Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Pošlu pošlu, stačí říct :-D
Odpovědět
@estrellita86 brala bych bílý...bez váhání ;-) @lamorgaine jsi dobrá! nechceš mi ten tvůj jídelníček napsat? :-)
Odpovědět
@estrellita86 odkud já to jenom znám? Já taky strašně dlouho nežehlím, až je toho pak ooobr hromada :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Jsem nahlodaná, že bych je hned objednala :-D ale znáš to...potřebuju vaši odbornou radu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Klidně, ale je to dělaný mně na míru, tak nevím, jestli ti to pomůže :)
Odpovědět
@estrellita86 chápu...já se o těch brčkách taky musela poradit! :-D
Odpovědět
@lamorgaine a na kterou? Výšku, nebo šířku?! :-D :-P :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Objednej jen ty bílé a místo myrty šup jednu větvičku tý tvý levandule, to by bylo úžasný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a ještě jeden z mých blbých dotazů :-D ...ty vývazky mají být pro všechny, kteří jsou na svatbě? Myslím tím kapela, fotograf, koordinátorka atd atd.....abych věděla kolik jich objednat...určitě to je všem úplně jasný, jen já se zase ptám, že? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Moc gratuluju k takovým krásným výsledkům :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova U mě je to jedno, jsem asi metrická :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Děkuji :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@lamorgaine tak to mi to sedne! Já mám taky asi metr na výšku a asi metr na šířku! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova jej tak tomu říkám pech... já ho naštěstí mám doma skoro každý večer, celý týden se těším na pátek a nakonec jsem doma s kočkou a on jede za tátou a babičkou a přijede ráno.....ale prý bude snídaně do postele :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě ten můj chlap zase dneska dostal..na Valentýna mi oznámil, že má ještě jedno překvápko, ale že bude až v pátek....a dneska přinesl dort ve tvaru srdce, na něm z marcipánu moje fotka s naším Samuelkem, když mu bylo půl roku a nápis "moji miláčci"..........................umíte si představit ty slzy jak hrachy, které mi hned vytryskly, že? :-)
Odpovědět
@estrellita86 a už mě neštvi s těmi tvými dotazy!!!! Já například mám vývazky jen pro hosty...tak jestli tu někdo řekne, že se dávají i foťákovi a tak...tak mě pěkně nakrkneš! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova tak výborně, já ti to zítra oskenuju a pošlu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Tak ty 2 navíc snad už spíchneš sama ne? :-D protože podle mě by je měli mít všichni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova No jo to si nemůžu vzít na triko! :-D Tak dělej, že ten dotaz nevidíš a následný odpovědi taky ne :-D Ale tak doufám, že to má být jen pro svatebčany, páč se mi nechce zase tolik utrácet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Ježiši tak to jsi nepotěšila ani mě ani @pupickova :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít velkou kapelu....plus fotograf, kameraman, koordinatorky asi dve...takze k tem svatebcanum jeste tak 12-14 vyvazku navic..tak nevim...asi jich teda vezmu vic..
Odpovědět
@lamorgaine děkuju :-* Já a spíchnu??? Ty jsi byla dlouho na sluníčku?! :-D @estrellita86 no a jsme v pr***! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a můj drahouš neví co je vývazek a na co je a proč by měl být a proč ho JÁ CHCI...]-( Tak jak mu politicky vysvětlit, že budou? Zase je budu muset objednat a za měsíc ukázat, jako že už je máme dááááávno doma :-D :-D jsem zjistila, že u nás tohle funguje :-D :-D Nic, jdu fakt žehlit!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Kapele bych nedávala, ale foto, kamera jo a koordinátorkám bych dala paraple, aby je všichni poslouchali, jako je to s turistama v Praze :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Výborný nápad!! :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 tak udělej levandulkový...kousek levandule a je to :) mám je i v albu u levandulové svatby ;-)
Odpovědět
Jéééé paraplata jsou dobrej nápad!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak aj ja sa pripájam svadba bude teda ak všetko vinde 4.8.2012. no prýpravy ked neberem tie problémy s hudbou a kamerou a fotografom tak už máme všetko tak v celku hotové.ked už sme u toho neviete neikto poradiť foto,video a hudbu banskobystrický kraj??
Odpovědět
Profilova fotka
@mariapaterova Ahoj vítej mezi náma ženskýma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moje dnešní :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?