Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 No to jo, mně se sbíhají všechny chutě... i ty na steak :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Tak steak bych si dala taky na to jak nejsem masová...:-D to mě též naučil jíst ten můj miláček, dřív bych do toho nikdy nešla.....sushi a steaky to pro mě bylo tabu :-D
Odpovědět
@lamorgaine @estrellita86 kdybyste neměly svatbu v takovej blbej termín, tak bych vám ty semifreda napekla já, ale to jaksi asi nebudu stíhat takhle... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova jsme v přesile, takže máš ty blbej termín... koukej to aspoň o týden posunout :-D
Odpovědět
@lamorgaine tůůůůdle! :-P :-P :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova @lamorgaine :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Hezký večer srpnové nevěsty.
Odpovědět
Tak co jste dneska naplánovaly. Já jsem dneska nic.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak koukám, že 18.8.2012 nebudou "zvony" zvonit jen nám :-) My zatím máme jen to datum :-)
Odpovědět
@kacatkokatka tak vítej mezi námi! Rozhodně je nás tu víc s tímto datumem.. přeci jen ty osmičky lákají :-) máme tu už vlastní skupinu, tak se můžeš přidat k nám ;-) A nějaké představy alespoň jsou? :-)
Odpovědět
@kacatkokatka vítej
Odpovědět
Nepojedete nebo neplánujete cestu do svatebního salónu CAXA v Olomouci?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kacatkokatka Vítej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 Četla jsem nepěkné recenze, takže ne-e, i když mě to taky původně lákalo zkusit, mají tady pěknou reklamu hned na úvodní straně, že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 A pro mě je to strááášně daleko :)
Odpovědět
@estrellita86 Mají a já tam objevila moc hezké šaty.
Odpovědět
ahoj, přidávám se k srpnovým nevěstám :-)
Odpovědět
@kvicalka1 Vítám tě.
Odpovědět
Profilova fotka
@kvicalka1 Ahoj a kdy ty? :-D
Odpovědět
@kvicalka1 tak vítej mezi námi! Už máte přesné datum, nebo nějakou svatební představu? :-)
Odpovědět
@hannnahs ano, máme 3. srpna v Rychnově nad Kněžnou o hostině ještě jednáme
Odpovědět
@kvicalka1 tak s 3. srpnem si tu možná asi jediná :-) každopádně hlavně přeju, abys tady našla spousty inspirace :-)
Odpovědět
díky moc, možná je to výhoda to mít v pátek, protože když pak člověk potřebuje něco zamluvit, tak většina lidí to má v sobotu a to už bychom nezvládli, teď bojujeme s výběrem fotografa a hudby
Odpovědět
@kvicalka1 jj, to máš pravdu, tohle je daleko výhodnější. My jsme si neprozřetelně vybrali nejen sobotu, ale ještě 18.8., takže to očekávám teprva smršť :-N ale nějak jsme si to vůbec neuvědomili :-D takže teď momentálně mi vrtá hlavou, jestli už mám objednávat dekorace, nebo čekat a kdy tak začnou mít už vyprodáno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Haničko ty máš dj boryho? ;-)
Odpovědět
@hannnahs no uvidíme, snad to všechno klapne, mám z toho trochu nervy, protože zatím nic moc zarezervované nemáme, ale ono to snad přijde, bojujeme dost s počtem hostů a vypadá to že to bude kolem 100, naštěstí ale až večer, oběd bude v rodinném kruhu
Odpovědět
@lamorgaine jj, Ivčo, to mám :-) je to moc fajn hoch / chlap.. nevim, jak ho mám vzhledem k věku nazvat :-D @kvicalka1 no my budeme večer očekávat tak mezi 60-70 lidma.. a taky čistě rodinný oběd.. bohužel víc dolů to už nestlačíme.. a to tam máme jen pár kamarádů, všecko to je rodina (přítelova.. :-D já mám maličkou famílii :-D ), takže to asi taky bude docela zábava... ale 100 lidí, to už je přeci jen tříciferný, to už je nával no.. to bych to radši pro svůj klid zmenšila na 99 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kvicalka1 Vítám tě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jinak přeji krásné ráno holky.........mě je dneska nějak mizerně......začalo to už včera večer příšernou zimnicí a bolením hlavy a dneska taky žádná sláva, cítím se jak zmlácená :-( A to jsem se dnes měla sejít po delší době se svědkyní a probrat milion strašně důlžitých věcí :-D chjo, asi to odložím, necítím se na žádný trajdání..
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a celkem se bavím svou závislostí na beremese.....................to snad ani není možný :-D už u toho i snídám, je to to první na co po ránu v pc čumím...8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?