Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Hele našla jsem podvazek :-D :-D Líbí se mi, ale svědkyně mi psala, že pro mě má něco modrého a tuším, že by to mohl být taky podvazek, tak musím nejdřív počkat, co mi přinese ona :-).......a neptej se, kde jsem ho našla, je to předem jasné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Jasné mi to je ;-) ... já si ho budu šít sama, našla jsem super stránky s návodem a není to nic složitého... těžko bych totiž našla oranžovo modrý a ještě s rolničkou k tomu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 jo a na žehlení já mám paní, na to už fakt nemám kapacitu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Ježiš pošli paní k nám :-D :-D :-D Nudit se fakt nebude :-D Já furt jen peru a donutit se do žehlení ne a ne...
Odpovědět
@lamorgaine @estrellita86 já se na to ale fakt už můžu **** Teď jsem dožehlila dva koše prádla!!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 @pupickova Jó to si musíte umět zařídit... dávám jí 250,- za obrovskou hromadu, k čemu přirovnat, tak tu vietnamskou modrou tašku... Holky četly jste, co se stalo té jedné holce "v září"? Je to strašně smutný... :-(
Odpovědět
@lamorgaine co se komu stalo? Nečetla jsem zatím nic.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs diskuze pod námi na foru...
Odpovědět
@lamorgaine mám a povede mne k oltáři.
Odpovědět
@lamorgaine já to číst nemůžu...vím o čem je řeč, ale nemůžu...
Odpovědět
@lamorgaine to je síla :-( příteli nedávno umřela babička, a dalo by se říct, že to byla jeho nejbližší osoba... bylo to taky dost hrozný, takže si vůbec nedokážu představit, co musí být tohle :-(
Odpovědět
@lamorgaine Teď jsem to přečetla, je to moc moc smutné.
Odpovědět
Článek se načítá
Já právě nedávno měla podobný problém, miláčkovi zemřel bratr, rodiče už nemá a z 9 sourozenců už zůstali jen tři a oba jeho zbylí sourozenci jsou starší než on a jeho to strašně moc vzalo :-/ Já vůbec nevěděla jak se chovat... A hrozně nerada něco takovýho teď čtu, nebo slyším...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se k Vám taky přidávám, budeme mít svatbu 25. srpna. Jsem opravdu ráda, že jsem narazila na tyto stránky, je tu hodně inspirace a taky je skvělé, že tu můžu s vámi vše probrat:) My zatím máme vybrané místo na obřat, hostinu a raut, v pondělí jdu zkoušet šaty...tak uvidíme:)
Odpovědět
@terka29 Vítej mezi námi.
Odpovědět
@terka29 tak vítej mezi námi a přeju spooooooustu inspirace! :-)
Odpovědět
@terka29 ahojky! Tak si ty přípravy užívej a neboj se, že bys měla inspirace málo...tady denně objevíš takových věcí, co "nutně" potřebuješ, že nebudeš stačit koukat! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova @hannnahs @lenda26 děkuji moc:) hlavně zjišťuji, že se z toho vyklube neuvěřitelný žrout času, koukáním na různé stránky, odkazy atd... :-D ale když budu mít svatbu jednou za život(klep, klep), tak si ty přípravy musím pořádně užít ;-)
Odpovědět
@terka29 jj, žrout času je to hroznej.. pokaždý tady člověk něco objeví, začne hledat popřípadě měnit.. je to neuvěřitelný :-D ale máš pravdu, člověk si to musí užít. Přeci jen ty přípravy jsou daleko delší než ten samotnej den D, takže si to určitě budeme skvěle pamatovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy, tak my máme potvrzeno 18.8. a svatbu chystám do zeleno-bíla a těšim se, jak tu nasbírám ispiraci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@terka29 @pavlakr Vítám nové příchozí a užívejte si to tu :)
Odpovědět
@pavlakr Vítám tě mezi námi.
Odpovědět
@terka29 No tak s tím se naučíš žít rychle, nebooj, já taky dřív měla času jednou tolik, než teď :-D @pavlakr Ahoj, vítej a užívej....ono to strašně rychle utíká ;-) @lamorgaine Jééééé ty jsi krásná! :-)
Odpovědět
@pavlakr taky tě tu vítám! :-) máme to podobné - taky máme 18.8. a i s kapkou zelené ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova No nazdar po ránu :-D děkuji... ;-) Jinak dobré ráno všem, drahé přítelkyně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 no a co smíchat světle zelenou a fialovou? taková kombinace tu ještě rozhodně nebyla a kdybys dala jednu jako hlavní a další jen na doladění drobností, tak by to byla docela originální kombinace
Odpovědět
@lamorgaine zdar! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Zdar a sílu najdeš v sýru :-D
Odpovědět
Zase jsem něco objevila :-) akorát 7000ks mi přijde trochu moc :-D http://www.cheapdesign.cz/zbozi-mlsan...
Odpovědět
@lamorgaine jasně...a kdo jí tvaroh, vidí za roh! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?