Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@mariapaterova vítej! @lamorgaine ááááá ty jsou dokonalý!! Jak to děláš že tam nemáš tu špičku nahoře? Já tu třískala plechem o kuchyň, div jí neupadly dvířka a špičky jsou stejně :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Se ti zdá, jsem si na těch tvých žádný špičky nevšimla 8-)
Odpovědět
@lamorgaine jsem vybrala ty nejhezčí, ne?! Přece tu nebudu prezentovat nějaký kriply! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mariapaterova Vítej :-) @lamorgaine Nádhera!
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Janinko tady je ta levandulová s růžema
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Teda Jani,tak to je první pořádná a krásná kytice z levandulí !! ;-) jinak samá košťata :) ale tahle moc krásná!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Ahoj, no hlavně v poklidu :-) Ta kaplička je krásná, žádnou svatební hudbu, ale nějaký svoje zamilovaný písničky :-) Jen s lidma co máme rádi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun To je jediná, která se mi z levandule líbí :-) ...na to, jak levandulku miluju, tak na pěknou svatební kytici jsem kromě téhle fakt nenarazila :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za přivítání a všem vám gratuluji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já už jdu fakt žehlit :-D .......ale ještě jeden dotaz z nostalgie.....až se všechny vdáme, to už tady nebudeme trávit celé hodiny a to už si nebudeme psát....? Jsem si na vás zvykla...
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 třeba se pak postupně přesuneme na Koníka ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vsem dlouho jsem tu nenapsala,ja jeste zadnou kytici vybranou nemam nevim,ale zadna me zatim nenadchla tak,ze bych rekla tak tu chci mit :-)) jinak uz tak vsechno zarizene mam.Budeme se zrejme slazovat do fialova musim to jeste s nasim provoznim s Terlicka vsechno doresit,protoze ti nam delaji dekoraci a vyzdobu.A pak si budu vyrabet i svoje svatebni oznameni,ale to me porad muj pritel uklidnuje,ze mame jeste spoustu casu.
Odpovědět
Článek se načítá
@estrellita86 víš žš už mě to taky napadlo? Mi bude smutno... :-( @janina_sun na koníka, jo? :-D To nevím, @lamorgaine má dětičky už tři, já dvě ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 No to mě taky už napadlo :-( ... @janina_sun na jakýho Koníka? Mořskýho? To by mohlo být zajímavý :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... to je dobře, že jste nic nenakecaly a nemusím trávit dopoledne dočítáním :-D Doufám, že jste měly všechny krásný víkend!
Odpovědět
@estrellita86 u nás byl víkend naprosto úžasný a bezkonkurenční ! Bych si ho klidně zopákla :-) a co u vás?
Odpovědět
Profilova fotka
Také zdravím a krásný den přeji :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, ptala jsem se koordinátorky, kdo všechno by měl mít vývazky...a mají je mít vážně jen svatebčané, takže fotograf, kameraman, kapela a tak NE! :-)
Odpovědět
Dobré ráno srpnové nevěsty. Ujasnili jsme si přes víkend barvu svatby modrá-žlutá, jenom někam musím propašovat moji oblíbenou lila barvu. Kytka bude jakou mám v profilu, svatební šaty - pořád uvažuji o objednání v zahraničí. Teď vyrábím svatební křížovku a pexeso.
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 No tak vidíš, dobrá zpráva :) každopádně, fotografům já je dám, aby si všichni mysleli, že jsou z rodiny a tvářili se normálně :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky sháním koordinátorku jen na svatební den, můžete někoho doporučit? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co takové blbinky jako bublifuky a jednorázové fotoaparáty? Budete mít...?
Odpovědět
koukám, že koordinátorky se docela rozjely :-) asi to není k zahození mít někoho, kdo si to celý ten den "pohlídá", škoda, že nejsou zadarmo :-D @estrellita86 my budeme dávat taky jen svatebčanům, a to asi ne všem ještě.. vypadá to na nejbližší rodinu, a pár kamarádů, kteří se sejdou před obřadem u nás doma. Jinak bublifuky budou, nejsem si jistá jestli u našeho zámku jsou vůbec povolené nějaké lístky, rýže apod. Ale jednorázový foťák nebudeme mít. @lenda26 mno k modré a žluté jsem zvědavá, jak se ti povede ta lila barva :-) a jako samostatná ti neprošla?
Odpovědět
@hannnahs Neprošla.
Odpovědět
@lenda26 je to škoda... ale všechno je to holt o kompromisu.. já jsem původně taky myslela, že budu mít úplně jinou barvu svatby... ale jediný, na čem jsme se shodli, je jediná barevná kombinace, takže jsem se pak ani nepokoušela to nějak měnit, radši :-D
Odpovědět
@hannnahs Kompromisy musí být.
Odpovědět
Holky, nevíte o někom, kdo by nám pronajal vetrána na svatbu. Partner miluje stará auta a toto by bylo pro něho překvapení.
Odpovědět
@estrellita86 @lamorgaine @hannnahs @lenda26 Dobré ráno děvčátka! :-D Jaký byl víkend? U nás...no...zvláštní řekla bych :-D Vývazky mě potěšily, já už je mám koupené stejně jenom pro hosty :-D Koordinátorku jsem už pořešila, nikomu nic platit nebudu, jedna známá, kamarádka mojí ségry svatby miluje, navíc se zná s celou naší rodinou, se toho ujme, bude vítat hosty, zapíchá do nich vývazky, odvede je na pokoje, po obřadu je dovede na hostinu, kde je donutí se orazítkovat na strom...prostě velká pomoc pro mě, a pro ní radost že bude na svatbě :-D
Odpovědět
@pupickova Dobré ráno, víkend byl super.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?