Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@miskadovci tohle je naprosto skvělý nápad a inspirace i pro mě ;-)
Odpovědět
Čau ženy! :-) Jak se daří? Já mám brouka v hlavě...nebo teda asi víc brouků...mám tam takové broukoviště :-D Nenapadlo by mě, jaké se můžou vyloupnout problémy kolem svatby. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Ahoj, co se děje? Dobré ráno všem drahým přítelkyním :-D
Odpovědět
@pupickova dobré ránko. Copak se děje? @lamorgaine to je nádherný pozdrav hned po ránu :-D
Odpovědět
@lamorgaine @hannnahs ále...řešila jsem, že nechci svojí svědkyni za svědkyni, to určitě víte...no a včera mi docvaklo, že já tu holku vlastně vůbec nechci na svatbě :-/ Důvodů je několik, ale včera mě dorazila, když mi řekla, že na její svatbu nebudou moct děti...načež jsem jí odvětila, že já teda bez těch svých rozhodně nepřijdu, a ať si tedy najde jinou svědkyni a ona řekla, tak snad je taky někdy můžeš odložit, ne?! :-O Jako by šlo o nějakou věc, nebo co... A mě to docvaklo...tahle holka není ta kterou jsem znala dřív, a i když se mi z toho chce hnedle brečet, tak jsem si prostě jistá...jí na své svatbě nechci...a teď úplně nevím co s tím, protože je mi jasné, že v momentě kdy to vyslovím, bude po všem, a já mám tolik hezkých vzpomínek... No a navíc ten můj truhlík stále ještě nenašel odvahu oznámit synovy, že se bude ženit a čím je to blíž, tím větší mám pocit, že to mladej nepobere :-/
Odpovědět
@pupickova jj, to si pamatuju, že se řešilo, že jste se od mládí vlastně neviděly. Ale jestli je to takhle.. radši jí to řekni hned. Protože upřímně, je moc hezké, že máš krásné vzpomínky, ale když budeš udržovat tenhle "vztah" s úplně cizí osobou, tak si myslím, že si je spíš zkazíš. Takhle to utneš hned a zbyde ti to hezké a nestačíte se nějak víc pohádat a celé to úplně pohřbít... já vím, že i tak se teď asi nerozejdete úplně v dobrém, ale asi bych to zbytečně neprotahovala.. :-| Mno a to samý asi i s tím synem... to s tebou souhlasím, na vyrovnání se s něčím je lepší vždycky víc času, než míň...
Odpovědět
@hannnahs Já jsem jí prvně holila nohy :-D Psaly jsme spolu zamilovaný dopisy klukům, měli jsme tajnou řeč, kterou jsme si psaly dopisy, aby si to naše matky nemohly přečíst...kdykoliv byl jakýkoliv problém, byly jsme tu jedna pro druhou...pak přišlo těžší období a 10 let jsme se neviděly...a najednou...je to cizí člověk... No fajn...a už tu bulim jak želva... :-/ Co jí asi tak řeknu? Promiň, ale na mojí svatbu nejsi zvaná? Důvod? No protože jsme se obě změnily... Uf!!! To bude chtít víc než jednoho panáka...
Odpovědět
@pupickova :-( já vim no.. měla jsem taky dvě takové kámošky a dneska je to prostě úplně jinde.. s tou jednou už se ani nezdravíme.. ani nevim, jestli je to tim, že mě nepozná, nebo tim, že prostě nechce.. O to je to složitější, že ona s tou tvojí svatbou počítá.. ale tohle bohužel asi nejde vyřešit úprkem, že bys jí nic neřekla, a počkala, jak se to vyvrbí.. já bych taky nevěděla, jak jí to říct, protože i ten důvod, i když je dost pádnej, tak člověku najednou připadá takovej blbej, viď?
Odpovědět
@hannnahs přesně tak...ten důvod je fakt "ubohej" a navíc mám pocit, že ona to tak necítí, což vůbec nechápu... Asi se opiju, zavolám jí, popláču si a do srpna snad bude dobře...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no na šaty jsem taky zvědavá, nerada bych z toho měla nějakou depku.:) pamatuji si horor s maturitními šaty...:D No pak povyprávím, měla jsem jít tenhle týden, ale skolila mě angína, jsem ráda že žiju.:Duž jsem zapoměla jaká je to potvora, takže z tohoto týdne se vše odkládá.:( hm... jinak taky mám takovou kamarádku, jde mi i za svědka, je totálně upřímná což máš pravdu se v dnešní době moc nevidí..:)a měli jsme jít spolu vybírat šatičky i s mojí mamčou a ségrama...:) ale... no já budu v pelechu.. předávání kytičky? já si vůbec neumím představit jak má takový den probíhat... ne probíhat ale začít.:) vůbec nevím budu si muset nechat poradit.:) jak to tedy budete mít? jak to máte naplánované?:))) to me mrzi kdyz do toho vidis je to vzdycky trochu horsi, dneska uz se kazdej z oskubanim smiri, ale kdyz vis ze to jde udelat jinak, nechce se ti na to pristoupit, tomu rozumim.:) my se mozná nakonec taky jeste budee presouvat, nechame tam udelat jen obrat a obed a pak se uvidi.:) pomáhá ti s tím někdo? protože já najednou zjistuji ze je to vazne docela tezke.:))))no ja si jdu zas lehnout na chvilku jak na to tak koukam vsude to mam podtrzene cervene.:D sama chyba, promin..:)))
Odpovědět
@pupickova to je zvláštní no.. ale třeba je takhle zvyklá jednat s lidma a nepřijde jí, že by s ní třeba nesouhlasili nebo tak.. Asi to fakt bude chtít panáka.. Uvidíš, jak se budeš cítit, jestli se odhodláš si to vyřikat z očí do očí, nebo zvolíš telefon. Já teda strašně nerada telefonuju, ale v tomhle případě bych možná i ten telefon zvolila :-| je to tak trošku míň osobní, ale co už.. @ji2llka tak snad budeš brzy zdravá! Angína je pěkná mrcha, tu jsem měla jen jednou a ještě jako příznak mononukleozy a stačilo mi to :-p No já nechci aby mi ženich viděl při přípravách tak ho radši zaměstnám tím, že pojede pro kytky :-D a předá mi jí asi venku, než budeme odjíždět, ale jinak taky nemám tucha, kde kdy přesně a jak, jestli v soukromí, nebo na "veřejnosti" :-) Jinak na tu restauračku, copak to, že by se mi nechtělo na to přistoupit, problém je i v tom, že prostě na to nemáme, takže neni nad čím přemýšlet.. protože zadlužit se na svatbu, nebo za ní dát celoživotní úspory, to fakt není náš sen :-N Se svatbou jako takovou mi nikdo nepomáhá. Respektive jsou takové části: třeba šaty, to pomáhá mamča a jedna kámoška, v den D bude taková koordinátorka moje svědkyně, ta se na to už strašně těší :-) spoustu věcí řeším samozřejmě s drahou polovičkou, jenže to je nejdřív musim vybrat já, pak už je to jenom taková porada :-N takže vesměs je to všecko na mně, plus sem tam něco jsou takové ty porady, někoho sebou vezmeme na jednání s restaurací a tak, podle toho, jak se lidi znají a podobně. Ale že bych vyloženě měla někoho, komu zadávám požadavky na plnění, to vůbec :-) ale já jsem ráda, jsem taky organizační typ. Takže já bych třeba nesnesla mít někoho, kdo se mi postará a vymyslí dekorace a tak.. kdepak, to já musim sama x-)
Odpovědět
@hannnahs jsem srab....nevím, jestli to zvládnu osobně :-( Spíš ne než ano... A to jsem navíc blbka drahoušovi řekla, co si o ní myslím, jaká je a jak se chová, a on jí teď nějak nemůže přijít na jméno... Vůbec mi to nedošlo, když jsem s ním o ní mluvila...a teď bych si s chutí nafackovala.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pupickova No nezávidím ti to... ale asi bych našla tu odvahu a řekla jí to. Vypadá to, že máte toho mezi sebou dost nevyřčeného a potřebovalo by to pročistit vzduch... :) A je jasný, že je jiná, lidi se prostě chca nechca mění, mění názory tak se kehce stane, že si po 10ti letech nemáte co říct... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova držím palce a souhlasím s @hannnahs, že byste si to měly vyříkat co nejdříve...Tobě se uleví a ona bude mít čas si to v hlavě taky urovnat...buď si to vyříkáte a bude to zase dobré (i když třeba ne hned, do svatby čas se zase usmířit) nebo to nedopadne dobře, ale tím pádem Ti za to ta holka nestojí a vyřeší se tím i její případná účast na svatbě...asi bych se s ní sešla (nebo tedy ten telefon) a řekla bych jí, že mám pocit, že se něco změnilo, že to mezi váma není jako dřív a řekla bych jí své pocity a obavy...stejně tak vyslechni i ty jí a uvidíš...
Odpovědět
@lamorgaine když to neřeknu, tak se to dřív nebo později provalí samo...a navíc tedy bych si asi tu svatbu zrovna neužila... :-/
Odpovědět
@janina_sun děkuju :-) Nejradši bych zalezla a do svatby chodila kanálama, nekomunikovala s ní a doufala, že nepřijde...ale takhle to fakt asi nefunguje :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova myslím, že když to tak cítíš ty, bude to ona cítit stejně... třeba je jí to blbý to říct tobě... pozvala bych ji na vínko nebo kafe a v klidu to s ní probrala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova možná Tě překvapí...třeba v sobě taky má věci, které se Ti bojí říct a tím, že vyčistíte vzduch se to jen zlepší...a nakonec budeš ráda, že jsi tu odvahu našla...a když ne, nemáš co ztratit...
Odpovědět
@lamorgaine já už se tolikrát odhodlávala že jí řeknu...a vždycky jsem na poslední chvíli vycouvala...jenomže včera se mě dost dotkla...jasně, ona nemá děti, tak je trochu jinde než já...ale abych je "odložila"? Vyznělo to fakt jak když mluví o nějaký ne moc cenný věci. A pak jsem přemýšlela a přemýšlela... A teď mi asi praskne hlava jak mě rozbolela...ááách jooo
Odpovědět
@janina_sun kdyby se dalo nějak začít od začátku...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím vás holky,zařadila jsem se k vám už minulý týden,ale nějak vás nestíhám :-) .pupickova-souhlasím s holkama,že by jsi to měla vyřešit co nejdřív,já mám něco podobného s mojí švagrovou ona mě pomlouvá kudy chodí,tak se chystám říct bratrovi,že ji tam nechceme.Bratr mě má navíc vést k oltáři,tak budu jen doufat,že se neurazí s ní a že přijde.Musíme myslet na to,že je to náš den a ne že pozvu někoho,kdo mi bude přát to nejhorší.Chceme si to všechny užít,tak musíme dopředu minimalizovat případné konflikty. Jinak se nám přípravy také pohnuly máme místo hostiny-domluvili jsme se ,že budeme mít oddělený bar kde bude pití jenom pro nás,tak se snáz uhlídá,aby se na účtu neobjevily věci co jsme neobjednali.Mám kadeřnici,kosmetičku,fotografa,cukráře a v pátek jsme absolvovaly kolečko po Karlových Varech a mám šaty.Zkoušení jsme si s holkama moc užily,sice na konec mám šaty které se ůplně liší od mých představ,ale zase jsou z úplně nové kolekce od La Sposa za super cenu.Teď se pustíme do oznámení.Jinak už aby bylo jaro!
Odpovědět
@lenkapej Ahoj a vítej! Děkuju, za podporu, tak trochu mám pocit, že ta vaše situace je snad ještě horší :-/ Ale máš pravdu, je to náš den, a nikoho kdo ho bude kazit tam nechceme!! Ty jooo koukám jak jsi rychlá...jsem těžce pozadu teda....už na mě zase jde hysterie :-D
Odpovědět
@pupickova nemá cenu se fackovat ;-) komu jinýmu bys to měla říct, než nastávajícímu? Prostě to tak je, není důvod si hrát na to, jak je všecko v pořádku.. Na druhou stranu, aspoň máš další podporu v tom, to udělat co nejdřív.. ber to z té lepší stránky. Rozhodně si nemyslím, že to byla chyba mu to říct.. ;-) @lenkapej téda, to už si toho stihla hodně :-) z těch šatů si nic nedělej, moje představa se taky diametrálně liší od toho, co jsem nakonec vybrala. ;-)
Odpovědět
@hannnahs nechtěla jsem aby jí neměl rád...ona není špatný člověk...jenom je prostě jiná a už si tak nerozumíme, nebo spíš já nerozumím jí...vůbec.
Odpovědět
@pupickova tak to on to určitě tak i nebere.. jako že by asi nějak nenáviděl. Ale fakt si dej panáka / panáky a zkus to vyřešit.. aspoň tě to nebude takhle užírat. Holky tu mají pravdu.. bůh ví, co ona si myslí, třeba ti fakt taky nechce něco říct. Teď obě sedíte doma a přemýšlíte, jak se z toho dostat, nejlíp, abyste se nemusely vůbec potkat.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máš moc krásné šaty Hani a moc Ti sluší.Já jsem zatím fotky nebudu dávat,protože se moc nepovedly,všechny šaty na nich vypadají hrozně.Mám strašně širokou sukni a čtyřmetrový závoj,tak se to všechno nevešlo ani do záběru.Až je půjdu přezkoušet,tak fota přidám. S příravami jsme hnuli teprve minulý týden.Ono se toho s 18 měsíčním synkem moc stihnout nedá,ale náhoda nám přála a také volný termín ve vysněmé restauraci(Poštovní dvůr ve Varech)nabízeli nám tam udělat i obřad,v krásném sále,ale já jsem patriot ke svému rodnému místu,kde máme hrad i zámek,navíc sama tam i oddávám,tak by to bylo divné mít svůj obřad jinde.Největší práci nám dal fotogfaf,volný termín měl až pátý oslovený.Už jsme si z toho dělali legraci,že to bude nakonec fotit ženich a já nás budu oddávat. :-)
Odpovědět
@hannnahs večer to zkusím... a neboj, že bych vám hned nedala vědět jak jsem pořídila ;-)
Odpovědět
@pupickova tak držím pěsti!!! Tfuj tfuj pro štěstí :-) asi to nebude hned všechno ok.. ale snad časem aspoň trošku lepší.. @lenkapej moc děkuju :-) waaauuu teda 4 metry to je síla.. já jsem zkoušela dlouhou vlečku, ale ty šaty už byly dost těžké.. ne teda že u těch vybraných by byla zrovna nějaká krátká :-N ale ještě se to dá. I když do záběru se nám nevešla taky :-D Tak to jsem zvědavá, až to pak vyfotíte, jak ty tvoje šatky vypadají :-) Tak to byste měli dobrou svatbu, takhle každej za někoho zaskočit :-) ale věřim, že už to bylo horší někoho teď sehnat.. a ještě s mimčem, to já obdivuju :-) já si to moc nedokážu představit :-)
Odpovědět
@hannnahs děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova tak se drž a hodně štěstí !
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?