Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@estrellita86 http://www.vyrobakeramiky.cz/jmenovky..., měla je kamarádka.
Odpovědět
flickr.com/photos/candywarehouse/5019302206/lightbox/ tohle je krááásný! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Tak se vydej do lesa na procházku a sbírej kamínky a sama si to na ně napiš, což? Spoj příjemné s užitečným... pokud možno počkej do jara :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 Jééé to vypadá krásně :-) Cena už tolik ne, ale budu o nich uvažovat! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a jak se vyrábí bonbóny??? Co Pupíku? Urob si sama :-D :-D :-D ... jdu to hledat :-D
Odpovědět
@lamorgaine těžko :-( já už koukala a to teda nedám :-/
Odpovědět
@lamorgaine http://www.dobra-kucharka.cz/sladke-r...
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Noo to právě nevím, ještě jsem to nezkoušela, ale psala jsem si tady s jednou holčinou, která si právě kamínky nasbírala sama a nešlo jí na to nic napsat...asi to chce vychytat dobrý kamínek a dobrý písátko :-D Ještě jsem našla malé tabulky ve tvaru srdíčka na kolíčku...ty mám taky v záloze, pokud nebude nic lepšího....
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 musí být dost placatý :) a jde to napsat akrylovma barvama, ty se nesmejí :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Teda to vypadá úžasně...to máš co dělat, abys tolik žluťásků sehnala :-D :-D Mimochodem holky do čeho byste ty bonbony daly? Máte tyhle dozy? Já jsem se včera musela strašně ovládat, abych je neobjednala :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Děkuju za tip! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 To musím vyzkoušet :) maršmelouni se mi líbí :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@estrellita86 já vim...ale seženu! :-) Musím! :-D Dětičky budou nadšený a já to chci na ty stoly!!! :-D Ty dózy nakoupíme :-D U mě to asi jistí ikea, tam je pokladů... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Jo Ikea je kouzelné místo na utrácení za přijatelné ceny :-D
Odpovědět
@lamorgaine Jste nadšenci, já nevím, kde na to brát čas. Já večer dorazím z práce a jsem úplně k.o. A o víkendu makáme na rekonstrukci domu a zahrady.
Odpovědět
@lamorgaine maršmelounů od jojo sežeru na posezení dva pytlíky! :-D @estrellita86 já teda nevím...já tam vždycky nechám děsný prachy! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Já taky, ale když si spočítám, kolik bych za stejný věci nechala jinde....radši nepočítat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 však v pohodě, každý má něco :) , já jsem doma na mateřské, ale teda ne že bych se nudila s těma svýma dětičkama, někdy jich mám ááááž nad hlavu :-) Ale tohle mě baví, zkoušet nový věci, tak proč ne a ještě k tomu nějaký dobroty? To ani nedutá ani jeden z nich a čekají co za laskominu z toho zase vyleze :-D :-D :-D takže mám na tyhle svý hokusy pokusy klídek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova No vidíš, tak odteď si je můžeš doma vyrábět, aby ses nenudila :-D :-D :-D a holky budou nadšený :-D
Odpovědět
@lamorgaine Asi se taky na něco vrhnu... budu dělat originální dárečky pro maminky jeden už mám, teď dodělávám druhý ( místo dortů).. počkej hodím odkazy.
Odpovědět
@lamorgaine holky to nejedí :-D A dělat je nebudu, protože tak dobrý jako kupovaný nikdy neudělám! :-D A vůbec, přestaň mě furt lámat na takový věci...hubnu..pamatuješ?! :-D
Odpovědět
@lamorgaine Jeden už mám vyšitý, teď dodělávám ten samý. http://www.prag-info.cz/_shop/Ubrus_L...
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Já taky hubnu pamatuješ? Nejím to :)
Odpovědět
@lamorgaine tak mě to sakra nauč, né?! :-D Když něco uvěřím, upeču, udělám...tak si to taky sežeru!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Ahojky, o jednom napadu jsem slysela..ale zaklad je porad papir.. znama pry mela pouzity korkovy zatky, narizly a do nich nastrkany karticky s jmenovkama.. nebo zkus usit latkovy ubrousky a na to textilnim fixem jmeno.. maji ted uzasny fixy ... mela jsem jeden, kdy se napis pak fenoval nebo dal do trouby a nafouknul se. a jeste jeden napad... narezat "platky" uzsiho kmene nejakyho stromu a na to napsat fixem.
Odpovědět
Profilova fotka
@saraha1 Děkuju moc, to zní skvěle :-)
Odpovědět
no...na chuť super...ale ty tvary musím nějak vychytat, navíc teda musím koupit přímo tu mandlovou mouku, tohle je prostě hrbolatý...
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova @lamorgaine holky, jste fakt šikovný !!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem dneska zvládla udělat tolik věcí že mám radost :) brčka s vlaječkama , kapesníčky na slzy radosti :) juchu :)
Odpovědět
Holky u nás u Vietnamců mají žlutá brčka...asi metr dlouhá...myslíte že je potřebuju? :-) @janina_sun se asi budu červenat :-D @luckaraj šikulka!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?