Svatba v Brne a okolí 2011. Kto se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, svatbu plánujem někdy na květen 2011, obřad v Denisových sadech a hostinu nejspíš někde u přehrady :-) Kdo se přídá? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem přemýšlela, jestli kupovat holínky. Líbí se mi to jako recese a kdyby v dubnu pršela, tak by se to možná taky hodilo. Ale zase kvůli penězům :-(. Pořád nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
@itimich no to je mazec to by mě fakt nenapadlo ale super nápad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@veruulinka :-D vypadá to dobře i na fotkách, ale zase je to zbytečný vyhazování peněz. Jak spešl lopatka a smetáček. Vypadá to dobře, když je to sladěný, ale je to zbytečnost. Ale je to taky pěkný :-) . Pořád nevím.
Odpovědět
@itimich Tak však je využiješ i v budoucnu, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bailadora že bych v nich pak chodila do práce :-D .
Odpovědět
@itimich s tema botama jeste mrkni do VOK Design do Olympie nebo Spalicku, maji bud katalogy Witt znacky nebo si je muze si poskladat na miru...ja od nich mela na prezuti
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote právě tam jsem dnes byla. Spoléhala jsem na ně, ale neměly :(. Zkoušela jsem 39 a byla velká, jiná bota byla zase ve 38 malá :-( tak si je ani nemůžu objednat bez zkoušení. Ještě se stavím do špalíčku a uvidíme.
Odpovědět
@itimich to je mi lito, ja taky mela problem s botama, svatebni jsem nakonec mela z Mixeru a vecerni jsem koupila chvilku pred svatbou v tom VOKu
Odpovědět
Ahoj holky, tak my bysme rádi svatbu v druhé půlce srpna, ale nemáme ani termín ani místo. Netušíte kde se kromě Hotelu Atplatis dá udělat obřad i hostina v jednom? Chceme cca 60 -70 lidí...budu vděčná za každičký nápad :-) Děkujuuuuuu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@wera.g Ahojky! Jeej, super! I my máme so snúbencom rezervovaného Leoša.. :))) Teším sa, že i niekto iný ho tu má :) Je fakt úžasný!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@tanicka003 Hodně dělají obřady i hostinu na přehradě v hotelých, ale dá se to v podstatě kdekoliv, kde je trochu víc místa ;-) . Oddávající dojde v podstatě kamkoli.
Odpovědět
Profilova fotka
@tanicka003 Hotel Fontána, máme to tam taky všechno na jednom místě, jen je otázka termínu a zda ti při nejhorším nevadí, že vás bude oddávat např. farářka...protože Bystrcký úřad, ale to vlastně hrozí všude kolem přehrady :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Holky díky, podívám se....no farářku teda fakt nechceme :-) to by partner nepřežil a já asi taky ne...sjme hříšné duše :D
Odpovědět
Profilova fotka
@tanicka003 Tak my máme super farářku a obřad nám přijde více osobnější než z úřadu.... jinak je to jen manželské požehnání, žádná svátost, takže cca 30 minut a je po všem ;-)
Odpovědět
@raduli13 ahoj, kdo Vás oddává jestli se můžu zeptat? nás paní Kadlecová, uvidíme ji až v květnu, tak by mě zajímalo, jestli je to náhodou ta samá, zda jste se už viděli :)
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj viděli a paní Kadlecová to není ;-)
Odpovědět
@raduli13 škoda :(
Odpovědět
Holky já pořád nevím, jestli se vezmeme v srpnu...psala jsem do Fontány, mají poslední dva volné pátky v srpnu a pak až druhá půlka září :-((((( Nevíte ještě o něčem?
Odpovědět
Profilova fotka
@tanicka003 Kamarádka měla svatbu na Kozí horce. Také tam je všechno na jedné hromadě. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nechci plašit ale řešit teď svatbu na přehradě je celkem pozdě, ale štěstí přeje odvážným...O Kozí Horce jsme taky původně uvažovali....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevíte kde v Brně nebo okolo bych sehnala snubáky z chirurgické ocely? nemužu se porád dopídit.
Odpovědět
Profilova fotka
@susti snubní prstýnky z oceli najdeš skoro v každém obchodě, ve kterém prodávají ocel. My jsme si vybrali krásné v Olympii ve Stormu. Ale výběr byl i na poštovské...tam je taky jeden obchůdek a v Tescu v Kr. Poli, je tam jeden stánek naproti vchodu do Takka...taky měli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@susti my byli zatím jen na Poštovské, moc tam toho nemají, ale hned jsme si vybrali. Ten obchůdek se jmenuje myslím Orange - mají oranžovou výlohu, to poznáš :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moc děkuji za rady...oblítáme a snad něco vybereme :-)
Odpovědět
Ahoj holky, můžete mi prosím doporučit nějakou restauraci v Brně či jeho okolí? Ideálně i s posezením venku... Obřad by byl na jiném místě, jde mi jen o oběd a večerní zábavu. Děkuju moc :)
Odpovědět
Profilova fotka
@miuskas Záleží pro kolik lidí sháníš a jestli máš nějaké speciální požadavky...jestli spíš v centru, nebo na okraji Brna..
Odpovědět
@leeerinka 50-60 lidí a místo je jedno, hlavně něco :) Víš o něčem?
Odpovědět
Profilova fotka
Tady máš jednu námi ověřenou restauraci, dobře tam vaří a je tam příjemně:) My jsme tam slavili sice ne svatbu , ale křtiny . :-D http://www.firmy.cz/detail/174932-col...
Odpovědět
Profilova fotka
@miuskas My to měli rozjednané v Novém dvoře - je to pod hradem Veveří - sice kousek od Brna, ale je to tam pěkné. Možnost večerního grilování, 50 - 60 lidí v pohodě.
Odpovědět
@monasb @leeerinka Děkuji :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?