Svatba v Brne a okolí 2011. Kto se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, svatbu plánujem někdy na květen 2011, obřad v Denisových sadech a hostinu nejspíš někde u přehrady :-) Kdo se přídá? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme vybranou klasiku žlutou. Tak mě to nemusí trápit :-).
Odpovědět
itimich: vsak jo :-) jako ja mam vse z bileho zlata - nausnice, retizek s priveskem i prstynky a ani jedno nezloutne, ale je fakt, ze vse jsem kupovala dle referenci kvalitne, ale ja proste mam pocit, ze snubni prstynky maji byt ze zlata, je to jakasi tradice a maji byt na cely zivot...
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem sem nakoukla a kté rýži a bublifukům můžu říct jediný, měly jsme oboje, ale krásnější byla rýže, byl to nepopsatelnej super pocit a na fotkách to taky vypadá super!!! Jinak jsem rýži měla všude, ale absolutně vůbec jsem jí necítila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No v těch diskuzích jsem toho moc nenašla, ale ještě se podívám důkladněji, jen jsem to prolítla. A k tomu zámečku, no já s tím počítám. :-) Už jako malá jsem tam byla za družičku a toto jsem si uvědomovala... Je to holt žádané místo, protože je tam pěkný park a sál, navíc zadarmo. Je to takové brněnské Las Vegas.. :-D Navíc se mi líbí, že nebudu muset dlouho poslouhat nějaké trapné vykládání někoho cizího, ale proběhne to rychle. 8-) Samozřejmě je jiná situace, když znáte oddávajícího.
Odpovědět
mitote, itimich: diky za info, to jsem u te oceli netusila, ze se neda upravit a ani v pripade poskrabani s tim nic udelat. jinak ja mam prave taky zasnubak z bileho zlata uz pres rok a prave je to takove uz trosku zasle az zazloutle, kdezto na druhe ruce mam tri stribrny prstynky a porad krasne sviti. tak jsem prave nechtela mit snubak taky tak zazloutly. ale jestli se to teda da nejak udelat, aby to zustalo bile, tak to by bylo fajn. ja o tom vubec nic nevim, akorat jsem to prave videla taky na jedne diskuzi, ze si slecna z tohoto duvodu nechavala delat ocelove a pak taky na zklade te kamaradky a myho vlastniho zasnubkau :-|
Odpovědět
ewelinkaaa: no to jo je to hodne zadn a park krasny, obrad. mistnost se me uz tak nelibi, ale ono je to tezky kdyz ja mela svatbu v divadle :-D :-D :-D a mohla si to nechat udelat dle sebe - kulisy... jinak u tech prstynku to bylo psano tusim na predposledni strane, vis co, je to kus od kusu :-/ jo a jeste k becredi, zalezi koho vysafujete, ja teda kdyz jsem slysela rec co mel pan oddavajici na belcredi ,tak hruza a des a jeho intonaci a dikci jsem malem zacala rvat smichy, ale co vim, muzes si sama urcit, koho chce sza oddavajiciho :-) veruska: zuzit se neda vubec a zvetsit jen v nejakem minimalnim limitu :-/ al eje tma riziko ze se porusi struktura a potrha se :-/ jinak me se u toho bileho zlata osvecilo to porhodiovani, fakt to je do stovky a prstynek je jak novej, protoze se poskrabe jen t vrchni vrstva rhodia a tak neni problem to donekonecna nechavat upravit jendou za cas :-) takze bude krasnej lesklej - matnen a bilej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím s mitote, taky máme prstýnky od L.Rýdla a jsou nádherné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si udělala radost a koupila jsem si polštářek pod prstýnky x-) . Hurá, hurá, hurá :-) .
Odpovědět
Mitote: tobě se to třeba na Belcredi nelíbilo, ale my jsme tam byly spokojení, my jsme se braly z lásky a chtěly jsme to na krásným místě, nešlo nám o to jaký oddávající to řekne ;-) za prvé jsme to ani nevnímaly a u nás teda byly hosti spokojení :-) a stejně tak i my, je to tam takový domácnější ;-) to stejný mohu já říct o divadle, které je tmavé a neřekla bych nějak vhodný na svatbu ;-) toď jen názor :-) Nám šlo spíš o to, abychom měly pěknou oddávací místnost, krásnou zahradu na focení a aby se všichni cítily dobře, nejvíce nám šlo o to, aby se vydařila hostina a zábava :-) takže je to o tom co kdo hledá a požaduje :-)
Odpovědět
ssimmikk: vsak jo, rikam, jako park a z venku je to bomba...jinak v divadle jsi nebyla, bylo skro cele rozsvicene :-D a na divadlo mi nesahej ,to je svatbe misto :-D
Odpovědět
navic ja to tma mam zabarvene tim, ze se tam brai mi rodice a jejich vztah stoji za velky kulovy :-D
Odpovědět
Ahoj holky, vstupuju do diskuze :) Plánujeme svatbu na září/říjen 2011, myslela jsem, že času je dost, ale jak tak koukám, tak to nebude taková sranda :) Uvažovali jsme o obřadu na zámku ve Slavkově u Brna a oslava potom v Brně. Jenom mi pořád úplně neleze do hlavy ten časový harmonogram. Termín teda sice nemáme, ale kdyby byl obřad třeba ve 12.00, trval by do půj 1, pak focení s rodinou a kamarády do půl 2, potom nevěsta s ženichem focení v zámeckých zahradách třeba do půl 4 (tohle určitě 2 hodiny zabere, že jo?), tak budeme zpátky v Brně nejdříve o ve 4 na oběd, a to už budou všichni mrtví hlady. Zajímalo by mne, jak to máte časově vyřešené vy, ať naberu inspiraci ;-) Nejlepší by podle mě bylo asi jet na oběd a fotit se až po obědě, ale to už bycho kvůli focení po obědě nejezdili zpátky do Slavkova. Vyfotit se můžeme i v Brně třeba na špilasu, ale potom mi zase přijde škoda jízdy do Slavkova + platba za obřad tam, když by tam nebyl čas na fotky. Jak to máte holky vy? díky za rady a za info!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Mitote: nebyla jsem tam, ale vidělajsme fotky a video a je to hodně tmavé, což třeba vyhovovalo zase vám ;-) Banana: tak se Slavkovem ti neporadím, my jsme měly obřad v Brně ve 14.30hod. a rásně jsme vše stihly, času bylo na vše dost a tím, že to bylo odpoledne, tak se asi každý trochu najedl ;-) neměla bych strach s prodlevama, protože na focení u zámku stačí hoďka a dofotit se můžete někde v místě, kde bude hostina ;-)
Odpovědět
ssimmikk: díky moc za uklidnění, já na moc svatbách nebyla, tak moc nevím, jak to řeší ostatní. Mám dopředu trochu obavu o babičky a dědečky, jestli vydrží chvíli bez jídla. Zkusíme to pak vymyslet podle termínu a času, který dostaneme ;-) Jana
Odpovědět
Banana: uvidíte, vše jde nějak udělat, třeba mít pro hosty něco na pití a něco na zobání sebou, aby se mohly napít, když se budete fotit.........uvidíte, myslím si, ale že dobrá doba na oddání není pravý poledne, buď dopoledne nebo odpoledne :-) ale opravdu focení záleží na vás, domluvte se s fotografem, že u zámku nafotíte jen něco a pak po jídle a až se začnou hosti bavit se na chvilku vypaříte ;-) taky jsme to tak měly, focení na zahradě zámku a pak k večeru :-)
Odpovědět
banana: na slavkov zavolej zitra a budes rada, kdyz budou mit jeste termin, terminy na cely rok se objednavaj vzdy od zari predchoziho roku, my tam byly loni v rijnu se ptat a uz meli na zari posledni termin. takze uz jdes skoro s krizkem po funuse, slavkov byva rozebran hned. Takzče asi cas res az jak ti reknou ze maj volne terminy a hodiny
Odpovědět
Profilova fotka
Můžete mi dát někdo, prosím, reference na vizážiistku Hanu Čihánkovou?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj itimich: Hanku jsem měla na líčení i účes. Líčila i moji mamku a určitě můžu doporučit všema deseti :-) Je sice dražší, ale vynahradí se ti to stonásobně! My měli svatbu v největších vedrech a nemusela jsem ani jednou použít pudr při focení, líčení drželo a neleskla jsem se vůbec. (a to se mi obličej leskne i v zimě) A účes taky držel jako přibitý.
Odpovědět
lutsousek: co je to drazsi? kolik te stala? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: podívej se na její stránky, má tam ceník ;-)
Odpovědět
tak to neni tak hrozny, ja jsem to nemela o moc levnejsi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mooc děkuji. Zatím jsem s ní mluvila jen po telefonu, ale přišla mi strašně příjemná. Tak snad se to vyplatí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: neměla jsi to mít zadarmo? :-p itimich: jj, je strašně milá a ochotná. Má super nápady i na účesy. Mně vybouchla kadeřnice a vizážistka 3 týdny před svatbou a Hanka mě vzala jako druhou nevěstu. Sice jsem musela jet já k ní, ale vyhověla mi maximálně. Tak přeji, abys byla stejně spokojená :-)
Odpovědět
lutsousek: grrrrrrrrrrrr mam to komentovat? ]-( ve finale si rekl o tacek a to ze me dal pry velkou slevu, grrrrrrrrrrrr ]-( nedal nic, at ziji kamaradi no
Odpovědět
Profilova fotka
tak už máme konečně vybrané místo obřadu i s hostinou :-) Jsem úplně nadšená...bude to u brněnské přehrady x-) původně jsme chtěli úplně někde jinde,kus za Brnem...ale tady to bude super a nebudeme muset jezdit z obřadu nikam na hostinu,bude to přímo tam... Konečně se nám podařilo něco zařídit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verchach: Tak to velká gratulace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se sem konečně dostala. Já vám holky nevím, chtěla jsem původně bilý zlato - mám z něj zásnubák, jenže po roce nošení je poškrábaný a lehce nažloutl. Ocel nás hlavně přesvědčila tím, že je odolnější, moderní a cenově dostupnější. Blbý je, že se nedají zvětšit, ale s tím by se taky dalo poradit pořízením kopie...Bohužel s budoucí hypotékou na krku se nedá moc vymýšlet :-(
Odpovědět
carrie: psala jsem to vyse ne? zajdi do zlatnitvi a nech si ho porhodiovat, budes ho mit zase jako novy, nepioskrabany a bily...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ocel se neda zmensit ani zvetsit a abys ho a tri ctyri roky menila...no jak chces no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
8-) já vím... určitě si tam zajdu :-D A já určitě chci, jenže rozpočet je napnutý :-S
Odpovědět
Profilova fotka
varrie01: nevěš hlavu, i když si dáte udělat kopii, nikdo to nepozná a znamenat bude pořád to samí. Možná i víc, když po letech zjistíš, že manžel chce pořád nosit zásnubák, aby všichni viděli, že je ženatý. I když si bude muset nechat udělat jiný (větší/menší). ;-) Chce to jen optimistický pohled na věc.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?