Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@hannnahs a podívej se proč:
Odpovědět
Profilova fotka
@amazoomka Vítám tě :-) My máme termín den po vás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Já z tebe fakt někdy nemůůůůžu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@amazoomka Ahój, my taky v pátek 24. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Nějak ste zakecali tu pařbu nebo aspoň kafíííčko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine: KDE TO MÁTE?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 : DÍKES, NO oni ta sobotu už neměli termín, ale pro nás nebylo datum prioritou, spíš ten srpen:-)
Odpovědět
@pupickova tak to je síla, ale vcelku přesný :-N @amazoomka tak tě mezi námi taky vítám! :-)
Odpovědět
@amazoomka Ahojky! Máme stejný termín :-) @lamorgaine No co co co? :-D @phuskova mohly bychom na jaře něco spáchat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem z toho věčnýho hledání na net zoufalá, vždycky to zabalím po několika hodinách a stejně bez uspěchu, forum je super, aspoň vím, že v tom nejsem sama:-DD
Odpovědět
Profilova fotka
@amazoomka my to máme na letišti v Dlouhé Lhotě u Příbrami :) @phuskova no tak jsem ti psala už včera, zajeď, udělám ti kafe a pokecáme :) @pupickova A ty? ty radši nic... hele co jsi za znamení?
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine nice:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pupickova Já objednám to Templářský šardoney za 19.17 :-D , už se těším, to vyjde při počtu 40 na 800, bože už zase su šťastná jako bleška :-D
Odpovědět
@lamorgaine štír :-) se vším všudy
Odpovědět
Profilova fotka
@amazoomka A kde vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@amazoomka No já sice říkám 25., ale spíš doufám v 25. :-D Měnili jsme místo obřadu i město, kde to mělo být a tady máme teď jaksi problém s matrikou, tak čekáme, jak to dopadne...a vzhledem k tomu, že už jsme zadali do výroby prstýnky, kde bude datum 25.8. i talířek pod prstýnky, tak by mě trefilo, kdyby nám to neklaplo...ale vypadá to nadějně, tak snad jo:)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Fákt? Bych neřekla teda :-D bych tě tipvala na nějakej oheň :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Objednávám to samé... :-) ale zajedeme si pro to, páč to poštovný je šílenost..
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Tak když to budete mít 24. a neskončííte před půlnocí, tak to bude taky tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Tak až na poštovný jsem se nedostala, kolik?
Odpovědět
@lamorgaine to víš...se maskuju 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Libeňský zámek, Praha 8:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Jj tkaovou odreagovávájící akci :) Jenom doufám že se s přítelem mezitím neuhádáme k zrušení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 no tak to držím palce, někdy jsou martiky fakt na nerv
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine No jen jsi mi neřekla, kam na to kafe mám zajet :))
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine :-D :-D to je fakt, kompromisem by to tak jako tak mohlo vyjít na 25.8. :-D No poštovný tam mají pro PPL psaný na počet lahví, předpokládám velkých...je to 300-500Kč,- ...nevím, jak to bude vycházet na tyhle malý, ale nejspíš taky žádná sláva...my do prahy jezdíme hodně často, tak to pro nás nebude žádná extra zajížďka, spojíme to zase s mnoha dalšíma věcma a bude hotovo :-D
Odpovědět
@phuskova hele, nic nepřivolávej!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova No teďka to tu je bohužel nějak v mode:((
Odpovědět
Profilova fotka
@amazoomka Jéé, my chvíli bydleli v Libni, když jsme bydleli v Praze a u zámečku jsme si udělali pár hezkých fotek :-D Tak to budete mít super... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Vůbec na tohle nemysli...hádky jsou od toho, aby pak přišlo sladký usmiřování....žádný rušení svatby! :-) A na zdejší modu taky zapomeň:o)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?