Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Já budu mít právě výzdobu stolů řešenou jinak, kytky zvadnou a vyhodí se... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova jj, právě...ty stoly "sežerou" nejvíc...tak uvidím...a vy plánujete na stůl tedy jen ubrousky, organzu a jinak nic?...já pořád váhám, co tam všechno dát... :D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine no, jelikož mám levanduli, tak mě ještě napadlo jí dát do nějakých hezkých květníčků...ale zase se bojím, aby nebylo "převoněno" a umělé se bojím...no, budu muset něco vymyslet :)) a nebo se dá prostě jen barevná organza a dozdobí se to svíčkama a tak...to je děs - jak začnu přemýšlet, tak jsem čím dál tím víc nerozhodná :-D :-D
Odpovědět
@janina_sun přesně jak píšeš, k tomu nějaké svíčky, citrony, a spousta sklenic plných bonbonů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova mňam :D to máš hezky vymyšlený!! x-)
Odpovědět
@janina_sun no akorát bude trochu problém sehnat tolik jenom žlutých :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova tyhle jsou boží: http://www.svatba-eshop.cz/svatebni-b...
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova http://www.maminsen.cz/medove-bonbony... nebo http://www.maminsen.cz/citronove-bonb... ono to půjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Já budu mít ve velkých vázách takové ty gelové bobtnací kuličky a na nich svíčky a organzu a určitě ještě něco malýho vymyslím :-D
Odpovědět
@janina_sun jéééé....dík :-) Hned si to ukládám, to koupíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine taky super nápad....jsem si říkala, že bych dala do válcovitých sklenic nebo váz kamínky nebo vodu s květama a nahoru ty plovoucí svíčky, ale zase si říkám, když tam budou mít lidi pití ve skleničkách, aby se to v tom množství skla neztratilo...budu si to muset nakreslit a doma vyzkoušet..jinak to snad dohromady nedám :-D
Odpovědět
@janina_sun musí to jít! Potřebuju jich hooodně :-) Chtěla jsem i třídit lentilky, ale to nakonec asi nedám... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janina_sun Se právě taky chystám kresliit, už mám tu hlavu tak přeplněnou svatbou, že už si neumím představit snad ani ženicha :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Chacháááá, tak neee, nevěsta, ale Popelka :D nebo zajdi do lékárny, tam mají taky spoustu bonbonů, balených v barvách...a budou i zdravé...jen se Ti nesmí hosté "předávkovat vitamínama" :D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mě se zase strašně líbí takový ten candy buffet, to bych chtěla! Ale máme dvě ALE ....za prvé, aby se to sladké snědlo...a za druhé taky sehnat bonbony :-) ty jak posílala odkaz @janina_sun , tak jsem na těch stránkách koukala minulý týden na růžové, do těch bych šla :-) ale mají tam trvanlivost psanou jen do srpna 2012, tak to nevim nevim :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 já se zase bojím, že na candy koutek se děti vrhnou takovým stylem, že za minutu bude po candy koutku :-D :-D a ještě budou remcat rodiče a dostanu přednášku o zubní hygieně :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo a holky hoďte mi nějaký tip na zajímaví jmenovky, všechno kromě papírové klasiky.... Já chtěla kamínky, které jsem měla tři týdny objednané...a předevčírem mi napsali, že už nějsou skladem ani u dodavatele a nebudou...grrrrr...já se na ně tak těšila!! Nikde jinde jsem nic podobného nenašla..tyhle byly takové přírodní bílé, nevyleštěné úplně do lesku...někde jsem viděla bílé lesklé oblázky,ale to už nebylo úplně ono :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun :-D :-D tak tahle varianta mě nanapadla :-D mě se to taaaak líbí já to chciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun A chlap mi to kupodivu odkýval, páč on bonbony miluje :-D :-D
Odpovědět
@janina_sun :-D třeba by bylo pak veselejš :-D hele, takhle nějak...plný stoly....
Odpovědět
@estrellita86 Keramika?
Odpovědět
@estrellita86 já dám ty bonbony právě na stoly místo candy bufetu, ten bychom asi už neměli kam dát, a zároveň tím sfouknu výzdobu stolů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Taky chci....jen sehnat všechny ty pochutiny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova No já to místo výzdoby nechci, ale jinak ten sladký koutek prostě chci :-D
Odpovědět
@estrellita86 to půjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 nějaký konkrétní tip? :-) Taky aby to nebylo zbytečně předražené...už tak nakupuju milion blbostí, které nám celkový rozpočet pěkně navýší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Musí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 tak pozor na ženicha,aby to všechno nesnědl sám :D
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Spoléhám se na to, že bude mít na výběr maso a bonbony a v tomto souboji u něj stále ještě vyhrává maso :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?