Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Naštěstí budu mít tři dospělé družičky a ty řekly že vlečku i závoj zvládnou,tak do toho jdu.Hned jsem si radši vybrala i šaty na převlečení.No bude to sranda. S miminečkem se zařizuje hůř,ale díky internetu jsme na tom líp než nevěsty kdysi.Nedokážu si představit všechno obíhat osobně.Takhle si krásně nevěstinka udělá představu doma v teplíčku,díky beremku,a potom už jenom mít penízky na všechny ty krásné věcičky...botičky,kytičky...sponečky....stužky.....,punčocháčky....vínečka...mandličky....čokoládky..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova @lenkapej může být rychlejší, ona to má o 20 dní před námi :-D :-D :-D
Odpovědět
@lamorgaine tak to pak jooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs ja moc organizacni typ nejsem, ale taky bych nechtela aby to bylo dle nekoho jineho... No jo ale poradit si musim nechat., nebot ja vazne nevim vubec nevim me chyta panika zda to vubec vsechno stihneme, kdyz oba nic nevime a nejsme zrovna hrr do organizovani..:-D nj penizky jsou proste problem to je jasne, my jsme tak zvolna pristoupili k tomu, ze bychom na oslave chteli asi proste vsechny. protoze jak mame ty stranky, tak tam mame seznam daru a vsichni je s radosti zabiraji a kupuji a me je pak hloupe jim rict nj videla jsi obrad tak ahoj... kdyz si da vubec praci s tim aby nam dala dar... musime to zvazit ja miluju svoji rodinu a chci je tam mit vsechny jen je jich proste sakra strasne moc.:D:D:D jinak s tema oznamenima mi doslo... ze je fakt jeste brzy, ale je fakt ze u nas uz to taky vsichni vi, nevim zda kvuli prazdninam, ale .:D rekla jsem to segre mamce a moji svedkyni.:) maminka to rekla moji teticce, ta sestrenkam, ty sestrenkam, potom nejdulezitejsi sestrenky mam v zahranici a chci aby prileteli, ty to vedet musi, diky tomu to vi jejich rodina.:D a moje kamaradka svedkyne se to dozvedela a hned druhy den mi volali a psali kamaradky a kamaradi.:D nj dobre zpravy se siri ztracene rychle.:D neda se to ututlat.:)ale oznameni dostanou taky spis jako na pamatku:D a informacne, i kdyz nam jedou ty stranky.:D:D:D je to sranda.a jeste 6 mesicu bude.:) planujete uz svatebni cestu?:)
Odpovědět
@ji2llka my budeme mít oznámení za 14dní hotové , možná trošec brzy,ale co:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lennaaa tak lepsi brzy nez pozde:))) my ho máme akorát vymyšlené.:) ještě k tomu potřebujeme jmenovky a pozvánky na obídek.:) ale to už dáme do kupy raz dva a pak pak už stačí jen poptat naše oblíbené studio... no raději už bych to taky měla doma.:) jak říkám začíná mě chytat histerie.:D
Odpovědět
@ji2llka pozvánky ke stolu jsme nakonec vynechali.oznameni davame po rodine a toho koho budeme chtit pozvat tomu hned reknem jak budeme davat oznameni..taky jsem z toho uz ted nervozni a kde je do srpna :-D budu beztak bulet jak zelva..uz ted me to kolikrat bere jak vidim ten anvrh oznameni...a jak vybirame pisnicky na svatebni dvd i k obradu.Drahousek je stale klidny...jak taky jinak... :-) ten snad bude i v den obradu, to jen ja budu uzlicek nervu za nas oba :-D takze dvojitej...to se mam na co tesit :-D a celkem se toho i bojim ze budu nejak moc bulet,protoze pak budu cela rozmazana...
Odpovědět
@ji2llka tak to já sice jsem hrrr do organizování, ale nemám na to vůbec čas.. takže jsem ráda, že jsem začla plánovat rok a půl dopředu, protože jinak bych to mohla s klidnym svědomim odložit.. :-| Tak ono se to dá vymyslet i tak, abys tam mohla mít všechny, a neutratila majlant. Pokud se třeba udělá ten raut, pozdější obřad a tak, tak se to dá zvládnout :-) A s tim oznámenim to máme asi tak stejně.. to spíš bude tak na památku a spolu s ním budeme rozesílat i pozvánky ke stolům, rautu a informační cedulku s prosbou o potvrzení a webovkami. Jinak svatební cestu neplánujeme vůbec. Původně nám chtěli dát cestu na Island, po který toužim jako blázen. Ale raději jsme poprosili o finanční pomoc, páč bez té bysme to nezvládli, takže svatebka buď nebude vůbec, nebo jen nějaký prodloužený víkend v naší krásné zemičce přes slevomat nebo tak :-)
Odpovědět
Holky, z jednoho fotoblogu jsem ukradla tohle: http://www.treking.cz/sluzby/pocasi-p... tak to vypadá že měla @lamorgaine pravdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pardon, vlezla jsem do špatné sekce, chystám svatbu na červen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova tak vím, co říkám ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak toto jsou moje pralinky :) jahodová čokoláda s náplní ganache :)
Odpovědět
Článek se načítá
@lamorgaine šikulka! :-) A ta ganache je klasika čokoládová bez příchuti? A co to máš za formičky? Já si chtěla v Lidlu posledně koupit silikonový a oni už je tam neměli :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova jo to je hořká čokoláda se smetanou a troškou másla. Já si je objednala na ebay, ty formičky, ale zítra chci jít prošmejdit tady domácí potřeby :)
Odpovědět
@lamorgaine já mám zálusk na pistáciovou ganache, dělá se v podstatě stejně, akorát z bílé čokolády a s pistáciovou pastou... Chtěla jsem jí dělat do makronek. Jinak tahle klasická se dá dochutit třeba likérem nějakym lepšim ;-) No domácí potřeby...tak pak dej vědět, jestli jsi někde pochodila.
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine no šikula!!! krásný a určitě i dobrý :))
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Já už jsem o těch pastách právě taky přemýšlela, jak jsem je viděla v tom monacu :-) . Jsem na tohle magor :-D... zajdu k dvořáčkovi, tam jsou takový moderní domácí potřeby, tak pak poreferuju :) Holky, proč mi chodí nabídky od kameramanů? ]-(
Odpovědět
@lamorgaine jo jo, dej vědět.. No proč...protože asi vědí, jakej je v tobě skrytej talent ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova jakej talent? jako že jsem hérečka? :-D :-D :-D
Odpovědět
@lamorgaine já to neřekla! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Tak já neříkám, že nejsem, ale že až takovej zájem by o mě byl... sakryš, toho musím využít :-D, doufám, že nebudou chtít fotku v plavkách, to bych byla nahraná... kdyžtak mi půjčíte vaší, hlavu už si tam přidělám svojí :-D :-D :-D
Odpovědět
@lamorgaine no jasně...s mojí fotkou v plavkách to máš vyhraný na celý čáře! :-D Koneckonců, myslím že jsi jí i viděla, ne?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova jsem nemyslela tvojí :-D ale třeba janičky nebo haničky nebo někoho hubenýho :-D Jo a neviděla, otevřely se mi jen vánoce a ty jsem ještě nestihla zkouknout celý... to víš detailně pitvám každou fotku a je jich tam dost :-D :-D :-D
Odpovědět
@lamorgaine hm hm hm...asi se urazím! :-D aha...no jo, to zkoumej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Co by ses urážela, sama jsi to napsala, že bych to s tvojí fotkou vyhrála... tak já si tam nějakou vyberu, můžu? :-D
Odpovědět
@lamorgaine nooo ale to je rozdíl, jestli to řeknu já, nebo kdokoliv jinej! :-D :-D :-D Všichni ostatní mi mají říkat, jak jsem krásná a štíhlá, ty popleto! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Ty jsi tak krásná a štíhlá, ty popleto :-D :-D :-D
Odpovědět
@lamorgaine jooo takhle se mi to líbí! Akorát s tou popletou jsi to popletla! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova tak tobě se člověk nezavděčí... něco si nadiktuješ, člověk ti to zopakuje a tobě se to stejně nelíbí... ]-(
Odpovědět
@lamorgaine :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?