Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Dobré ráno všem.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 Ahoj, toak co ruka? už je to lepší? :-)
Odpovědět
@lamorgaine ruka v pohodě, ono naražení bolí více než zlomení. Děkuji za optání.
Odpovědět
Nakonec bude svatba modrá, takže dneska se podívám po modrých dekorací. Včera jsem byla okouknout pár květinářek s fotkou kytky , která se by se mi líbila. Máme už i smlouvu na fotografa. Jenom přemýšlím jestli kapelu k tanci nebo jukebox?
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 Jukebox je dobrý nápad :) a jaká modrá to bude? Fialovou jsi teda zavrhla jo? :-D
Odpovědět
@lamorgaine Uvažujeme o této modré http://www.nejkrasnejsi-svatba.cz/335... a k ním krémově bílou nebo jemně žlutou. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 A tu bys mohla dobře s tou fialovou nakombinovat ne? Třeba jen na doplňky... když se tobě líbí fialová, tak proč by sis ji neměla dát? ;-)
Odpovědět
@lamorgaine Uvidím. Viděli jsme hezké oznámení a malé čokoládky s levandulemi.
Odpovědět
@lenda26 takže nakonec ruka "jen" naražená? Tak to to dopadlo ještě relativně dobře :-) a koukala jsem na tu modrou - tahle světlá je luxusní, tu mám moc ráda. A když si k ní představim tu žlutou, jak to rozzáří a trošku i oteplí, no paráda :-)
Odpovědět
@hannnahs jojo. Bude to hezké, do kytky budu mít hortenzie a žluté a krémové růže.
Odpovědět
@lenda26 no jo, hortenzie, ty jsou krásný :-) já zase asi zvolím chryzantémy :-) nějak na nich od loňska ulítávám, zvlášť, když jsem zjistila, že od srpna začíná jejich sezona, takže jsou jich plné krámy :-D
Odpovědět
@hannnahs To není špatný nápad a jsou i ve žluté barvě.. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@lenda26 jj, mají krásné spektrum barev ;-) já bych chtěla bílo / zelené nebo oranžové na stůl - a to ne jako kytici, ale živou v květináči :-) a ty žluté jsou úplně "křiklavé", vážně nádhera :-)
Odpovědět
@hannnahs do srpna času dost. Uvidím, rozhodnu se v průběhu jara, :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já už jsem konečně uklidila v celém bytě, tak mám chviličku času, zas si tady počíst ;-) @hannnahs já budu mít též chryzantémy, bílé, vypadají jako takové kopretinky a je to moooc krásné, ale pořád nevím moc jakou zvolit druhou barvu, přemýšlím o červené, sice taková klasika, ale mám ji ráda (navíc mám teď červené vlasy) @lenda26 ta modrá, cos vybrala, je moc krásná, též se mi líbí :-)
Odpovědět
@lenda26 tak o tomhle jediném mám snad úplný jasno :-D @terka29 přesně, jsou takové maličké, a co je malé to je hezké :-) tak ty jiné barvy u nás byly vcelku jednoduché.. protože to, co se líbí příteli, se nelíbí mně, a naopak.. takže co se barvy týče, tak jsme museli udělat kompromis, a to už moc barev člověku nezbude :-)
Odpovědět
Tak tu byla máti, ukazovala jsem jí co jsem kde tak ulovila a inspiraci na netu, a taky mimo jiné takové malé umělé slunečnice...její reakce: to kup, to kup! Tak jsem se ptala a co s tím budeme dělat? Koukla na mě, zamyslela se, a odpověděla: to nevim, ale je to hezký! :-D :-D :-D
Odpovědět
@pupickova tak tomuhle se přesně musim vyhnout, protože to by jinak dopadlo špatně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova :-D :-D :-D
Odpovědět
@hannnahs taky už jsem poučená! :-D
Odpovědět
@pupickova já se ještě snažim, aby to co koupim, tak bylo aspoň nějak použitelné potom.. aby se to nevyhodilo a tak.. to mi přijde líto.. přeci jen ta výzdoba taky něco stojí.. :-| takže nějaké upotřebení snad ještě bude :-)
Odpovědět
@hannnahs já ty slunečnice taky snad upotřebím vzhledem k tomu že celá svatba bude slunečnicová! :-) Ale ta její odpověď mě pobavila.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No tu organzu,jestli budeš mít, tak můžeš dle rady zde @pupickova, používat na přikrytí buchty prej :-D
Odpovědět
@lamorgaine heleeee :-D čteš cizí hovory a pak ještě moje know-how vykecáváš??? :-D
Odpovědět
@pupickova tak víš jak, když ta věc nestojí tisícovku, tak to ještě jde :-D já jen vim, že bych si pak ty malé částky sečetla a kleplo by mi :-D @lamorgaine :-D :-D nooooo, to nezní vůbec špatně! Já jsem hrozná puntičkářka, takže počítám, že když budou nějaké rodinné obědy, tak prostírání určitě upotřebim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova nebudeš zkoušet ty makronky podle tohohle receptu? Mám docela chuť je vyzkoušet... originalnisvatba.blog.com/tag/dorty/
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova nemáte si to psát veřejně :-D :-D :-D to pak není know how , ale how no :-D čteno v angličtině samozřejmě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Jo a náhodou jsem vložila odkaz na autora :-D
Odpovědět
@hannnahs to nesmíš!!! Žádný sčítání, jinak si znechutíš celou svatbu ;-) @lamorgaine já je chtěla zkusit podle chez lucie, ta tam nedává mleté mandle, ale mandlovou mouku už hotovou koupenou...ale zkusím určitě ;-)
Odpovědět
@lamorgaine dobrááá..to tě trochu omlouvá! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?