Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Co je doporučenej čas? Těch 15-20minut? U mě bylo 15 málo, pekla jsem myslím na 150? No já jsem akorát měla makróny, byly trochu větší :-D :-D :-D
Odpovědět
@beng mě jde jen o jedinou věc...potřebovala bych někoho, kdo bude schopný a ochotný zorganizovat hosty před a při obřadu, přivítat lidi, zapíchat do nich vývazky, seřadit je před obřadem, od obřadu je nasměrovat k hostině...a nechce se mi za to platit profíkovi 3 tisíce, když je to práce tak na 2-3 hodiny? Pak myslím už si každý ten zbytek užije po svém...
Odpovědět
@lamorgaine já právě nevím, já našla doporučenej čas pečení 10 minut při 160 stupních...
Odpovědět
@lamorgaine a taky by mě zajímalo, jak jsi udělala, že ti šly přilepit dvě k sobě? Já mám každou jinak velkou :-D To není ani puzzle, to je na první pohled vidět, že k sobě nepůjdou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova V tom receptu je to takto : Makronky pečeme 15-20 minut v předehřáté troubě na 140°C. Doba pečení závisí na velikosti makronek a vhodná teplota může být u každé trouby trochu jiná. Doporučuji si na menší kousky pečícího papíru udělat pár testovacích kousků a zkusit najít tu správnou teplotu a čas pečení právě ve vaší troubě. Ty testovací jsem dělala, ale jak nebyly odleželý tak prdly nahoře :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Jo a záhadným způsobem byly tak nějak cca k sobě :), jsem se snažila :-D
Odpovědět
@lamorgaine já dělala podle tý Lucie, první plech vypadá luxusně, neprasklo nic, první jsem ochutnala a dobrý :-) Ještě udělat krém a slepit...slepit ty velký s ještě většíma a malý a ještě menšíma :-D Já je nechávala odležet asi hodinku, tak snad to bylo dost :-)
Odpovědět
@lamorgaine jis děsně šikovná...to ty moje nejsou ani cca! :-D
Odpovědět
@lamorgaine cha....nepraská vůbec nic a tenhle plech jsem teda nechala trochu dýl a je to spíš oranžový než žlutý :-D Akorát mi nahoře zůstaly takový špičky, ale s tím plechem jsem fakt mlátila o kuchyň jak vzteklá! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Tak já zkusím tyhle čokodruhý taky podle tý Lucie :-D
Odpovědět
@lamorgaine :-D tak pak podej hlášení ;-) Já asi objednám tu mouku a až pojedu do Prahy, tak jí vyzvednu. protože to přece jen vyjde trochu levněji. navíc budu asi potřebovat víc barvy, protože jsem měla od Wiltona jenom vzorečky, a ta žlutá je potřeba ve větším množství
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
@beng ale jo, tuhle službu jsem na netu našla i za ty 3 tisíce, jinak bych to nepsala...Já nechci aby mi cokoliv kolem svatby jako takové zařizovali, chtěla jsem jenom jednoho človíčka ne den D na pár hodin, než se všichni usadí ke stolu a uklidní :-D Ale asi to vyřeším jednou z kamarádek, kterou "pozvu navíc" ;-)
Odpovědět
@lamorgaine tak jsem upekla třetí plech, ten je bohužel menší a nevyšel mi do těch zářezů po stranách takže jsem ho musela položit dolů...a popraskaly :-/ Ale co mě štve daleko víc...že každej plech má jinou barvu :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@beng díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Matlám těsto, pak se ohlásím :-D
Odpovědět
@lamorgaine matlej :-D Já právě domluvila s P., takže plnit budu až zítra, dneska nedorazí :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova To víš nepřišla obleva, cos čekala :-D
Odpovědět
@lamorgaine no to za prvé a za druhé...dispečer je blb :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak kam jste pokročily v plánování?
Odpovědět
@ji2llka děkuju :-) šaty byly horor, půlka mi jich nebyla přes prsa, další půlka mi ještě přidala na bocích, no bylo to něco :-D Jinak přítel nebyl, chci, aby mi viděl ráno až při předávání kytičky, takže taky překvápko. Nechtěla bych, aby se mnou vybíral šaty, to je pro mě taková ženská záležitost :-D šaty se mnou nejvíc obíhala jedna kámoška, která je taková správná a klidně ti řekne, že v tomhle vypadáš jak ťulpas, takže na výběr šatů skvělá, za to jí mám moc ráda.. už jen málo lidí dokáže říct naplno svůj názor :-) a finální šaty vybírala i mamča, aby to bylo zpečetěné :-D Jo jo, máš naprostou pravdu, to by člověk opravdu musel mít svatbu na matrice jen se svědkama a stejně by to stálo spoustu peněz, protože prstýnky, šaty, fotograf stojí furt stejně, ať se bereš na zámku, nebo na matrice, ať máš 300 lidí nebo 2 svědky.. takže to si opravdu člověk musí rozmyslet, čemu dá přednost.. No bohužel se přesouvat budeme.. původně jsme měli mít vše na jednom místě - to byl můj sen, nemuset se přesouvat, řešit šoféra navíc a tak dále a tak dále, je to spousta starostí navíc. Jenže člověk míní a pán bůh mění, že :-N takže restaurace přímo v zámku, která je tam v nájmu, sice prý výborně vaří, ale domluva strašná, snaží se tě oškubat o každou korunu a dělaj z tebe blba.. jsem tak trochu z oboru, a tohle mi prostě zvedá mandle, když vím, že ten člověk se mi snaží nakecat kraviny... Takže tam řešíme akorát změnu... bohužel.. takže přejíždět nakonec budeme, ale jenom kousek, tak to snad bude ok.
Odpovědět
@lenda26 Ahoj, já neplánuju, já peču :-D
Odpovědět
@ji2llka jsem ti zapomněla odpovědět na ty pozvánky ještě :-D budeme je rozesílat tak 3 měsíce předem zhruba. Ale s tím, že všichni už o naší svatbě ví, a to i o datu. Protože přeci jen jsou to prázdniny, tak aby si někdo nenaplánoval dovču ;-) takže oznámení a pozvánky už budou jen taková třešinka na dortu a budou nám spíš sloužit pro představu, kolik lidí dorazí, protože současně budeme požadovat odpověď, abysme věděli, kdo vůbec přijde, pro kolik lidí to máme všecko naplánovat :-)
Odpovědět
Jo holky, budete mít svatební strom?
Odpovědět
@pupickova Co to je? Neznám to.
Odpovědět
taky to neznám a slyším poprvé
Odpovědět
@lenda26 @lennaaa holky je tu na to i samotné téma, mě se to strašně líbí, že by se tím zabavili hosté (kromě novin) po obřadu před hostinou, zatímco my se budeme fotit.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky bože vy jste toho napovídaly, musím vás dočíst... Dneska mi přišly makronky z fleru..............chci je též vyzkoušet doma, ale potřebovala jsem nutně ochutnat nějaký dobře udělaný, mě se určitě napoprvé nepovedou :-D objednala jsem si asi 7 příchutí....vyzkoušela zatím 3, každou s přítelem na půl, zbytek povezu na ochutnávku mamce.............nejvíc jsem samozřejmě byla napjatá z toho, jak budou chutnat levandulové a byly naprosto, ale naprosto božské!!!!! ty prostě na svatbu chci :-D malinové se mi líbí barvičkou, ale já moc malinovou příchuť nemusím, i když maliny mám jinak ráda..no ale ty jsem ještě neochutnal,a to uvidíme zítra :-) takže příští týden bych taky nějaké zkusila vytvořit.... jinak paní z fleru jezdí shodou okolností i do hradce a dnes tady byla, tak mi vrátila peníze za poštovný, to jsem byla moc ráda :-D.........vzala jsem si k tomu od ní ještě pár čokoládových lanýžů x-) ...........(jsem ráda, že krabičky mám až od příštího týdne, byly božské :-D :-D ) no jdu uložit malýho do pelíšku a dočtu si vás...
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Mně se to docela líbí :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?