Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova To už je trošku zhýralost ne? Mně stačí, že dáme raketu za toho jednoho (teda 2 i s asistentkou)... :-D
Odpovědět
@lamorgaine no já jsem si to nevymyslela :-D Ale co, když na to někdo má... :-)
Odpovědět
@lamorgaine ruka dobrý
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Jani, ten Tvůj levandulovej čajík je božskej...mohla bych taky vědět, kde se dá sehnat? Pokud by Ti to tedy nevadilo..vím, že obě máme levanduli... =-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Janinko to víš, že nevadilo, hned ti najdu odkaz :-) ...čekám, že mi dneska konečně přijde! Tak jsem na něj zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Objendávala jsem ho z těchto stránek http://www.mojelevandule.cz/index.html , ale nějak mi to teď blbne, že se mi v sekcích nezobrazuje zboží...Bylo to hned v tom prvním oddíle Levandule...prodávají celý balení (25ks) za 240Kč nebo 1ks za 10Kč ...
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 jsi úžasná! moc děkujuuuu :) tak dej pak vědět až dorazí, jaký je :) bude to moc hezkej dáreček :) To jsi vymyslela skvěle! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Určitě napíšu, paní mi psala v pondlěí, že to odesílá, tak doufám, že dneska dneska dneska tady bude!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 už se nemůžeš dočkat, že? to já bych byla taky jak na trní :-D akorát jsem se chtěla podívat na ty stránky (odkaz, co jsi poslala) a nic se tam nezobrazuje...je to možné? :-. Akorát horní lišta s obrázky a po straně ty kategorie, ale jinak ať kliknu na cokoliv, nevyjedou žádné obrázky, žádné zboží.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Taky na to právě koukám a ještě včera to fungovalo, když jsem si prohlížela další zboží :-o Je to divný, že by jim to nějak blbnulo? 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 no, je to možný...taky Ti něco posílám ;-) http://www.uleontynky.cz/bylinky/esho...
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Ty chceš, abych utrácela viď? :-D Já jsem tyhle levandulový ptákovinky schopná nakupovat do vyčerpání posledního halíře :-D Krása, jdu to omrknout, děkuju :-*
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@estrellita86 jj, chci :) nechci v tom lítat sama :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 a když dáš do googlu "styl provence", tak vyjede taky mraky inspirace :D
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Já vím, já už ten google radši nezapínám :-D :-D je to nádherný, já bych to chtěla všechno:-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda, vůbec vás nestíhám číst :)) ale pochytila jsem stránku s vínkama a zkusím to doma taky navrhnout, jsem zvědavá na reakci :)
Odpovědět
Profilova fotka
@an3tka Jájsem ani nečekala na reakci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine to já bych zas nic bez jeho vědomí neobjednala, chci aby měl pocit, že to je naše svatba, ne jen moje ;-)
Odpovědět
@lamorgaine ty jsi můj člověk, taky jsem koupila a P to ani netuší :-) Jsou věci, které vědět prostě nemusí...navíc ty vína budeme dávat do výslužek, o které on se ale ani maličko nezajímá! :-D
Odpovědět
@estrellita86 těď sem vložím odkaz...a doporučuju ti, se tam vůbec nekoukat! :-D A pro ostatní, hlásím, že jsem na těchto stránkách našla pěkný věci na výzdobu za slušné ceny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Hořím zvědavostí :-D :-D :-D Dneska mám zase nakupovací náladu, tak bacha, třeba jim udělám tržbu... :-D
Odpovědět
http://www.e-florista.cz/
Odpovědět
@estrellita86 a jako naschvál se mi kousnul počítač! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Přesně, my je taky budeme dávat k výslužkám :) a my to máme rovnoměrně rozdělené... Já zařizuju a drahý platí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Tak to já se pokochám, co jsi nám to sem zase hodila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova @lamorgaine Holky já se přidávám....drahouš ví jen o "podstatných" věcech...ale prkotinky, které podstatné nejsou, o těch nemá zdání..............viz.dárečky pro svatebčany.......on byl v šoku, že dá sto litrů za svatbu a ještě jim má dávat dárky, za to že přišli? :-D O tom co se má nebo nemá, jaksi nemá ani zdání, i když je to jeho druhá svatba........však ta první podle toho taky vypadala :-x
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Pšt... :-D
Odpovědět
@estrellita86 @lamorgaine jasně, oni vůbec nemají páru, co je k takové svatbě všechno potřeba! :-D U nás je to taky rozdělené spravedlivě :-D Jinak pro P je to dokonce třetí svatba...ale ty předchozí dvě byly v dobách hluboké totality, a probíhaly asi tak jak zpívá Mládek tady: http://www.youtube.com/watch?v=-RNScv... Mimochodem...tuhle písničku jsem si chtěla vydupat k obřadu a taky to neprošlo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, budete dávat nějaké poděkování rodičům? jako jsou např. takové ty děkovací dorty "Děkuji za výchovu dcery/syna"? ... já myslím, že dortů bude na svatbě až až (budeme mít minidortíky), tak jestli třeba perníková srdce?? nebo nějaký jiný nápad?....nebo nic?... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?