Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo holky, dítě mi spalo půl hodiny a už je zase vzhůru... Taky bych šla šlápnout do pedálů, ale jsem nachlazená a vůbec se cítím na prd, takže to nechám až na víkend, snad už to bude v poho..
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a před chvilkou mi přišla svatební kniha hostů a je krásnáááááá, hezčí než na fotce:)) tak aspoň něco pozitivního při pátku..
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova no tak na šmoulíkách to si pochutnám... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Pošlu ti něco do IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Děkuju, to vypadá super! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 ;-)
Odpovědět
@estrellita86 No tak to je jasny, ja taky necvicim kdyz mi je blbe, to se ani nesmi ;-)
Odpovědět
Višňový pohár: 80 ml bílého jogurtu, 125 g měkkého tvarohu, 1 lžíce medu, 1 vanilinový cukr, 150 kompotovaných višní (nebo třešní), 25 ml griotky, 25 g vlašských ořechů. 25 g nastrouhané čokolády, 50 g strouhaných piškotů. Piškoty a ořechy umeleme, smícháme s polovinou strouhané čokolády a griotku, směs dávám do vyšších pohár. Višně omyji, vypeckuji, položím na směs. Tvaroh , jogurt, med, vanilinový cukr ušlehám do krému , vliji do poháru ozdobím višněmi a čokoládou. Nebo peču dort..... a jelikož ten můj je sýrový ... tak k vínu peču tyto trubičky: 1 balení listového těsta, 1 vejce, mouku na posypání válu Náplň: 200 ml smetany ke šlehání, 150 g sýra ementálského typu, 100 g másla, sůl Na pomoučené desce vyválím těsto na cca 4 mm, nakrájím na pruhy 2 x 18 cm, namotám na kovové trubičky. Vyrovnám na plech, potřu vejcem a upeču dozlatova. Ve smetaně rozpustím sýr, podle chutím osolím a vařím dokud se sýr nerozpustí. Do vlažné směsi vmíchám máslo a vyšlehám na hladký krém . Naplním vychladlé trubičky a dám odležet.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 Nám tady budeš dělat chutě jo? :-D
Odpovědět
@lamorgaine Budu. Jelikož jsem hubnu, tak letos to vidím na bílý jogurt s ovocem a vločkami. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 No tak to já si počkám, copak dobrého mi naplánuje paní poradkyně :-D
Odpovědět
@lamorgaine No já mám vždycky dietu na 14 dní dopředu. A už ji mám půl roku, z velikosti 58 jsem na velikosti 50. Ale chce to pevnou vůli.
Odpovědět
Článek se načítá
@lamorgaine @estrellita86 tak jestli holky nemáte co dělat, tak si podrážděte chuťové buňky tady: http://macaron-fetish.blogspot.com/
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 ty jo šikula :) fakt... já potřebuju z 42 na svou původní 38 :-D . Jsi fakt dobrá... @pupickova Pupíku slyšíš jo?
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova nejlepší je králíček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 Mňam vypadá to lákavě a moc gratuluju k tak krásným hubnoucím výsledkům :-) @pupickova Nedělej chutě :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty makronky ve tvaru srdíčka vypadají úžasně, kdo ví jestli to u nás někdo dělá??
Odpovědět
@lamorgaine dej mi pokoj, já už mám dneska odfuníno! :-D Já měla celej život velikost 42, a to jsem měla na 177cm 58 kilo :-/ Ale po holkách jsem se "sprasila" na nynější váhu, a fakt mám vršek 46 :-/ Takže šlapu, a za chvíli budu jako v tý reklamě s Kotkem, jak ten chudák má namakaný nohy a tělíčko jak špejli :-D @lenda26 a jak jsi to dokázala??? @estrellita86 a poooč ne?! :-D Ty barevný jsou kouzelný :-)
Odpovědět
@pupickova Nechala jsem si udělat jídelníček na míru, přesně vážila a začala sportovat. Teď jsem na krabičkové dietě, jelikož nestíhám vařit. :-)
Odpovědět
@lenda26 tak to jo :-) Já teda na krabičkovou teď nemám prachy (nebo spíš jsou věci, za které ty peníze dám radši :-D ) a jídelníček na míru? Dá se to dodržet? Nemáš pak hlad? Nebo chutě? Pro mě jsou nejhorší ty chutě právě...
Odpovědět
@pupickova Chutě mám ,a jaké, vánoce byl závar na nervy, takže jsem hřešila. Hlavně u našich. :-D ono to opravdu chce snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře a pokud mám večer ještě hlad , tak chroupu mrkev nebo jablko. Přiznám občas si dám čtvereček čokolády, ale tu s 79% kakaa a více.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 Taky mám krabičky..........loni jsem s nima krásně a bezbolestně zhubla....ale pak jsem zase něco nabrala a teď jsem změnila firmu, od které krabičky beru a vezmu to víc komplexně, abych si tu váhu pak udržela......
Odpovědět
@lenda26 no to je právě ono...já bych se nedonutila chroupat mrkev ani za nic, potřebuju SLADKÝÝÝÝÝÝÝÝ! :-(
Odpovědět
@pupickova taky mi to dělalo problém. Mrkev je sladká.... :-D
Odpovědět
@estrellita86 Krabičky je dobrý nápad. Člověk nemusí večer vařit, když přijde unavený z práce. :-D
Odpovědět
@lenda26 Pfff...:-D Jsem snad králík? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 No já s nima hubla po porodu a byla jsem šťastná, že nemusím vařit, když jsem lítala pořád kolem malýho, ušetřilo mi to spoustu času a je pravda, že člověk si normálně takhle pestrý a variabilní jídelníček sám neudělá.....
Odpovědět
@pupickova Teď chroupej mrkev a těš se na svatbu, jak zblajzneš dobrý dort a cukrovinky. V ten dieta jde stranou. :-D
Odpovědět
@lenda26 No je fakt, že ta svatba je pro mě ooobr motor :-) A kvůli tobě a @estrellita86 teď koukám na ty krabičky a zrovna jsem našla akci tady u nás... Tak já nevím, jestli to zkusit, nebo ne...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?