Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova :-D :-D :-D no už mi to od rána šrotuje v hlavě, po čem dneska půjdu...ale jdu na to zodpovědně a nejdřív počkám, až mi přijde všechno, co mám objednaný....páč jinak nevím, jak bych se doplatila :-D Vínečka už mám domluvený s chlapem, že tam zejedeme... :-)) Včera mi přišel rodičák, tak potřebuju, aby mi pár dní vydržel na účtě, ne jak minulý měsíc hihihihihi
Odpovědět
@estrellita86 no ani mi nemluv, já taky nevím kam ty prachy mizí...objednaná podprda (jasně že s kalhotkama :-D ) za 1500,- objednaná vína za 400,-, objednané vývazky a cenu si nepamatuju, do toho musím zaplatit pojistku na auto, dvě dálniční známky a mladá jede na lyžák... asi budeme tenhle měsíc chodit na kořínky ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Odkud jsi objednávala podprdu? (A je to tady..další eshop :-D :-D )
Odpovědět
@estrellita86 tady: http://www.fashion-intimate.cz/PAN-53...
Odpovědět
Původně jsem chtěla tuhle, ale oni jí na moje prsíčka nemají :-( http://www.fashion-intimate.cz/PAN-45...
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Tak jdu koukat a buud potřebovat sponzora :-D
Odpovědět
@estrellita86 hodně štěstí ...spíš při shánění sponzora, než podprsenky! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Dobré ráno, neposlechla..předpokládala sem, že když jede takových lidí,tak mě nikdo ohrožovat nebude :-D
Odpovědět
@phuskova chyba! Gangsterům je jedno, kolik lidí "vodkráglujou"! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova No když já pořád tajně doufám, že nejsem zájmem místních gansterů:-D
Odpovědět
@phuskova doufej! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova :-D Já se s nima kdyžtak spřáhnu, jim poradím kde se nejlíp zbavovat nežádnoucích osob - u nás v práci ve vanách s teplýma kyselinama a louhama :DD
Odpovědět
Článek se načítá
@phuskova :-D áááá fujky! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova jj ať žije Ravak :-D
Odpovědět
@phuskova už to vidím...koupelna s příměsí ostatků místního kápa ... to půjde na dračku! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Jj v mém prostředí jo :-D A pak budu kápo já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bože oni nedají pokoj ani po ránu :-D
Odpovědět
@lamorgaine Brý ráno...už jsme se vyspinkali?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Tak ti nevím, už jsem stihla odvézt děti do školy a do školky, koupit si letadýlkovou děrovačku a nakoupit... a co ty??? :-D :-D :-D :-D :-D Jinak brý ráno samozřejmě :-D
Odpovědět
@lamorgaine jůůů letadýlkovou děrovačku?? :-D Ta musí být pajádní! :-) Já jsem si už převlíkla pyžamo, heč! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova No ty se máš.... mě vzbudil bobánek ve třičtvrtě na šest ]-(
Odpovědět
@lamorgaine zlatíčko :-D My vstáváme ve tři čtvrtě na sedm, a v půl osmé holky jedou busem do školy, a pak už je tu klíííd :-) A dneska až do půl třetí, protože obě mají po vyuč. ještě kroužek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova a kam jezdí do školy?
Odpovědět
@lamorgaine na náměstí do starý :-) Normálně chodí pěšky, ale v tomhle mraze...
Odpovědět
http://www.nakupvakci.cz/cs/super-fot...
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Aha, tak to jo :) jeho fotky se mi nelíbí :-o
Odpovědět
@lamorgaine no hele, nakoukla jsem na jeho stránky a zrovna to píšu ségře, že teda fotky nic moc...tak možná jako druhý fotograf...
Odpovědět
Dobré ráno srpnové nevěsty. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Proč druhý? @lenda26 Ahoj :-) , co ruka?
Odpovědět
@lamorgaine já nevím, někde jsem tu četla, že si někdo bere dva fotografy....my budeme mít jednoho a milion foťáků v rodině! :-D @lenda26 bré i tobě! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?