Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova tak hoď odkaz na chez lucii nebo ten recept aspoň ;-)
Odpovědět
@lamorgaine http://luciedvorakova.blogspot.com/se...
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Vypadají eňo ňuňo :-D , vyzkouším je a když ti budou chutnat, tak ti je upeču na svatbu a obráceně, což? :-D
Odpovědět
Zjistila jsem že i na aukru mají hezké šaty, díky mojí sestře, která mi posílá odkazy.
Odpovědět
@pupickova no, tak už se stalo.. už šetříme a škrtáme :-D protože náš rozpočet je dost obrovskej.. :-p nicméně dekorace nějaká být musí, to prostě nejde.. a řikám, že nějakejch 5 tis. se v tý naší částce úplně už ztratí :-N a neboj, já si přes buchty budu házet něco jinýho :-D
Odpovědět
@lamorgaine tak to je ale dooobrej nápad! :-D :-D @hannnahs no..tak já radši nepočítám a doufám, že po svatbě nebudeme muset chodit na kořínky :-D Ále...já nejsem taková...klidně to moje know how použij a přikryj buchty závojem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova no abysme si nepekly na vlastní svatbu, já jsem pověrčivá... :-D
Odpovědět
@pupickova Nedělej chutě. :-)
Odpovědět
@lamorgaine a to je fakt...ale ne že ti popraskaj!!! Dej si záležet, chci krásný!!! :-D
Odpovědět
Holky...já se z toho Fleru fakt picnu...koukejte co jsem objevila Přemýšlím, že bych je koupila všem ženským na svatbu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova No jsou hezký... ale ještě že ti nejdu na svatbu :-D
Odpovědět
@lamorgaine chm...ségra mi napsala, když jsem jí je ukázala a řekla jí, že je musí mít : nas***! Tak nevim teda co tím myslela?! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pupickova nó tak to by mě taky zajímalo... asi nashle, jako že už bude končit ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Koukám, že ta mandlová mouka je z levného kraje :-|
Odpovědět
@lamorgaine a jooo! :-D Že mě to hned nenapadlo?! :-D Ale připojená je furt, tak si to asi rozmyslela :-D
Odpovědět
@lamorgaine no je to hnus...ale na vyzkoušení to zkusím...když budou mít úspěch, tak to ale určitě vyjde levněji než je kupovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova noo ono když to vlastně spočítám, tak z toho upeču 9 dávek, to je cca 270 kusů, děleno 2 je 135, tzn při počtu 35 výslužek... že i tak jich bude málo a ta mouka nebude stačit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova A kde jí budeš kupovat?
Odpovědět
@lamorgaine víš jak strašně jsem se teď bála??? Ber ohledy na mojí fronemofobii a nepiš mi tu takový složitý věci! :-D Jaký 270 děleno dvěma? :-D Jsem vůbec nemohla přijít na to proč to dělíš? :-D Ale už víííím :-D No ale spočítej si taky, kolik bys dala za takový množství kdybys je kupovala...?
Odpovědět
@lamorgaine asi tady: http://www.monacoint.com/eshop/catalo... ještě jí prý mají v jedněch cukrářských potřebách, ale já si teď zaboha nemůžu vzpomenout ve kterých?!
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova To nevím, protože nevím kolik stojí :-D... Ale mně to neva, že je ta mouka drahá, když to bude dobrý, tak proč ne.
Odpovědět
@lamorgaine paní na Fleru chce za 15ks 170,-Kč
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova taky si to chci objedant odsud, nejspíš teda, jinam jsem ještě nekoukala :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova To je slušný, ale tak zase, jestli jsou dobrý, tak proč ne. Umí svou práci řádně ocenit a to se chválí... Já se to ale raději pokusím naučit :-D
Odpovědět
@lamorgaine už vím...u Fialy jí mají, ale jen 6kg balení :-/ Bylo by to fajn, že se pro to dá dojet, dřív byli U Blaženky, na Praze 5, teď myslím na Zličíně, ale tam jsem ještě nebyla. Ale každopádně 6 kilo fakt kupovat nebudu, i když by to bylo bez poštovnýho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Já ji koupím v tom Monacu, budu ještě kupovat potahovací hmotu a barvu a určitě ještě něco vyberu :) A budu je mít krásný barevnýýý heč heč :-D :-D :-D
Odpovědět
@lamorgaine heč :-D Já sice nevím jaký barvy se do toho dávají, ale mám jich tady dost, tak použiju co mám... Mimochodem, jakou potahovku budeš kupovat? A na co vlastně? Jestli to není tajný?
Odpovědět
@pupickova tak to u nás možný není.. tím, že máme "spolufinanční model", jak tomu říkáme, tak prostě nemůžeme spolíhat na to, že to nějak dopadne.. :-| ale aspoň víme, na čem jsme a jak se chovat, občas je to fajn :-) Jinak flér? To je síla.. tam já už radši nechodim. Stačí mi, že v Praze na hlavním nádraží jsou 3 obchody s bižu a okolo jednoho chodím každým den na vlak, a když mám chvíli, tak už jsem tam :-D takže to je mor. Ale ty naušničky jsou krásný.. za kolik je tam mají? Já bych je čoveče klidně i koupila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Ále prosím tě... chci si to jen vyzkoušet, dělala jsem loni mladýmu dort a potahovala jsem to marcipánovou hmotou, jako práce děs, ale povedl se moc... mám skrytý talent, tak to chci prostě vyzkoušet :-N jo a potahovku wonder
Odpovědět
@hannnahs hm...zvláštní název, nic moc mi to tedy neříká :-D No právě že se mi zdají docela drahé, na to kolik bych jich potřebovala, jsou za 44,- Ještě že já nikam nechodím...tady není ani jeden takový obchod a já jsem za to někdy fakt ráda! .-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?