Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Jo tááák... :-D :-D :-D se kochám vínečkem a mám óbr radost :-D mám pocit že to jsou přesně ty vysokosvatební přirážky ]-(
Odpovědět
@estrellita86 já už mám odšlapáno :-D @lamorgaine kochej :-) Mě těší, že jste se holky tak chytily, já na tu stránku narazila fakt spíš náhodou...ani jsem vína původně nechtěla :-)
Odpovědět
@lenda26 no jo náledí je sviňa (pardon, že to tak říkám, ale slušný slovo neznám :-N ).. tak snad to bude jen naražené..
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Tím líp :) máš radost za nás všechny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Jakože dostihových :) Kamáaádka je takhle právě u Londýna :)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova No tak to né, koňů já se bojím... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova :D No asi takhle, v Praze jsem se nebála jet sama ve 4 v noci z Anděla do Vokovic a pak ještě kus pěšky i kolem křoví...a tady se bojím dojít ze sídliště k Tescu (300m) večer :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Já z nich mám spíš strašný respekt :)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova No jako sídliště stojí za to :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine No jako na drkáči to zas tak strašný není, ještě sem tu nikoho střílet neviděla..ale prý kdysi u Billy střílel někdo no :-)
Odpovědět
@phuskova ty jooo :-) jsem ani netušila že to je tak strašný tam? :-O
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova No nejenom u Billy. Bydlí tam na drkáči jedna nejmenovaná paní, která takhle ráno jela do práce a při nastartování auta, vylítla do vzduchu, je na vozíku... auto bylo jejího muže, nejmenovaného vysoce postaveného policisty... mazec no... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pupickova No já to nezažila, mi to akorát vyprávěl přítel..ale tak je všeobecně známý že to tu je divoký, proto je blízko věznice a můj miláček má aspoň co dělat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine No to jo no...teď abych se bála ráno nastupovat do auta safra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova :-D :-D :-D máš muže policajta? Tak musíš nejdřív poslouchat jestli ti auto netiká :-D
Odpovědět
@phuskova @lamorgaine tééda holky, že už nejste pryč! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Právě že je to naopak... není tu věznice protože... Ale jsou tu vyvrhelové, protože jsou to potomci těch co se to pak usadili... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova však už se chystám ;-)
Odpovědět
ježiš vy kecáte holky :-) kdo to má dočítat?? :-) Mám na Vás prosbu :-) koukněte ke mě do alba a řekněte mi názor na tu pozvánku :-) A nešetřete mě :-D Je to moje výroba takže žádná dokonalost ale názory mě zajímají tak prosíííím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Policajta ne-e, ale inspektora strážní služby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Pryč jako v tom vzduchu s tím autem? :-D
Odpovědět
@phuskova :-D jen si dělej prdelky! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova :-D Od zítra poslouchám každé ráno auto :-D A nebo budu jezdit víc busem .. :-D
Odpovědět
@terezskaa tak já tě teda šetřit nebudu! Na můj vkus přeslazený...já prostě nejsem na veršíky, ale pokud vy ano, tak super! A nějak mě tam ruší ty kostičky vpravo dole, možná by mohly být světlejší...jinak barva luxusní a písmo moc hezký!
Odpovědět
@phuskova jako poslouchat, jestli netiká?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova jo :-D I když v tom tichu v půl 6 ráno to bude slyšet na hony daleko asi :-D
Odpovědět
@phuskova takže až uvidím cvoka na Příbrami co běhá kolem aut a poslouchá je, tak to jsi ty?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova :-D nééé já budu poslouchat jen svoje :-D
Odpovědět
@pupickova a tak veršíky moc nemusíme ale chtěla jsem tam něco dát.. a barva mi pořád nešla nějak doladit.. ted sem tam dala trošku jinou tu barvu tak mrkni nato :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@terezskaa To teda taky budu psát sem, ať netikáš :-D ty dva verše mě taky zarazily, myslím, že jeden bystačil. Kostičky mě zas až tak neva, ale je to fakt jak cukrkandl... zesvětlit pozadí...a o dost :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?