Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Nebud asi dávat, spíš by měla dát budoucí tchýně mně, že si ho vůbec vezmu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine tak to vůbec není špatnej pohled :-D :-D :-D
Odpovědět
@janina_sun u nás vůbec nic, jeho rodiče už nežijí, můj otec na svatbu ani není zvaný a pro máti fakt nic nechytám, myslím že největší dárek pro ní bude, že aspoň jedna dcera se jí vdá! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova tak to mě mrzí, že jsem nakousla takové téma...u nás to vypadá, že mi mamka s bráchou nepůjdou...tak to vypadá, že dárky a děkovačky nejsou "povinnost"...stačí asi kyti pro tchýni, svědkyni a dál dostane každej dáreček u stolu...možná nechám udělat to perníkové srdce...to náš taťka miluje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsou rodinný vztahy, to vám povím... nemyslím jako konkrétně tady,ale vůbec co tu tak čtu... :-(
Odpovědět
@janina_sun to tě vůbec nemusí mrzet... ;-) V každé rodině je něco, a my to holt máme takhle a nikdo to už nijak neřeší ;-) Každopádně, pokud ty sama chceš poděkovat, nebo třeba ne poděkovat, ale nějak vyjádřit náklonnost, nebo já nevím jak to nazvat, tak na něco přijdeš, já osobně bych nedávala "jedlé" záležitosti, co kdyby si to obdarovaný chtěl schovat na památku? ;-)
Odpovědět
@lamorgaine :-( máš pravdu....ale mě dal otec jasně na vybranou, buď on, a nebo mámina strana rodiny, nic jiného možné nebylo... a nezajímají ho ani vnučky... :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Holky u nmás to samé..otec zvaný není....ten neviděl ani malého...děs....mamka jo, ta je můj mláček....a ze strany ženicha přijde zase táta s novou ženou, ale máma ne....z rodiny tam budeme mít vlatsně minimum lidí, zbytek jsou přátelé.......zase to je ale taková sestava lidí, že si myslím, že se nepohádají, jak to bývá na svatbách kde jsou i tetičky z pátého kolene :-D Prostě u nás jsou rodinné vzaby strašné a já jen doufám, že my našemu synovi poskytneme lepší zázemí...
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Ach ta uražená ješitnost... takže mu ani svatbu nebudeš oznamovat?
Odpovědět
@lamorgaine nebudu, protože jsem si skoro jistá, že by tam přijel udělat zle, navíc je jedna ruka s ex, a nepotřebuju aby ten věděl... @estrellita86 tak to doufáme v to samé :-) Já už to holkám tak trochu po*** tak podruhé už to musí klapnout!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si myslela, ž eje moje rodina na hlavu... ale totok... mám vlastně úžasnou rodinu... Od nás teda půjdou maminky, protože tatínky už nemáme a pak tetičky, sestřenice a bratranci, těch máme hromadu. Taková hezká rodinná sešlost, už se na to moc těším, fakt :-) Nejhorší je, že si lidi vůbec ničeho neváží fakt ne, je to k pláči... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova ty už jdi s těma tvýma výčitkama vůči holkám taky do kamsi... už jsem ti to vysvětlovala :), jsou takhle mnohem šťastnější, věř mi, drahá přítelkyně :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Koukala jsem na ty ceny těch cup cakes, asi taky objednám to, nějak se mi začlo kvůli vám líbit... a asi to rovnou i objednám :) když už jsem v tom utrácení :-D
Odpovědět
@lamorgaine víš co je k pláči? Že jsou chlapi co dají přednost chlastu, než rodině a vlastním dětem!!! A jak se stalo u nás, otec nemá zájem ani o ségru, tak se stalo teď mým dcerám, jejich vlastní otec radši tráví život po hospodách, jako člověk nestojí vůbec za nic, protože díky alkoholu je velice hrubý, výživné neposílá a ani jednou je neviděl od doby co jsem se odstěhovala...a člověk co by jim dělal tátu tak rád nemůže (tedy myslím oficiálně, jinak to vlastně dělá!), protože naše soudy "pokrevního" otce rodičovských práv nezbaví, dokud to není přinejmenším vrah!!! :-(
Odpovědět
@lamorgaine to se lépe říká, než dělá...brečela bych nad tím, jak jsem jim ten start do života podělala!!!!
Odpovědět
@lamorgaine jak kvůli nám? :-D My za nic nemůžeme! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine kde to budes objednavat?jsem o neco prisla?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Asi tady e-dorty tečka eu ceny jsou dole, četla jsem tu na diskuzi, že to mají výborný a ceny se mi taky zdají super. A při objednávce nad 5tis přivezou zdarma :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova nekoukej dozadu a už vůbec ne na vola... koukej dopředu a jen v tom nejlepším, jen tak se dá něco změnit ;-) já takový exoty taky znám, ale nedovolím jjim mi vůbec zasahovat do života... Nijak...
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova A s tím otcovstvím bych věděla ;-) , chceš poradit?
Odpovědět
@lamorgaine no co to je za blbou otázku? :-D Jasně že chci! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Tak tyhle stránky jsem fakt tady prošvihla...vypadá to luxusně!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 taky se mi líbí i ceny jsou dobrý ;-)
Odpovědět
@estrellita86 @lamorgaine se nebojíte koupit bez ochutnání?
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova To bych nějak udělala :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Já neříkám, že tam budu kupovat, říkám jen, že vypadají luxusně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Mně se tam moc líbí další služby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine :-D :-D :-D tak ted jsme se pobavila, to nemá chybu.......vyloženě se to k těm dortům hodí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 přesně... já čekala bůhvíco a tohle mě fakt překvapilo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine ale jinak teda ty zákusky vypadají fakt krásně, mňam....ty italské semifredo nádhera...a vůbec všechno.... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?