Svatba v Brne a okolí 2011. Kto se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, svatbu plánujem někdy na květen 2011, obřad v Denisových sadech a hostinu nejspíš někde u přehrady :-) Kdo se přídá? ;-)
Odpovědět
cau holky, asi blbej dotaz, ale s tema bublifukama se dela co? to maji snad vsichni tady na ruznych diskuzich, co jsem cetla a ctu, ale ja jsem to nikdy na zadne svatbe nevidela...to jako foukaji svatebcani na novomanzele kdyz vychazeji po obradu?
Odpovědět
Profilova fotka
veruska: jj přesně tak. Jen mě dnes mamka varovala, že prý bublifuk zanechává fleky. Je to pravda???? Jestli jo, tak je to v ...
Odpovědět
itimich: my meli konfety na hlavach :-D
Odpovědět
iitmich: no rikaji to maminky ale jeste jsem to od zadne nevesty neslysela, ze by mela fleky od bublinek, mozna normalni bublifuky jo, ale ty svatebni ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A nebo ty dřívější jo, ty současný ne :-D . No asi mi nezbude nic jiného, než si koupit bublifuk :-N .
Odpovědět
Těžko říct s těma bublifukama, na pár diskuzích jsem to četla, že většinou v salonu to říkají, pozor na bublifuky, že bývají fleky... Tak ještě můžete zvolit lístky růží ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Otázka je, jestli se to pak dá vyprat ]-( . Aby po mě pak paní v salónu nechtěla peníze za zničený šaty :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj baby, chtěla bych tu vysondovat nějaký info, tak se přidávám do diskuze ;-) Svatbu máme v dubnu v Židlochovicích, takže už se začínám poohlížet, co je potřeba zařídit a vyrobit:) Jediný co máme, jsou zamluvený šaty a ženichův oblek a z toho ostatního mi vstávají vlasy vzhůru ;-) Jinak jestli můžu přihodit svou zkušenost, tak mám příjemný zážitek ze salónu Paloma v Brně - příjemná paní, nádherný šaty a nakonec jsem si tam i vybrala 8-) Chtěla jsem se zeptat, jestli máte už nějakou zkušenost se zlatnictvím, popř. jestli můžete nějaký doporučit v okolí Brna. Rozhodli jsme se pro ocelový a přes e-shop nechci moc riskovat...
Odpovědět
Profilova fotka
My máme vyhlídnutý prstýnky v Bisaku, ale jak jsou na tom s ocelovýma, to nevím. Máme vybrané zlaté. Původně jsem chtěla kombinované, ale nakonec se mi na ruce nelíbily tolik, jak zlatý. :-)
Odpovědět
bisaku je myslim skvely, ale trochu drazsi :-) my mame prstynky od lukase rydla a super, mame kombinaci bile a zlute v matu a mat je porad krasny a nejsou tolik videt skrabance jako na lesklem :-) stal nas par s jednim diamantem 10 600,-
Odpovědět
Profilova fotka
my máme vybraný celozlatý matný, jen na okraji jemný lesklý proužky :-). A dámský má kamínek.Cena je 10800,- takže taky slušný :-) .
Odpovědět
itimich: super :-) mat je nadherny a cena taky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jooo, jsme z nich nadšení. Hlavně se nám líbí už celkem dlouho. Tak snad nehrozí, že by se nám hned po svatbě přestaly líbit :-)
Odpovědět
itimich: mas je v albicku? my tak vedeli co chcem a jen jsme nasli kdo to dela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bohužel nemám :-( bisaku zrovna tyto nemá na netu.
Odpovědět
aha :-( hele ale jeste obehni nejake salony na saty ;-) kolik stoji pujceni tech co mas vybrane? ja bych si na tvem miste nechala usit, stoji to uplne stejne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Půjčení stojí 5000,- Původně jsme chtěli nechat ušít. Ale nevyšlo by to asi tak a ještě by to zabralo spoustu času.
Odpovědět
itimich: me stalo usiti 6400,- :-) a to mam bohate s vleckou :-) a co vim, tak jina z brna a okoli 2010 si je nechala sit az mesic pred svatbou :-)
Odpovědět
a ja si tak ysaty pro 4 druzicky a svedkyni nechala sit mesic pred svatbou a to meli i dve zkousky...
Odpovědět
Profilova fotka
Já tam mám zamluvený šatky i pro svoji malou (bohužel foto je rozmazané) za 200,- tak jen doufám, že jí budou dobře. Je to ještě daleko a ona dost vyroste. Ale paní říkala, že jsou tak od 6-ti měsíců do roku. Malá bude mít 10 měsíců, tak by jí mohly bít dobře. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Jsem tu nová, dnes jsem si zamluvila datum v Líšni na zámečku na 14. května příští rok. Potřebovala bych poradit nějakou levnou a dobrou kapelu z Brna. Stačil by i jeden/jedna hrající na klávesy nebo duo. Hlavně, ať se to vejde do 6 000 a ještě lépe i míň. Hledala jsem na netu, ale nikde nemají přesnou cenu, vše až po domluvě. Bude to docela mladá svatba: 3 důchodci a pak napůl kolem 50 a 25, takže to mohou být i mladí hudebníci. Prosím napište klidně sem a já dohledám nebo do IP. Hlavně bych potřebovala znát cenu, ať nemusím obvolávat milion kapel... Moc moc děkuju!!!
Odpovědět
ewelnkaaa: je tu i duskuse na hudbu nebo kapeku brno a okoli, tam urcite najdes :-) do 6 tis cse da najit kapela nebo hudebnici, ale treba mym pozadavku to neodpovidalo, bohuzel v tomhe cena rovna se kvalita :-/ jina k lisni, byla jsem tma an dvou svatbach v lete a priprav se na to, ze na parkovisti potkas tr nevestym v zameckem arku dalsi tri, jednu budes mijet jak oujde z bradni sine a ty do ni a dalsi uz bude stepovat za dvermi, aby tam sla nez vypadnes :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U Lukáše Rýdla bych si aji vybrala ;-) Jenže zlato, aby aspoň trochu vypadalo, je min.4x dražší než ocel :-|
Odpovědět
carrie: no ja nevim, ale prstynky jsou na cely zivot, takze na tech bych zrovna az tak nesetrila, abych je delala ze stribra nebo oceli
Odpovědět
Profilova fotka
Stříbro bych nebrala, je měkčí. Ale ocel proč ne. Ale je fakt, že je to na celý život (mělo by být).
Odpovědět
my teda prstynky z oceli planujem, zlato se mi nelibi, bily zlato ano, ale po case se poskrabe a trochu zezloutne (vidim to u kamosky, ktera se vdavala loni), kdezto ocelove udajne zustanou krasne bile porad.
Odpovědět
veruska: to zezloutnuti nevim, ale mama ma bily zlato prstynek minimalne 10let fakt nezloutne...a poskrabani..poskrabe se ti i zlute, ale oboje jde porhodiovat jednou za cas a astoji to stovku a prstynek pak vypada uplne jako novy, to u oceli neudelas, kdyz ho nkde skrabnes ;-) rikas ze to zezloutnuti vidis u kamosky co se vdavala loni, no ja nosim zasnbak bilej uz taky rok a rozhodne ma ke zloutnuti daleko, ptala jsem se na to rydla co nam delala snubaky a rikal, ze zalezi na tom ,jakou pouziva zlatnik michaninu bileho, ty nekvalitni hold zloutnou, ale ne prstynky kvalitni a to poznas jen podle referekci, kdyz si koupis Rydla, Bisaku a podobne, kteri nejsou drazi, ale mas u nich jistoti 200% kvality a taky jsou nejprodavanejsi
Odpovědět
jeste k oceli, behem let se ti meni prsty, muzou ti klidne ztloustnout, a uprava oceli prakticky nejde, takz eaz ti bude malej, bude to dost blby..zlato normalne zmensis i zvetsis...to je dalsi duvod proc ocel ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No takcose týká žloutnutí bílého zlata. Je to jednoduchý. Bílé se vyrábí ze žlutého s přídavkem jiných kový, aby bylo bílé. Pokud je jen bílé, tak se dá vrstva rodia, která se dá obnovit. Ale tím, že je původem ze žlutého, má tendenci žloutnout. Já mám prstýnek z bílého zlata cca 5 let. Není úplně žlutý, ale vedle stříbra je poznat změna barvy.
Odpovědět
doporucuji jeste tuhle diskusi, holky tam resi, ze maji ocel poskrabanou stejne jako zlato http://www.beremese.cz/forum/show.php... itimich: ono s epouziva nekolik slitin toho bileho zlata, nekde se to tu taky resilo a ty mene kvalitni zloutnu :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?