Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@janina_sun Jani, já to mám ale stejně. Taky budu dopředu a výrazně hlásit "nepřehánět", raději méně :-D ale uvidím, určitě to někdo bude i fotit, ty pokusy, tak se pak rozhodnu, jak moc mi to ještě vyhovuje a co už je přespříliš...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs To je právě problém, né že bych měla výrazné zkušenosti s vizážistkami, ale studovala jsem kosmetičku. problém je, že najít toho správného člověka je těžký, hlavně proto, že nestačí se podívat na typ pleti nebo barvu očí a vlasů... mě pořád cpou tmavě hnědé stíny.. nenávidim to.:) stíny si nemaluju už asi od páté třídy.:D maximálně jen nějaké lekce perleťové. Nedávám si barevné rtěnky, nemám to ráda.:) jenže většina lidí, se nezajímá o to co ty říkáš, ale o to jak oni tě vidí a přesvědčují tě, že tě namalují tak, že pak budeš muset být spokojená, protože to mají v oku.:) ne ne, já raději sama.:) tak kolem Prahy to muselo být asi složité něco vybrat, vzhledem k tomu, kolik tam máte příležitostí...:)My tady toho moc nemáme, hrozně jsem nechtěla nějakou zarytou klasiku, místo kde se vdává každý druhý. Tak jsme si vybrali Dianu(rozhledna). Tak snad to dopadne..:)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jinak ale držím palečky, aby druhý pokus s líčením vyšel.:))))
Odpovědět
@ji2llka přesně jak píšeš! to je přesně ono, že ti někdo pořád něco cpe... Já třeba taky rtěnku vůbec nepoužívám, jen lesky, a fotografka, co nás fotila, tak se strašně divila, jak bez toho můžu přežít.. no.. docela lehce :-D :-D naštěstí mi dala tmavě hnědé stíny - ty já naopak zbožňuju, tak se líčím i sama. :-) A asi je budu vyžadovat i na svatbu.. Ale to ještě uvidím, kromě odstínů hnědé (popř. zlaté) a fialové (případně růžové) se ničím jiným nelíčím.. a svatba bude oranžovo-zelená a ani jednu barvu si dát nenechám, nemyslim si, že by mi mohla slušet :-N No u Prahy je spíš jinej problém, a to vybrat takový místo, který tě finančně nezruinuje =-) plus teda ještě to, že jsou tu svatby jak na běžícím páse, proto jsem se chtěla přímo Praze jako takový vyhnout. Téda, svatba na rozhledně? Tak to jsem ještě neslyšela, to se těším na fotečky! :-) Tak snad vám to dopadne. Protože je to opravdu super nápad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No vidíš, nesmíš ustoupit, je to přece tvoje svatba... musíš se cítit ty dobře, to je hlavní.:) já netvrdím, třeba je pravda, že se ke mě právě tmavě hnědé stíny hodí, ale nemaluju si je nikdy.:) a pak mi přijde že vypadám jak no nevím co.:) a k hnědým stínům rtěnka do hněda... ne ne.:)))) Takže buď silná.:))) a nenech se zlomit... No tak oranžovo zelené stíny proč ne.:)))) :-D veselá kombinace barviček to je, určitě to bude příjemné jako dekorace.:)) no nenech se zlomit.:)) držím palce.:)) To je pravda, asi to tam nemáte jednoduché... tak finančně jsme si možná taky vybrali nejhorší místo.:) protože je to v centru Lázeňské části města, ale moc nám tam chutná.:) je to v lese a hlavě to pro turisty zavřou na ten den, takže tam bude klid, doufám, že rozhledna bude otevřená.:) mají zam i zvířátka a malé dětské hřiště a my tam budeme mít hodně dětí.:) Vzpomněla jsem si, že se tam producírují i pávi.:))) tak to bude s noblesou.:D Je to tam moc hezké, tak doufám, že se to povede.:) Všechno budeme mít na těch našich webovkách.:) když budeš chtít pošlu ti pak odkaz až teda budou fotky.:) pro zajímavost.:))) nebo sem se to dá někam asi taky přidat.:)) nemám moc času to tu studovat.:))) A na kolik Vás vyjde svatba na takovém zámečku? jestli to není moc soukromé.:) Budete to mít i s ubytováním?
Odpovědět
@ji2llka no prá fotek s takhle barevným líčením mám i u sebe v albu, je to dost divočina, takže pro odvážné holky super, já jsem spíš "přízemní" v tomhle :-D Tak to jste si fakt líp vybrat nemohli. ;-) Víš jak, mně spíš u té ceny vadí to, že tady je vysoká, ale nedostaneš za to žádnej ekvivalent, je to prostě drahý "jen" proto, že je to Praha... takže si myslím, že když je ta cena přiměřená tomu, co nabízejí, tak bych toho ani tak nelitovala.. :-) tady třeba chtějí jen za obřad 15 tisíc, a nemáš v tom vůbec nic... ani pronájem, ozvučení atd. Maximálně tak kytku na stole oddávajícího, a to fakt jen někde :-| Na fotky se určitě ráda podívám :-) i sem se dají vložit, ale je to spíš tak, když na to člověk má čas.. :-) No na tom našem zámečku nás vyjde ještě vcelku levno, protože jsme to tam rezervovali ještě než otevřeli, takže máme "zaváděcí ceny" :-) takže za obřad 3 tis. + 3 tis. ozvučení, s tím že výzdobu vč. květin si musíme zařídit sami. Jinak třeba celodenní pronájem 2 sálů by stál 12 tis., to jsme nakonec zrušili, oběd a raut budeme mít kvůli problémům s tamní restaurací jinde. Svatební apartmá na 1 noc stojí necelé 2 tisíce, to budeme mít, ale ubytovávat nikoho dalšího nebudeme, páč bydlíme 3 km od zámečku, takže by to bylo opravdu zbytečné rozhazování peněz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Včera jsem nakoukla do tvého alba, ale zatím jsem zkoukla jen šaty.:) krásný… moc krásný…Když sis je zkoušela byl u toho přítel? Já totiž jsem mu zakázala semnou jít.:) aby měl překvápko.:) Beru mamču, ségru a mojí kamarádku, která se mi taky v srpnu konečně vda.:) takže babinec.:) děsně se těším, doufám, že mi nějaké šaty budou.:D Ale tobě moc sluší. Svatební šaty jsou jedinečný… no a dneska když bude víc času.:) pořádně se podívám zda najdu to líčení… jsem hrozná.. No s těma penězma je to blbý, když si to chce člověk opravdu užít, a ještě se nechce brát jen někde na matrice a hotovo, tak se za to musí platit. Špatný je, když jsi z okolí města, který je prostě drahý.. ale člověk na to musí koukat tak, že je to jednou za život, a holt ty finanční starosti musí jít na chvilku stranou.Jsem sama zvědavá na kolik nás to vyjde. Pán co s ním o tom budeme mluvit si neúčtuje skoro za nic jen za jídlo. A to nám bude pomáhat s přípravou, myslím, že jsme natrefili na skvělé jednání a skvělé místo. Ale ještě nevíme jaká bude konečná částka.:))) takže uvidíme a bojíme se.:) spočítala jsem to předběžně a mojí mamče se protáčeli panenky, mě taky, ale chci si to prostě užít.:) moje segra měla svatbu loni, na vesnici v jedné zřícenine kostela. Krásné romantické bezstarostí a skoro zadarmo, ale neměla tam nikoho jen svědka.:) to nechci.. to raději budu platit.:) takže se po obřadu budete přesouvat? Ještě jsem se chtěla zeptat, už jste poslali oznámení nebo pozvánky? Vůbec nevím, kdy to posílat.:) budete mít svatební apartmá to je paráda No jasne s tím ubytovaním je to pochopitelné, my na to taky prdíme.:) všichni jsou z okoli varů a kdo není někde přespí u známých.:) jsem hrozně zvědavá, příští týden nás čeká matrika a šaty a všechno se to rozjede naplno:D a najednou bude srpen.:)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, máte někdo už kalkulaci na květiny (korsáže, květiny pro nevěstu, svědkyni, maminky, případně i květiny na stoly atd.)? Vím, že taky záleží na výběru květiny...ale aspoň pro představu, kolik se tak pohybují ceny?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky taky se k vám přidávám.Nechce se mi číst celá vaše konverzace,ale asi už toho máte hodně zařízeno.My máme zatím termín 4.8. fotografa a cukráře.Šaty jdu zkoušet zítra. ji2llka byla jsi v některém varském salonu? Obřad máme na zámku Bečov nad Teplou a hostinu někde ve Varech.
Odpovědět
tak já se taky přidávám:) máme to 18.8. v 10hod. na zámku v Kuníně.už máme datum..oznámko už se dělá,pomalu řeším hudbu jak k obřadu a gratulacím, tak i tu živou na hostinu...nemůžeme nikoho sehnat.a příští týden jdu zkoušet šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun já mám kaly,jen v pugetu jich bude 17, zbývající počet netuším. Ale i s autem se vejdu do cca 4500-5000 :)
Odpovědět
jakou máte hudbu na gratulace a prstýnky??já mám seznam dlouhej jak nevim co a nemůžu z toho vybrat 3 písničky:( a ještě se ani v tom s příleme neshodnem:-D to ještě bude boj:-D ale asi vítězí Nazareth a pak asi škorpioni still loving you.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@estrellita86 jakýpak jsou makronky? :-D @pupickova A kde ty se povaluješ? Co záda? :-) A vítám nově příchozí... uteče to jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lennaaa Tak k písničkám jsem se ještě nedostala :-D... ale mám ráda Hapku, tak ho tam asi zakomponuju :-D ale přesně ještě nevííím :-)
Odpovědět
@lamorgaine já bych si nedovolila se povalovat! :-D Teď zrovna mám chviličku prostoj...makronky jsou nastříkaný na plechu a za chvíli to začínám sázet do trouby...jsem prase, vím to o sobě, ale já bych mohla jíst i jenom to těsto :-D Taky zdravím nově příchozí i zdejší stařešinu :-D !! Čau ženy!
Odpovědět
@janina_sun Mě poslali kalkulaci z Příbrami z květinářství, na něco kolem 3 tisíc, a na druhou čekám...ale podle jednání bych spíš radši to druhé květinářství, problém je, že mám pocit, že ti si za to samé řeknou jednou tolik :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova V tom mám výhodu, že to ani neochutnám, takže nehrozí, že bych pojídala těsto... Jinak v "normálním stavu" jsem schopná sníst celý těsto na rohlíčky a jiný... :-D Z kterýho ti poslaly tu kalkulaci?
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Jo no jsem na mokróny zvědavá. Já chci dnes zkusit hnědé, čokoládičkové :-D
Odpovědět
@lamorgaine a jak to děláš, že ani neochutnáš? A už máš tu mouku? Nebo jsi taky dělala nájezd na Lidl? :-D Já jsem na ně taky zvědavá :-D Odpověděli od Rožců...jinak se ještě vůbec nikdo neozval, nevím jestli měli moc práce s Valentýnem, nebo na to prděj...?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@pupickova Já ti nevím, jak to dělám, prostě dělám :-D Nakonec byl nájezd na Lidl a našla jsem, hledala jsem zajíce a našla :-D :-D :-D "Rožcové" jsou v Příbrami?
Odpovědět
@lamorgaine a nezdálo se ti to moc hrubý? Já to teda použila, nejdřív jsem zadělala celou kuchyň, když jsem se snažila to přesít, a pak jsem to tam vysypala z toho sítka stejně i s těma hroudama :-D Jo.. kvetinyurozcu.webnode.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Já když jsem to umlela, tak jsem to měla jemnější než je toto, neměla jsem tam ty ďubky. Ale jako kuchyň jsem měla zadělanou šíleně :-D... A do toho, co jsem ti posílala, jsi psala? Nebo bylas?
Odpovědět
@lamorgaine psala jsem do úplně všech který jsem kde našla a co jsi mi poslala, ozvali se jen tři, tihle, Letizia, a pak jedno, co už si nepamatuju jak se jmenovalo a tam mi odepsali, že stačí když přijdu týden před svatbou, takže to jsem zavrhla hned. Tak to je dobře, že nejsem sladká jenom já :-D
Odpovědět
@beng Ahoj, to jsem moc nepochopila...děláš svatby...jako koordinátorka? Nebo jaké služby nám tu nabízíš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova No tak pak vyfoť a ukaž jsem napnutá jak kšandy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@beng přidávám se k @pupickova ... o co jde?
Odpovědět
@lamorgaine :-D já taky...krásně to v tý troubě roste :-) Jenom nevím jak poznám že už jsou? Jsi to dělala podle doporučenýho času? Nejsem troškař, hned dělám dvojitou dávku :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?