Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@lamorgaine :-) taky peču dortíky...a wonder ale vůbec neznám...já používala chocoflex a K2, ale ta K2 mi tedy vůbec nechutnala...
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Právě že jí tam mají, tak jí chci zkusit :) Tak mi upeč svatební :-D :-D :-D
Odpovědět
@lamorgaine no tak to asi nedám, kdybych zvládala časově, pekla bych ho sobě ;-)
Odpovědět
Holky, jek dodržet rozpočet , když při procházení netu vždycky na něco narazím? :-( Teď jsem objevila čtyřlístky (magnetky) se jmény novomanželů. Ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Sobě nesmíš ]-(
Odpovědět
@pupickova no hele v praxi to znamená to, že nám se svatebníma výdajema pomáhají naše rodiny.. a rozhodně nechci, aby to dopadlo tak, že přijdeme a řekneme "heleďte se, dejte nám 60 tisíc"... takže prostě se snažíme výdaje zkrouhnout, abychom si poplatili něco sami a na našich nechali jen takové to, co si neodpustí (prý podle tradice - že ženichova strana kupuju prstýnky a tak podobně.. ). Mnoooo 44 Kč, ještě není taková hrůza, na fler je to i hodně dobrá cena.. akorát to poštovný no.. a kolik bys těch naušniček potřebovala? Já jsem taky občas ráda, že pospíchám, že se tam nemůžu jít podívat :-D ale tuhle, když měli slevy, tak jsem tam ulovila překrásnej fialovej dlouhej náhrdelník, takový ten typ "hrozen", za 30 korun, původně za 229 Kč, no neber to! :-D :-D
Odpovědět
@lenda26 spočítat si kolik to celý bude stát.. to mi vždycky poleje horko a jakýkoliv touhy mi okamžitě přejdou :-D
Odpovědět
@lenda26 těžko? :-D @lamorgaine no jo no jo, vždyť nebudu! :-D @hannnahs Aha...no tak to chápu. My platíme všechno sami, takže co utratíme je jen na nás, což znamená, že když to přepískneme, jsme pak o hladu! :-D Já vím že to není moc, ale potřebovala bych jich tak 25ks a když vím, že si je každá vezme jen jednou a ještě ne úplně ráda, tak se mi to zdá hodně drahé! :-D No tak to dá rozum...taky bych ho koupila! :-D
Odpovědět
@hannnahs My jsme si dali strop, a snažíme se to dodržet. Nemůžu po našich chtít závratné částky, a partnerovi rodiče žijí z jednoho důchodů. Ale nechceme šetřit na prstýncích, fotkách, protože ty zůstanou.
Odpovědět
@pupickova asi si zakážu koukat na vyhledávač s tématikou svatba.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 Jéé na to jsem já ještě ani nekoukala :-D
Odpovědět
@lenda26 to nepomáhá! :-D Pomohlo by vyrvat pc ze zdi... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@pupickova jedině. :-D Pokud nemáš notebook a to nemám. :-D
Odpovědět
@lenda26 no...tak s chutí do toho! A to jsem zvědavá jak dlouho to vydržíš ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Asi budu servírovat volská voka :-D :-D :-D http://www.monacoint.com/eshop/node/3...
Odpovědět
Holky, mám z brněnského svatebního veletrhu nějaké slevové poukazy, nevyužiju, tak dávám do placu (není to nic moc, ale třeba se to někomu budou hodit): sleva 1000,- na zapůjčení šatů ze salonu Chantal, dárkový poukaz na jednorázové profesionální nalíčení s poradenstvím péče o pleť v hodnotě 500,- v salonu Chantal a dárkový poukaz v hodnotě 500,- na hodinku s péčí o pleť a líčením Mary Kay. Můžu poslat poštou, nebo předat v Brně :-)
Odpovědět
@pupickova jo já myslela, že bys koupila třeba tak patery, jen pro družičky nebo tak :-D no je fakt, že to už, je pak pálka no.. to byste opravdu asi skončili na těch kořínkách. :-N @lenda26 úplně jako kdybych slyšela sebe :-) můj hlavní požadavek byl nešetřit rozhodně na fotkách, později, když mi bylo jasný, že nebudu mít na svatbě brýle, tak i video, abych si užila některé ty věci, a navíc vím, že člověk si pak leccos nepamatuje, takže bude fajn, podívat se třeba na přání a tak :-) prstýnky jsme původně chtěli i ocelové, vůbec by nám to nevadilo. Ale nakonec jsme stejnak skončili u bílého zalta, protože to byly jediné, na kterých jsme se shodli :-D a pak jsem chtěl hlavně kvalitně ušité šaty (všichni z rodiny jsou švadleny a krejčí skoro, takže to by byla ostuda, jak prohlásila babička :-N ). Takže se nám to takhle nakonec vyšplhalo.. Na druhou stranu nechceme půjčovat žádná auta / kočáry, nikoho neubytováváme, žádné ohňostroje, dlouhé oslavy, kopa stejných družiček a tak dále a tak dále.. takže někdě zase máme široké rezervy :-D
Odpovědět
@lamorgaine :-D a to já nééé...já radši lívanečky: http://arde.cz/darky-a-domacnost/form...
Odpovědět
@hannnahs no ale družičkám bych mohla, že? Jsou ještě relativně malý, tak by si i kecy že je nechtějí mohly odpustit... :-D
Odpovědět
@hannnahs My jsme prstýnky vybírali na netu (wwwtečkaprstenyzabkateckacz), družičky nebudou, jenom musíme navíc pronajmout auto a dva hotelové pokoje nás nezrujnují.
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Tak ty jsou ale libový, to by asi děti nejedly nic jinýho... ovšem cena, je taky libová :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 Jaký máte od žabky? Máme taky odtamtud, teda... skoro odtamtud :-D
Odpovědět
@lamorgaine no....já si napíču asi Ježíškovi :-)
Odpovědět
@pupickova no proč ne ;-) bylo by to stylové. A ty myslíš že se budou tak zuby nechty bránit? :-D @lenda26 my máme od Rýdla, za týden a něco už budou doma.. to je přede mnou drahouš bude muset schovat asi, páč bych u nich proseděla věčnost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Cože??? :-D :-D :-D
Odpovědět
@hannnahs děti ne...a když jo, tak ty ještě přeperu! :-D @lamorgaine jejda! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jůůů objevila jsem ty malinký vykrajovátka srdíčka na fimo x-) x-) x-) a budu vykrajovat a péct a vykrajovat a péct... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tohle je taky dobrý místo jmenovek , tak na skleničky :) http://www.ebay.com/itm/2-5-Heart-sha...
Odpovědět
@lamorgaine Mám je v profilu.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 Jsou hezký, zajímavý ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?