Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Jo no tak to když jsou z Prahy, tak si pro to taky zajedem, máme to za humny :-D Tak vidíš neřeš datum... to vyjde tak jako tak :)
Odpovědět
@phuskova přesně jak říká @estrellita86 žádný rušení se nekoná, jasný? A s módou ať si jdou jiný...my jedině proti!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 No jo, jenže my se k tomu sladkýmu udobřování ještě ani jednou po žádný hádce nedostali ... vždycky se zhádáme až do extrému:( ale to se poddá :))
Odpovědět
Profilova fotka
jo, hrozně se mi to tam líbí i ta zámecká zahrádka, sice jsme z prahy 4 a nechtěli jsme zbytečně utrácet za pronájmy nějakých prostor, tady je to zadarmo(obřadní síň prahy8), takže pohodička, ještě se nám líbila radnice v Nuslích nebo na staromáku, ale nakonec jsme zvolili romantičtější variantu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Nemáš se co hádat... proč se vlastně tak porád hádate, dyť se chcete brát? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Hele já ani nevím proč přesně... to už je pak taková lavina, že si člověk vybaví všechno co mu vadilo a zatím to neřekl :-D Ale začlo to tím, že se domluvil s kamarádkou na kafe k ní do práce a mě pak řekl, že ji jen náhodou potkal před fitkem a tak si pokecali pár minut...prostě mi zalhal,byla to sice jeho bývalá,ale byl s ní 14 dní před x lety prej a šel prý hlavně zjistit nějaký info o londýně kam spolu jedeme za dva týdny..takže sem nechápala proč mi prostě nemohl říct že de s ní na kafe a musel mi lhát, to pak vypadá jak kdyby mě prostě podváděl....no a pak to pokračovalo jinýma věcma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova to je těžký no... a nikdy předtím nezalhal?
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Když jsme byli oficiálně spolu (měli jsme složitý začátek) tak ne....teďka prý zalhal,abych z toho nedělala scény že de za kamarádkou (logika co)..přitom vím, že by mě nidky nepodvedl ..
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova A odkud jsi ty? Původně.
Odpovědět
@phuskova typicky mužská logika!!!! Taky už jsem se s tím párkrát setkala...radši ti řeknu lež, než abys mi pak dělala scény...To že se to stejně pak provalí a scéna bude daleko větší...to jim jaksi nedochází! 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Tohle znám bohužel taky, jako netýkalo se to baby a navíc to byla taková blbost, prý, abych s tím neměla starosti... dověděla jsem se to až po 2 letech a to jsem teda byla pekelně nas... :-D
Odpovědět
@lamorgaine u nás taky nešlo o ženskou, ale pro mě o něco dost podstatnýho! Oni jsou chlapi fakt opravdu občas na zabití! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lamorgaine Prej původně :-D Z Turnova :) Pak jsem 5+1 let byla v Praze na VŠ a tedka sem zakotvila v Pb :))
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Jo to jim ndochází no .. :-D Přitom jde o takovou kravinu... bych ho tam bývala i poslala ,kdyby mi řekl že ta kamarádka žila 5let v Londýně,to jsou cenné informace a mapy :D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Sis nemohla vybrat líp... PB 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine No já za to nemohla, že miláček je odtud :-D Tak jsem aspoň ozdobou Ravaku...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Tohle je nejhorší město v Česku... no nic, když už jsi tady, tož vítaj :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Tak proč tu bydlíš i ty? :-D Díky no :-D Mě se náhodou docela líbí ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Já jsem naplavenina :) a dlouho jsem tu nebyla a zase dlouho nebudu víš? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Jakto? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Původem z Český Lípy, po škole dlouho v Mnichově a pak ještě dýl v Londýně a po svatbě tradá do Dubaj :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky my plánujem svatbu na 25.8
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Fíha se máš..:) Takže jsi kousek od mého rodného města:)) Co v Dubaji ?? :)
Odpovědět
@lamorgaine a proč je Příbram nejhorší? :-O @verybery vítej! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verybery Ahoj :) vítej :)
Odpovědět
@verybery vítej mezi námi a krásné plánování! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova V Dubaji žije a pracuje můj drahý moravák :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova je to statisticky jedno z nejnebezpečnějších měst v čr, největší kriminalita a tak, mafiáni...
Odpovědět
@lamorgaine fákt? :-O To se mi zase něco neřeklo! :-D Zlatá Dobříš! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine jo táák, já myslela že třeba pracuješ u koníčků a jedeš tam k nim - jedna známá mý kamarádky to tak totiž měla :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?