Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova metr dlouhá? tak třeba by se na něco mohli hodit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova určitě nepotřebuješ, ale určitě je koupíš :-D :-D bez toho nebudeš mít klidné sny :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme termín 31.8.2012 v Praze v Tróji v kaply sv.Kláry :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova ty je určitě spotřebuješ... ikdybys je měla rozstřihat na krátký :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@eiram2010 Ahoj, vítej zde mezi námi :)
Odpovědět
@luckaraj @janina_sun @lamorgaine dobře holky, tak jste mě ukecaly, zítra pro ně skáknu :-D @eiram2010 Vítej a užívej plánování :-)
Odpovědět
@eiram2010 taky tě tu vítám! a hezké plánování! :-) už máš nějakou další představu, jak by měla svatba probíhat? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) @eiram2010 vítám tě mezi námi :-) @pupickova makronky vypadaji úchvatně!! šikulka jsi :-) a pro brčka samozřejmě zítra musíš!! :-D
Odpovědět
@pupickova Jsi šikovná.
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Je to 3 měsíční dieta, moje tetka jí držela zhubla 8 kilo a dost centimetrů (přes stehna 9 cm)...mám jí v mailu a dokonce jsem si jí i vytiskla - teď jen začít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hurááááá máme konečně zaplacený obřad :-) Musím říct, že to byla fuška....ještě, že ty úřady máme jinak bych vůbec nevěděla co je stres :-D A díky mému miláčkovi máme zamluvené i prstýnky :-)
Odpovědět
@estrellita86 vypadaly! Oni se na to vrhli jak kobylky! :-D @kacatkokatka ta dieta...to je taková ta jak smíš určité dny jen určité potraviny? @lenda26 :-) dík
Odpovědět
Článek se načítá
@pupickova Nemáš za co.
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova no defacto jo, každý den ovoce a zelenina a k tomu maso, těstoviny, apod...
Odpovědět
@kacatkokatka já někde četla dietu, kdy se jeden den celý sní jíst i sladkosti...čokolády, palačinky, zmrzliny...cokoliv...prostě super! :-D Dávala bych si takový den 4krát týdně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mám pocit, že tady můžeš k večeři kousek dortu nebo tabulku čokolády.... :-) Já osobně jí chci začít držet od pondělí :-D
Odpovědět
@kacatkokatka já na diety nemám :-( Jsem měkota a jak mám na něco chuť, tak si to prostě musím dát... Ale našla jsem způsob jak zhubnout :-D Od té doby co jsem začala cvičit jím jenom "hnusný" jídla...prostě ty, co mi normálně nechutnají, tak toho nesním tolik a docela to funguje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Jsem to samé, ale chtěla bych to vydržet :-)
Odpovědět
@kacatkokatka Motivace je veliká, co? :-) Já celý život nadávám jak jsem tlustá a teprve teď jsem se donutila k pohybu, a ono to funguje :-) Pomalu, ale jde to.
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova To mi povídej, hlavně jsem si - teda jen po netu - vybrala šaty a mají je jen ve velikosti 36 a 38 a já jsem 40-42 :-( ale taky se snažím :-)
Odpovědět
@kacatkokatka oni si nás vezmou i oplácaný ;-) Ale je fakt, že to člověk dělá pro svůj pocit...kdo nechce být v den D nejkrásnější? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jdu žehlit :-( hodila by se mi dnes opět paní na žehlení od @lamorgaine :-D
Odpovědět
@estrellita86 můžu ti dovalit i ty moje 4 koše?
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova to máš pravdu :-) já doufám, že pro ženicha budu nejkrásnější a ne jen v den D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Ty jo neblbni, mě se zavírají oči a přemýšlím, jak zvládnu vytáhnout želící prkno, natož u toho zase strávit hodinu ....tvoje 4 koše by mě jisto jistě zabily :-D :-D
Odpovědět
@kacatkokatka :-) ono to taky nejde vždycky ;-) já zrovna teď mám už 3 dny neumytou hlavu a přijel mi zase po týdnu, ale zablokovaly se mi zda, takže nezvednu ruce....ráno jsem se česala v posteli v leže ... :-/
Odpovědět
@estrellita86 tak nic nooo...ale jsem myslela, když už budeš mít to prkno venku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky napadají vás nějaký originální vývazky, kromě klasiky v podobě stužek? A jestli ne, tak myslíte, že by bylo blbý, kdybych ty vývazky měla jen bílé? Jako k mé levanduli se samozřejmě nabízí ta fialková, ale já našla jedny čistě bílé a ty se mi prostě líbí nejvíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Tak já jsem za ten týden, co jedu podle jídelníčku sundala 2 kila a 6cm přes břicho a 2 cm stehna. Asi jsem musela být ještě zavodněná po porodu, protože jsem fakt šíleně splaskla, jupííí :-D ... Ale jídelníček dodržuju, musím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova :-D :-D :-D bojuju bojuju, jestli ho nemam nechat v klidku byt na mistecku, kde si hovi uz pres tyden :-D ...ale zitra jedeme na vikend k mamce a uz fakt nemame co na sebeeeeee :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?