Svatba, srpen 2013

Ahojky, připojte se kdo máte také naplánovanou svatbu na srpen 2013. Naše datum je 24.8.2013 okres Kroměříž.
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Ahojky, my ji v plánu v roce 2013 máme, tak doufám že to výjde :-) Datum sice přesné nemáme, ale co nevidět bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolav jakou barvu svatby máte vybranou? My jsme chtěli nejdřív fialovo-zelenou, pak fialovo-šedou a nakonec růžovo-šedou, u které snad i zůstaneme :-D
Odpovědět
@denulkaapavlik tak nějak jsme u žluté a snad u ní i zůstaneme :). Nějak už jsme se na datumu, místu a snad i barvě domluvili tak snad to tak i bude :D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolav No to jsem si myslela taky, ale bohužel se některé věci změnili, tak jsme museli svatbu odložit o rok, a s tím přišli i změny v jiných věcích. Najednou nechápu jak jsem moha chtít některé věci a naopak :-)
Odpovědět
Jo to jsem si taky myslela. A myslím, že některá rozhodnutí v průběhu příprav také několikrát změním. Ale termín, místo chci dodržet. To se snad povede :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@nikolav Přidávám se k tomuto datu, je to den našeho 7 letého výročí, takže je v tom trochu nostalgie:)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,my teda srpen nemáme,ale máme duben 20. :) a barvu máme do zeleno-bílou a s krajkou. každopádně ,,lovu" zdar a hodně štěstí holky :) ono to uteče jako voda:)
Odpovědět
Mě už to utíká teď :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
...a to jsem si myslela, že mám ještě čas..a ono asi ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den děvčata, pokud sháníte fotografa na svatbu na příští rok, tak na mém profilu najdete informace o soutěži - můžete vyhrát focení celého svatebního dne zdarma :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
tak já se sem přidám, máme termín 31.8.2013, jelikož jsme spolu od 29.12. tak jsme chtěli přibližně stejné datum a máme vše v barvě bílo bordó, jen ještě nemáme místo, rozhodujeme se mezi dvěma místy
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
taky se pridavam.termin mame 10.8.2013 zamek Mikulov.rozhoduju se mezi cerveno bilou nebo ruzovo bilou.neco sem uz nakoupila takove tmave cervene tak uvidime:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já první co jsme měla tak byly šaty, podařili se mi koupit výhodně, jen pod ně někde potřebuji koupit korzet, nemáte někdo radu kde se dá koupit?
Odpovědět
já se také přidávám :) Chtěli bychom se vzít 10.8.2013, ale ještě záleží na místě, aby byl volný termín. Takže stále hledáme to vhodné místečko :)
Odpovědět
taky svatba v srpnuuuu :-D chtěli bysme 24.8., ale ještě nevím jestli bude volný termín, snad jo, bylo by to 4. dny před naším 5. výročím 8-) paráda
Odpovědět
Profilova fotka
My máme termín 17.8. :-D zatím máme jen barvu svatby a rozhodujeme se mezi dvěma místy obřadu :)
Odpovědět
@dance01 to jsou příjemný starosti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanuullka no nějak se nedokážu rozhodnout zda doma u rodičů nebo tam kde bydlíme :)
Odpovědět
@dance01 tak buď tam, kde to je třeba o chlup hezčí :-D nebo tam, kde je víc svatebčanů a míň by jich muselo dojíždět třeba
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, přidávám se k tématu. Také máme termín na spren 2013. Zatím to vypadá na 9.8.2013. Místo ještě vybíráme..Bude to naše 8leté výročí..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj pridavam se, mame v planu 2.8.2013 snad to vsechno vyjde svatba bude v Nemecku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj taky se přidávám máme termín 17. 8. 2013. Barva oranžovo-bílá. A jak jste na tom s přípravama?? Pořád si říkám že je dost času, ale už bych asi měla s něčím začít :)
Odpovědět
ahoj holky, tak hrdě hlásím, že máme zařízeného fotografa (Martin Vlk) a místo obřadu. Barvičku budeme mít do fialova. O víkendu se jedeme podívat do Polanky do Bena na výběr hostiny. Slyšela jsem samé dobré recenze na tento podnik.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj holky, my ji mame naplanovanou na 3.8.2013 a už se nemuzeme dočkat. No a pomaločku již zajistujeme fotografa, catering atpod. zkratka vše co se musí zajistit delší dobu dopředu , když chci určité lidi :)
Odpovědět
Profilova fotka
@teresa7 Moje fotografka je zase eronika Vlkova z Otrokovic tak nam přeju at jsou absolutně skvelý :)
Odpovědět
@petrusek07 @teresa7 My máme Martina a Pavlínu Vlkovi, těch Vlkovejch, co fotí, je ňák moc, ne? Asi celý smečky :-D
Odpovědět
My máme termín na 17. srpna 2013:) a už se nemůžu dočkat až to přijde!!
Odpovědět
Profilova fotka
@blankam Na můj svatek tak to bude dlouhé a šatsné manželství :)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?