Svatba v Brne a okolí 2011. Kto se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, svatbu plánujem někdy na květen 2011, obřad v Denisových sadech a hostinu nejspíš někde u přehrady :-) Kdo se přídá? ;-)
Odpovědět
carrie: a kolik stoji ocel? co vim tak tady mela jedna holka par prstynku, kombinaci zluteho a cerveneho s jednim briliantem za 8 tacu... kdyz obejdes veletrhy a uplatnis slevy, tak anjdes levne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No co jsem si zjišťovala, tak se dají pořídit oba kolem 3tis a to má ženský prstýnek 3 brilianty...Ono je to ještě hlavně o stylu. Mám už představu, jak by měly vypadat a s obyčejnými kroužky, jen aby byly ze zlata se nesmířím:-) Chtěla jsem určo kamínky a je mi fuk jestli zirkon nebo brilianty, ale zrovna u té ocely to není taková palba, tak si říkám proč ne:-) A na veletrzích mají výrazné slevy? Myslím, že teď v únoru bude v Brně, tak určitě počkáme. Nejsem stopro přesvědčená, třeba nám rodičové přispějí ;-) Uvidíme no. To itimich: já si taky myslím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na veletrhu mají slevy, i když nevím, jestli výrazné =-) . Bisaku má 10%, jak jsou na tom jiní, to nevím. Ale určitě dávají. No a dají se sehnat za 10 000,- oba, nebo třeba za 20 000,- jeden že ;-) . A taky to chce zkusit. Já jsem měla namyšlený trojbarevný a nakonec jsem zjistila, že se mi to na ruce vůbec nelíbí. Opravdu je nejdůležitější, jak vypadá na tvé ruce a hlavně jak tam sedí. :-) ;-)
Odpovědět
carrie: to by me zajimalo kde se tremi brilianty kdyz rozdil mezi zirkonem a nejlevnejsim briliantem je 800,- :-D jo my jsm ena veletrhu usetrili hodne, ale brnensky se s prazskym neda srovnat, praha je milionkrat lepsi...jo a bacha je ale sakra rozdil mez obrazkem a skutenosti, uplne jsme cumeli
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to musím potvrdit, co na obrázku září ve skutečnosti šedne a naopak!!! a k těm veletrhům, mají tam větší slevy, než v Brně? Jinak myslím, že ve Futurum je lepší veletrh, než přímo na BVV.
Odpovědět
Profilova fotka
já mám tu smůlu, že se mi vždycky líbí ty dražší ;-) Chtěla jsem aby byly širší a v tom zajímavě poskládaný kamínky. Ale fakt jsem ještě žádný nezkoušela, jen koukám co kde mají. Asi to necháme uležet a budeme je kupovat na poslední chvíli.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak říkám, na ruce to všechno vypadá úplně jinak. Třeba nakonec budeš překvapená, co vyberete ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
to mitote: Fakt? :-O Nejsem znalá podrobností, prodávám jak jsem nakoupila:-) Mám to ze stránek Atelier Steel. No asi bych měla vyrazit do terénu ;-)
Odpovědět
itimich: no i celkove, my se takto napalili se zasnubakem, proste ve finale vypadal uplne jinak, pockej najdu foto a hodim sem pro srovnani jejich orbazek a zkutecnost...ale i na veletrhu jsme zjistili, ze krome Rydla vse vypada jinak na obrazku a na zivo... v praz emaji nekolikanasobne vetsi vyber, je to naprosto nesrovnatelny a rekl abych i lepsi ceny, neda se to absolutne srovnat, prah aje v unoru, brno v breznu, futuru i bvv je proti prazskymu totalne nic a byli jsme po praz ehodne zklamani... carrie: mi jsme to prave zjistovali kdyz jsme resili brilianty a zirkony a kolik jich, al evazne nej je proste jit na veletrhy, uvidis tam toho naraz nejvic, mas moznost velkeho srovnani, vse ti vysvetli ohledne materialu a moznosti
Odpovědět
tady mate obrazek zasnubaku a hned na dalsi foto je skutecnost... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Asi jo nechám si poradit a půjdu to testnout na ruku. Každopádně holky moc děkuji za rady! V rodině budu první nevěsta, páč jsou všichni mladší, tak jsem moc zkušeností nestihla pobrat :-)
Odpovědět
carrie: jj to je nej, na veletrzich je vse, zlato vsech barev, kombinaci, vsechny sutry, i stribrne a ocelove
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A vy jste ho objednávali bez zkoušení ? Z obrázku na mě působí mnohem výrazněji než na ruce, ale to je jen můj názor:-)
Odpovědět
carrie: ten zasnubni bohuzel ano, snubni uz ne, ten jsme si vybrali v praze a pak objednali v brne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my už máme vybráno a objednávat budeme při první příležitosti 8-).
Odpovědět
holky, jak jste tady psaly o tom rydlovi, tak na kolik tak zhruba ty prstynky z bilyho zlata od nej prijdou?
Odpovědět
veruska: zalezi jake, jestli s kombinaci, samotne, s kamenem, briliantem atd :-) mrkni na jeho web, kdyz prstynky rozkliknes, ma tam i kalkulace dle velikost prstynku :-) nas vysel par kombinace bile a zlute s jednim briliantem na 10 600,-
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem právě zjistila, že naše prstýnky jsou taky od Rýdla :-) i když prodávané v Bisaku. Tak mám jasno. Praha-veletrh-Rýdl. Přijde mi zbytečné kupovat to u jiného prodejce. Tak zase mám z něčeho radost x-) .
Odpovědět
itimich: :-D to jasne :-) lepsi od nej kdyz jsou stejne jeho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, přesně tak ;-) .
Odpovědět
holky, tady to uplne spi ;-) . divala jsem se na ty prstynky od rydla a jsou pekny, uz mam dokonce i predstavu. nevite, jestli bude i vystavovat na brnenskem veletrhu? slysela jsem, ze tam se vetsinou davaji na prstynky nejake slevy, nevim jestli na vsechny firmy teda, ale vetsinou jsem slysela, ze je to kolem 10%. nebo mozna se daji ty slevy vyhrat, nevim. a co jinak? co uz mate zarizene? my jeste skoro nic, krom hostiny a kapely. jeste chci doresit fotografa, co nejdriv.
Odpovědět
veruska: urco bude? vzdy byva na BVV :-) myslim ze vsechny firmy maji slevy a akce, Ryd urcite :-) a souteze jsou tatky jak ve Futuru tak BVV :-)
Odpovědět
letos bude jeste veletrh v hotelu international do 22.-23. ledna, bude tam údajně hodne dobrých firem
Odpovědět
holky, diky moc, uz se tam tesim, snad tam opravdu neco objevime. myslim hlavne ty prstynky, saty chci mit zarizene uz ted.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, neznáte někoho kdo by měl v nedávné době obřad na Staré radnici?! Potřebuji vědět zda je tam bezbarierový přístup-prostě nějaký výtah do patra..Pár schůdků není problém..Psala jsem email paní co má na starosti pronájem sálu, ale zatím žádná odpověď...
Odpovědět
holky, já sem obchodila s kamarádkou skoro všechno v brně, ale ještě se chystáme do Zlína do salonu Dany Svozílkové, odtama jsem měla šaty já a zatím jsme šaty na takové urovni a v tak dobrých cenách tady v Brně nanašly. příští týden vyrážíme směr Zlín,
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky plánujeme svatbu ale chcela bych všechno v jednom. Nejlépe taková garden party. Ale nevím kde co jak. Nemáte informace o nějakým hezkým místě kolem Židlochovic?
Odpovědět
@susti ahoj, my máme svatbu 11.6. v Rumunské bažantnici- obřad venku a hostinu na hájence a večerní zábavu a tanec v párty stanu vedle hájenky.
Odpovědět
ahojky dámy :) dali Vám někde v Brně už termín na matrice? Teda kromě těch, které se vdávají na jaře..zatím mi řekli na Středu i v Bystrci, že tři měsíce předem..to mi přijde děsné..protože musíme vše zařídit a pak to vybouchne, pokud neklapne matrika..
Odpovědět
Profilova fotka
@rybitwi ahojky to zní dobře a jak s přípravami. Budete si to všechno chystat sami?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?