek, ale ze zámku mi pořád ještě neodpověděli na předběžnou rezervaci mailem :-( doufám, že to nedomluvíme a nezaplatíme na matrice a pak mi na zámku neřeknou, že nemůžou...
Odpovědět
Profilova fotka
@venena taky mi to přijde nepraktický zamlouvat to na dvou místech.... a ještě když ti pošlou zmatený pokyny.. z matriky napsali, že si to máme nejdřív zajisiti na matrice a ze zámku napsali, že si to nejdřív máme zajistit na zámku :-D a pak se v tom vyznej.... zatím mám vše potvrzeno jen mailem, někdy během září, října se tam chystáme osobně.. kde v Praze to plánujete?
Odpovědět
Profilova fotka
@fidorka86 taky plánujeme 22. :)
Odpovědět
@rozzaarka Můžu vám nabídnout náš podnik. Reference naleznete na www.beremese.cz/katalog/firma/svornost
Odpovědět
Profilova fotka
@niikkis já to zatím nechci říkat kde, dokud to nebude jisté, abych to nazakřikla :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@venena tak to jo, tak držím palce ať to vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@niikkis už mi odpověděli a vypadá to, že to vyjde :-) hurááá :-) zítra to snad rezervujeme :-) kde to planujete vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty, pokud ještě nemáte objednanou hudbu, je nejvyšší čas se poohlížet, protože ty nejlepší skupiny či Dj už řeší termíny svateb v létě 2013.
Odpovědět
Profilova fotka
@venena bezva!! tak pak prosím hlášení, kde to vlastně je ;-) my jsme si vybrali zámek vrchotovy janovice :-) ne tak okoukaný, dobrá cena... ideální kombinace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sannynka Ahojky, já jsem zjišťovala, zda státní svátek bude problém, a matrika mi řekla, že čekají na schválení radou města. Ještě to není jisté. Ale možná tento termín také povolí.
Odpovědět
@tutinci Ahojky, děkuji za informaci. já jsem se žádné odpovědi zatím nikde nedočetla.. ale nakonec jsme to vyřešili tak aby jsme si nedělali případné problémy a datum stanovali o týden dřív na 29.6. Děkují
Odpovědět
Profilova fotka
@sannynka Jéé, tak to máme stejný datum :-)
Odpovědět
@nathercie Skvělí.. tak se budem těšit společně :-) Už něco zařizujete nebo plánujete? Já zatím rezervovala fotografa, místo a hudbu.. do ostatního se mi zatím nějak nechce..
Odpovědět
Profilova fotka
@niikkis ve Vrchotových Janovicích jsme byli na výletě a je to tam moc krásné a ten park taky, tam to bude moc hezké na obřad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady nikdo nemá termín 22. ? :-o ;-( :-S :-D
Odpovědět
@chris_n já :) a zatim máme zamluvený jen místo obřadu a rautu (bude jedno a to samé). Jinak nic :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ladyda to je super, to se můžeš přidat do týhle diskuse http://www.beremese.cz/diskuse/tema/s... jinak já nemám hmatatelně vůbec nic, vše ve stádiu projektu :-) bez termínu nic nenadělám :/ teda termínu od matriky...
Odpovědět
Profilova fotka
@niikkis tak hlásím, že svatba bude v Uhříněvsi na zámečku :-) vše klaplo, mám velkou radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@venena super!!! toto místo jsme taky měli ve výběru :-) na jedné svatbě jsem tam byla a super!
Odpovědět
Profilova fotka
@niikkis já si ho našla na netu, v neděli jsme se tam byli podívat, jen tak zvenku přes bránu a hned se z něj stal můj favorit a včera to všechno klaplo, jak na matrice, tak na zámečku :-) a pak jsme ještě byli znovu úspěšní a koupili ženichovi oblek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@venena tak to byl superúspěšný den ;-) před chvílí jsem jela kolem, tak jsem si na tebe vzpomněla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@niikkis jéé, to je hezké, že sis na mě vzpomněla :-) doufám, že si za mě zámečku zamávala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@venena zamávám příště ;-) tak teď se vrhneš do hledání fotografů, kameramanů, restaurací atd.? nebo máš nějaké favority?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?