Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
snad jo, všichni mi říkají že plaším :) tak nechci se vdávat na zas tak frekventovaným místě tak to zas nebude takovej problém :) kameramana nechci.......... fotograf... to bude oříšek u mě ale......... asi budu věřit kamarádkám fotografkám ;) sama svatby fotim tak snad... pořád nevim jestli investovat do profi fotografa nebo ne... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@barciii Tak pokud máš šikovné kamarády, tak bych klidně využila je :) můj strejda je třeba taky fotograf, ale fotí spíš abstrakty a krajinu...detaily atd...svatby ne...a řekl, že by si na mou svatbu ani netroufl x-) Jinak bych klidně volila známosti a kamarády...takže pokud máš tuhle možnost a ještě na místě, které není tolik frekventované, tak můžeš být úplně v klidu :-) Ono záleží, jak to člověk chce...když máš nějaké hodně žádané datum a chceš to na místě, které je taky žádané, tak je prostě potřeba začít o něco dřív, abys pak nemusela volit "ze zbytků", ale jinak je fakt čas. Je fajn tady pochytat inspiraci, ale každý to tady bere jinak vážně...každý má jiné důvody pro to, že to řeší tak brzy...třeba holky, co budou mít státnice, tak si radši nějaké věci zajistí už teď, protože na to nebudou mít čas třeba těch pár měsíců před svatbou...takže je potřeba to brát hlavně dle sebe :) nenechat se strhnout davem :-D
Odpovědět
No asi to tak s fotografiema dopadne :) kdyžtak jim poradíme i když chtěla bych si den užít se vším všudy.... pořád na svatbách lítám s foťákama tak si chci užít jednou den jen pro nás :) Právě se tady snažím chytat inspiraci :) třeba ústřední barvu? faaaaaaaakt netušim :) přítel ten nechá většinu na mě.... je takovej přizpůsobivej takže v tom mám ruku volnou jen pořád nějak netušim :) Nejhorší pocit mám ze šatů... já bacule si koupila i permici do fitka už rok před svatbou ... tak jsem na sebe zvědavá... docela se šatů bojim...
Odpovědět
Profilova fotka
@barciii Tak možná bude těžký se odprostit od všech těch věcí, do kterých budeš mít nutkání zasahovat, směrovat atd...ale myslím, že si svatbu užiješ, ať už bude jakákoliv. A že jsi baculka? To přeci nevadí, viděla jsem spoustu krásných šatů a když se vybere dobrý střih, tak není co řešit. Určitě se toho neboj ;-)
Odpovědět
@janina_sun Já osobně taky těch 40tisíc nechápu, my budem rádi když se se všim všudy vejdeme do 80. A to plánujeme cca 50lidí.. Máme velkou rodinu takže z pozvaných bude asi 40 lidí rodina a zbytek kamarádi, takže se moc lidí škrtat nebude ;-)
Odpovědět
@kytiseeek Vítám tě mezi námi, a zeleno--růžová je fajn, máme jí taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Jj, u nás se právě taky moc lidi škrtat nedají x-)
Odpovědět
@janina_sun A to mi kamarádka nabídla že po hostině budeme moc být u nich(mají velký pozemek kde pořádají oslavy, diskotéky a tak) takže na raut si všechno nakoupíme sami, ona ještě s jednou kamarádkou budou obsluhovat a její přítel je DJ takže budeme mít i hudbu, na tom si myslim že ušetříme hodně, ale 40tisíc je nemožných... Nevím jak to dělaj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Tak to máte super, toho určitě využij :) to ušetříte hodně. No, nevím...přijde mi, že ti, kdo to mají do těch 40tis...tak většinou mají všechno známé (kamarád fotograf, kadeřnice a vizážistka kamarádka, hostina na vlastní náklady s obsluhou kamarádů, prstýnky ty nejlevnější, šaty z internetu, hudba přes notebook apod..) no a čím víc ušetří na těch kamarádech, tím dražší si pak třeba můžou dovolit šaty, prstýnky atd...
Odpovědět
@janina_sun Asi tak nějak, my původně chtěli všechno v jednom hotelu a tam chtějí cca 80 tisíc a to bez pití :-( Ale tak mohli by jsme tam mít obřad, hostinu a pak odjet k nim, mě by se to líbilo ale můj nastávající se nemůže rozhodnout konečně mu došlo jak ten čas utíka (ještě nedávno mi říkal co šílim že máme ještě víc jak rok a půl čas a on už je to zkoro jen rok :-) ) takže se v srpnu prý pojedem podívat ještě na nějaký jiný místa a rozhodne se na pevno co a jak bude. sem na to docela zvědavá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 jj, určitě je lepší projet víc míst a pak se rozhodnout...člověk pak zjistí, že je víc možností a třeba najdete nějakou srdcovku a ještě vás to vyjde i levněji
Odpovědět
@barciii myslím, že tvůj přítel je jako každej chlap, většina holek tady zařizuje taky sama a přítel jen přikyvuje, schvaluje, ale pak budou nejvíc plašit :-D už je vidim tak měsíc před svatbou, to budou hromádky nervů :-D nebo teda aspoň ten můj jo :-D Jinak ústřední barva svatby - pokud se od toho tvůj přítel naprosto distancuje, tak si vyber podle sebe ;-) podívej se, jaký barvy ráda nosíš, do jakých barev máš třeba zařízený byt / oblíbený pokoj, na jakou barvu rádá koukáš, prostě cokoliv :-) vždycky můžeš nakombinovat víc barev dohromady, které k sobě jdou.. (já sem nakonec skončila na 3 barvách, a to nepočítám tu bílou :-N ) a určitě něco vybereš. A když toho bude víc, tak ukážeš příteli a třeba z něj nějakej názor dostaneš ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kytiseeek oznamko k Vánocům? trošku brzy ne, když se vdáváš v srpnu:D ale zase dobrý nápad..
Odpovědět
Profilova fotka
@medvidek6 áno je to brzo, ale rodiče by to měli přeci vědět jako jedni z prvních :-) :-) a pak bych to stejně už nemohla vydržet :-) :-) už ted mám co dělat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 super miluju zelenou to je moje srdcová barva :-) takže není co řešit a ta růžová je výborné spojení :-)
Odpovědět
@hannnahs to je fakt, většina chlapů se distancuje a je to tak lepčí :) než se pořád s někým dohadovat ;) Já tak pořád na barvičky koukám a jednou si řeknu do zelena... a zachvíli zase jiná barva.... děs běs :D asi tomu nechám čas :) až budu v presu ono se to nějak vyvrbí ;)
Odpovědět
@barciii tak tak, oni to ti chlapi tak neprožívají. Ten můj se zapojil akorát do té barvy, na té mu záleží, ale jinak jen schvaluje, když najdu něco.. :-) u zelený je ta výhoda, že se hodí skoro ke všem barvám jako doplňková, nebo naopak. To je taková vděčná barva :-) já jí mám vcelku ráda, tak jí taky mám v barvách svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jj, u nás to bylo stejné...projevená aktivita mužského při výběru barvy, jinak taky spíše schvalování nápadů...ale tento víkend překvapil a nemluvil o ničem jiném, než o svatbě...sám od sebe! :) sedl k PC a vybíral písničky na obřad a promýšlel, co dáme rodičům jako překvapení a dárek za to, jak nás vychovali :)) Tak možná že už ho to taky začíná chytat...řekla jsem mu "víš, kolik dní zbývá do svatby?" a on "kolik?"..."408"...."cooo??? pane jo, to je za chvíli!!!" :)) tak možná jsem ho jen trochu vyděsila :DDDD i když číslo přes 400 je ještě poměrně vysoké....uteče to x-)
Odpovědět
@janina_sun já mám zákaz příteli říkat, kolik dní zbývá do svatby :-N :-D on se začne nervovat, až to bude postupně klesat od 365 níž :-D jinak zatím fakt jen schvaluje.. ještě se takhle sám do ničeho nezapojil. Furt říká, kolik je ještě času a přitom mám zákaz připomínat mu dni... to je teda chlapská logika =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jj, to jsou mužský :-D U nás to začalo slovy "Ty jsi roztomilá, vždyť je tolik času"...pak to šlo v dobrém slova smyslu přes "Ty závislačko beremská" :-D, pak jednoho dne seděl, přemýšlel o tom, jak se těší na miminko, jak by nejradši to malé už hned a jak to bude s mateřskou atd...tak jsem se musela pousmát a říkám "Tak já jsem roztomilá, že plaším se svatbou tak dopředu a Ty už máš pomalu vychovaný děti" :-D :-D :-D Pěkně jsme se ten den nasmáli a od té doby pořád přemýšlí nad počtem hostů, programem atd...dokonce sám sestavil menu z jídel, které nám poslala i s cenama naše restaurace :-D :-D
Odpovědět
@janina_sun máš dokonalýho mužskýho :-) já jsem zvědavá, kdy začne ten můj... spíš si myslim, že až on začne, tak už budu mít všecko vymyšlený :-D jenom olbek nechávám čistě na něm, tak jsem na to hoooodně zvědavá 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no, neboj, on taky začne :-D Můj nejdřív řekl, že začne přesně 18.8.2011 (rok před svatbou), ale nevydržel :-D :-D a dokonce zjistil, že ho to taky baví...pořád hledá hudbu, písničky a já zase koukám po dekoracích a takových těch věcech, které chlapa nezajímají :-D :-D
Odpovědět
@janina_sun já si občas říkám, že by bylo možná i lepší, kdyby nezačal.. :-D :-D víš jak, bych si to udělala hezky podle sebe, žádné dohadování, co se komu líbí / nelíbí :-D ale to mi asi neprojde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs :-D :-D tak třeba projde :-D Nebo ho zabavíš takovýma věcma, u kterých Tě ten "zásah" nebude tak bolet a Ty si vyšperkuješ výzdobu, obřad atd. x-)
Odpovědět
@janina_sun uvidíme uvidíme.. můj drahoušek je v tomhle dosti nevyzpytatelný :-D
Odpovědět
Ahojky, můžu se zeptat, našla jsem na ebay docela hezký šaty na převlečení, stojej ani ne 200 na naše (bez poštovnýho) ale nikde nemůžu najít jaká je to velikost... Nemáte s tím některá zkušenost??? Děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 ahojky, je mi líto, ale ebay a podobné zahraniční servery vůbec nepoužívám..snad poradí holky
Odpovědět
@nika89 jsem na tom naprosto stejně jako @janina_sun ....
Odpovědět
@janina_sun @hannnahs já tady taky právě nenakupuju, byla jsem na těch stránkách poprvé, docela mě zaujalo jak taky některé holky psali že se tam dají sehnat levný šaty, a ono fakt jo :-D
Odpovědět
@hannnahs @janina_sun Tak třeba tyhle, tady je prodávají za 1450Kč a tam je mají za 800, včetně poštovnýho a daní.... To je docela mazec....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?