Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@lamorgaine tak je tam hozená trochu jiná barva :-D Mi to nešlo na mě je to taky moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terezskaa To už je lepší, ale ještě bych to zesvětlila. Kde to budeš tisknout? Doma?
Odpovědět
@phuskova hele...paranoia je sviňa! :-D @terezskaa já ti nevím :-) mě se líbí ta první barva asi víc, ale ty kostičky... :-) A co na to polovička?
Odpovědět
nevím je v práci :-D a jak ho znám je mu to tak jedno :-D No ještě tam dám co sem zkoušela předtím... ale nesmějte se jooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Sakra..teďka na to budu myslet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terezskaa A zase ty dva verše... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova na co zase? :-o
Odpovědět
@phuskova :-D :-D :-D a máte v baráku výtah? Bych ti taky mohla říct nějakou historku... :-D
Odpovědět
tak sem tam hodila ještě dvě, a pořád se mi zdá že to není ono..asi jdu hledat lepší obrázek,pak se naseru a stejně si to nechám udělat v reklamce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Na to že tikat můžou všechny auta, ne jen moje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Máme a dost zastaralej, takže denně čekám kdy spadne :-D Ale historku radši neřikej, sem sama doma,mohla bych se bát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova no tak musíš od teď chodit kanálama :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@terezskaa a to se mi líbí nejvíc! :-D Veršíky vymazat, nebo najít nějaké jiné a je to super! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Kanály netikaj jo ?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terezskaa Hele a jakou máš barvu svatby?
Odpovědět
@phuskova tak nic no! :-D že bys ode dneška třeba začala chodit pěšky po schodech, víš? :-D
Odpovědět
@pupickova které se ti líbí nejvíc?? @lamorgaine asi sem na verše ani o tom nevím :-D ale tak to se dá obměnit to je to nejmenší :-)
Odpovědět
@terezskaa to cos přidala naposled ;-) @phuskova tikaj!!! :-D
Odpovědět
@lamorgaine chtěla sem tyrkys ale změnila sem to na fialovou
Odpovědět
Profilova fotka
@terezskaa tak v tom případě je nejhezčí to druhé :) to do fialova...
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova kanály nejvíc, proto to není podezřelý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terezskaa A ještě proč jsi to měnila? Jsi nic nenašla k tomu?
Odpovědět
Tak jenom ortéza na pár týdnů.. uf, klika.
Odpovědět
Profilova fotka
To už jsou slušný hámotiny :-D :-D :-D , předpokládám @phuskova , že jsi sama doma?
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 Tak aspoň něco :)
Odpovědět
@lamorgaine ale jo našla,ale ač se mi ta kombinace moc líbí tak je to přece jen dost studená barva :-) no jak se znám tak to ještě 10krát změním :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Jo to bych měla eňo ňuno zadek pak ,co ..začínám o tom uvažovat :-D
Odpovědět
@phuskova :-D :-D aby ti pak nezačaly tikat i schody, to bys pak byla...jak jenom to říct slušně...v pytli třeba! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova @lamorgaine V tý příbrami je nejistý vše, už i kanály.... to abych se nehnula z bytu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Až moc namakanej ale... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?