Svatba v březnu 2011 v Praze a okolí

10. pro 2010130

je tu někdo, kdo se vdává v březnu v Praze? Docela by mě to zajímalo, protože mi všichni říkají,že březen není moc žádaný. A jak jste daleko s přípravama ať se můžu stresovat 😉

• Ahoj Naiwi, budu se taky vdavat v breznu a taky jsem trosku nervozni, jake bude pocasi. I kdyz, asi stale min nez pribuzenstvo, ktere to resi hodne 🙂

• Tak to já vůbec neřeším ani nikdo z rodiny, kdo o tom ví. Já se nechtěla vdávat v horku nebo zase nějaké velké zimě a jaro byl kompromis.

• Mne teda prekvapuje, ze jsme zatim samy, ze bychom byly v Praze jedine vdavajici se v breznu? 😮 U nas se to resi, mame cast obradu ve venkovnich prostorach, takze kdyz bude chladneji, chce to nejaky kabatek nebo neco pres ramena. Koukam, ze uz jste docela daleko s pripravami, ja se zatim do hledani strevicku ani nepustila, cekam az mi prijdou saty, a to bude az v unoru 😐

• Sponzor fóra
  • Tak to my máme obřad i oslavu uvnitř, na venkovní bych si netroufla a hhlavně nás bude jen 20 nechci velkou svatbu. No, je to zvláštní,ale asi vážně není březen žádaný. Po pravdě já zařizuju docela dlouho, teda spíš vybírám tak od září a teď už se snažím mít toho, co nejvíc zařízeného. Ale třeba prstýnky pořád nemáme a to se chystáme zajít do zlatnictví už alespoň měsíc. Boty jsem objednala, protože jsem nechtěla riskovat, šaty budu mít taky až tak v únoru,ještě jsem nebyla ani na první zkoušce.

• Ahoj.
    My to sice plánujeme na březen, ale zoufale teď vymýšlím kde... Jsme z Prahy, ale chtěli bychom někde kus od Prahy něco ne moc profláklýho a nejlíp venku, i když je to trochu risk. Neporadíte? Ja to nikomu neprozradim 😉

• No já mám vše v Praze. Taky jsem přemýšlela nad něčím v okolí,ale nic jsem nenašla, tedy nic za přijatelnoucenu, protože jsme nechtěli mít nákladnou svatbu. Taky jde o to, kde v okolí to chceš? Mně se líbila třeba na Praze západ Třebotovská tvrz.

• Vcera vecer jsme zkouseli neco hledat, ale ty ceny jsou strasny... Meli jsme predstavu, že za to chceme dat do 100 000 komplet se vším i s párty poté. A i to mi přišlo nydhodnocený, ale když jsem to včera viděla... Původně jsem přemýšleli o nějakém zámku, ale pak jsme vymysleli, že bude lepší právě nějaká tvrz, mlýn nebo tak něco. Rádi bychom, aby bylo všechno pohromadě na jednom místě. Jo a včera došlo k omylu, neplánujeme to na březen, přepsala jsem se 🙂 Ale i přesto doufám, že nebudu vyloučena 😉 Chceme to nekdy v lete. Ale zatim evim kdy, kde, tak aspon, ze vim s kym 😃

• Aha, tak to je nás na březen vážně málo. No nevadí, já jsem původně hledala něco mimo Prahu v domění,že to bude levnější,ale jakmile chceš vše na jednom místě,tak je to vždy o něco dražší. A kolik vás bude?

• No, my puvodne taky hledali mimo Prahu, ale nic nas neoslovilo. A hlavne rozhodlo, ze jsme chteli vse na jednom miste, bez zbytecneho prejizdeni a kdyz jsem si pripravila tu dopravu vsech tam, a hlavne pak po oslavach zpet... Nas bude do 35.

• my máme obřad i oslavu dost blízko sebe, takže to snad nebude vadit. A s dopravou, no, kdybych se měla starat ještě o to, tak se asi zblázním. Všichni jsou dost inteligentní a dospělí aby si to nějak zařídili. Svatba je jednou za život a taxi to jistí.

• to jo, ale mame cast hostu az z druhe strany CR, par z ciziny, tak musime resit i ubytko. Ted si lamu hlavu se zasedacim poradkem, aby se domluvili 🙂

• Tak to jsem ráda,že nic takového řešit nemusím.

• Vdávala jsem se v březnu 2009 a bylo to super přes šaty jsem měla kožíšek a bylo to fajn...

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Dlouholetá zkušená svatební a newborn fotografka.
    Na fotografiích se snažím zachytit hlavně emoce a atmosféru Vašeho svatebního dne. ♥
    "...je nám ctí vám dotvářet vzpomínky na tento skvělý den" Lukáš a Petra
    Jsme příspěvková organizace ÚMČ Praha Dolní Počernice. Máme na starosti organizaci svatebních obřadů v Zámeckém parku Praha Dolní Počernice.
    Články od našich partnerů
    Svatební fotograf pro celou Českou republiku
    Snubní prsteny - nejnovější trendy pro letošní rok
    Zahlcení plánováním svatby? Ušetřete si starosti dovozem svatební kytice!
    Archiv článků od partnerů