Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@lamorgaine já ho chci každopádně :-) Se mi to jako památka líbí víc, než nějaký přání... Právě že jsem našla nějaký barvičky který by se daly použít, tak jsem myslela že to tu s váma prodiskutuju :-D @estrellita86 hmmm taky jsem je chtěla objednat...ale pak by mi nechutnaly ty domácí :-D takže mám upečené vzorky, zítra naplním a jsem strašně zvědavá jak se bude miláček tvářit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova nejlepší by byly barvičky od Wiltona a pak to celý sežrat :-D :-D :-D a na jedlý papír samozřejmě :-D
Odpovědět
@lamorgaine :-D taky řešení :-D Čím ty barvíš ty makronky? Gelovkama? Mě přijde že jsem tam tý žlutý dala až až a ta barva nic moc...
Odpovědět
@pupickova jakých novin?..vůbec nevim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Ne ne, mám tu nějakou českou barvu tekutou :) ani nevím, jestli je jedlá :-D
Odpovědět
@lennaaa neboooj, na to všechno tady přijdeš...strašný nesmysly a zbytečnosti...bez kterých se ovšem po tom, co je tady objevíš tvoje svatba neobejde :-D
Odpovědět
http://www.mima.cz/?page=dorty-svatebni - objednáno, a ještě http://www.fler.cz/zbozi/mini-dezerty....
Odpovědět
@lamorgaine a fakt se nebojíš to zkoušet na nastávajícím? :-D
Odpovědět
@lamorgaine Děkuji za tip na stránky fler.
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova To je velký riziko, že mi pak moje chutnat nebudou :-D Ale já to hlavne objědnala proto, že sjem chtěla vyzkoušet víc příchutí a doma budu ráda, když splácám aspoň jeden druh :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Na to dřív nebo později přijdeš, jeslti barva jedlá byla nebo ne :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 tak od thle paní, od které jsou ty mini dezerty mám makronky.....je moc milá a šikovná, fakt jsem byla dnes nadšená :-))
Odpovědět
Článek se načítá
@estrellita86 těch receptů je na netu tolik, že se nebojím, že bys neudělala příchutí víc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ale dnes jsem celkově měla fajn den...byla jsem teda zase u zubařky, ale jen na čištění zubů, odstranění kamene a domlouvaly jsme bělení zubů.......pak mi paní přivezla makronky.......mezi tím miláček vyzvedl nový kočárek pro našeho broučka, na který teď doma pořád čumím a jsem zamilovaná, je nádherný 8-) ...no a pak jsme jeli okouknout potencionální místo hositny (opět všechno měníme :-/ ) ...no a moc se nám to líbilo, tak tam jdeme ještě v úterý s koordinátorkou domluvit detaily.... takže vesměs pozitivní den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova ten sní všechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova no o recepty ani tak nejde, spíš o tu chuť to všechno doma dělat a v neposlední řadě taky čas....můžu péct jedině večer až malý usne...:-| a tolik druhů bych určitě neudělala.....postupně jo, ale najednou ne a já právě chtěla porovnávat najednou :-D :-D určitě se do nich ale taky pustím, moc mě to láká :-)
Odpovědět
@estrellita86 Jsem ráda, že jsem něco takového sehnala.
Odpovědět
@estrellita86 no tak to chápu...já zase řeším jak ty makronky skladovat? Budu muset péct dost dopředu a tohle fakt nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Ty jo nevim...jestli to jde zmrazit? Mozna jo...vím jen, že paní říkala, že naplněné vydrží 4 dny a musí se skladovat v chladu...
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Jdou zamrazit nenaplněné ;-)
Odpovědět
@estrellita86 @lamorgaine no parádní, tak musíme vyžrat mrazák :-D Plnění zmákne už potom den předem kde kdo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine @pupickova Holky díky! A "pupíčku", ty v té kalkulaci máš co všechno? Jaké kyti a i na stoly nebo jen pro Tebe, svědka, auta atd.?
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Nooo vidis to a problem je vyresen :-)
Odpovědět
@janina_sun kytici pro mě, pro máti, pro ženicha do klopy, 3 náramky pro družičky a 2 náramky pro svědkyně. Na stoly se díky "žrádlu" už nevejde nic a auta asi zdobit budeme umělýma (těch umělých slunečnic je všude spousta), jestli vůbec, vzhledem k tomu, že máme obřad v místě hostiny, zdá se mi to trochu zbytečné...
Odpovědět
@estrellita86 no vždyť si taky chrochtám blahem...to neslyšíš, nebo co?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova chrochty chrochty slysim :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun já v tom mám kytku pro sebe, svědkyni, maminky, družičky, ženicha a to auto, obě auta :-)
Odpovědět
@estrellita86 zamrazit se dá. Já od Vánoce mrazím cukroví .. snad do svatby vydrží.....
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine @pupickova já jsem měla jednu kalkulaci kolem 8tis....ale byla v tom právě kromě mojí kytky, kytky pro maminku a svědkyni, i aranžmá na stoly (celkem 5 menších + jeden náš delší stůl v čele) a nevěděla jsem, zda je to moc nebo ne... =-)
Odpovědět
@janina_sun no to sice zní jako velká suma, ale myslím, že na ty stoly fakt padne zatraceně hodně materiálu....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?